SMS ile Kredi Veren 5 Banka ve Başvuru Şartları

SMS ile kredi, sms ile kredi veren bankalar, sms ile kredi başvurusu, denizbank, odeabank, qnb finansbank, iş bankası, Vakıfbank – Sevgili okurlarım, geçenlerde bir kaç okurumuzdan SMS ile kredi veren bankaları neden haber yapmıyorsunuz? diye bir iki mail geldi. Vatandaş, sırf kredi başvurusu yapacağım diye bankalar ile ve teferruatları ile uğraşmak istemiyor. Bu konuda da oldukça haklılar. Zira kimse baş vuru için saatlerini ayırmak istemiyor. Neden mi? Çünkü zaman parayla bile satın alınamıyor. Bir SMS ile işi çözmek istiyorlar.

SMS İLE KREDİ VEREN BANKALAR

SMS ile başvuru bu sıralar vatandaşlar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Bizlerde okurlarımız için araştırmalar yaptık ve sms ile kredi veren 5 bankayı bir araya getirdik. Kampanya detayları, faiz oranları, kredi vadesi gibi bir çok konuyu aynı anda değerlendirebileceksiniz. Bu sayede de en hesaplı krediyi seçebileceksiniz. Ayrıca bir sms ile de bankaya gitmeden başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Hazırsanız ilk bankanın sms kredisi tanıtımıyla yazımıza devam edelim. Hadi bakalım.

ODEABANK’DAN SMS İLE KREDİ KAMPANYASI

Odeabank, nakit hazır diye bir kredi kampanyası hazırlamış. 75 yaşına kadar herkes bu krediye başvuru yapabiliyor. Başvuruda da sadece nüfus cüzdanı ibrazı yeterli oluyor. 10 bin lira limitli kredi alabiliyorsunuz. Kredi vadesi olarak ise en uzun taksit sayısı 48 aydır. Peki faiz oranı % kaç ve nasıl belirleniyor? Faiz oranları %1,29 ile %1,79 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranında sizlerinde kredi skorunuzu bakılıyor. Findeks kredi notu yüksek olanlar düşük faizli kredi alabiliyorlar. Tabi kredi notu düşük olanlar ise yüksek faiz oranı ile kredi alıyorlar.

Nakit hazır kredi başvurusunu sms ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken NAKIT yazıp bir boşluk bırakmak ve T.C. Numaranızı da yazdıktan sonra 8844’e bu mesajınızı gönderiyorsunuz. Dolayısıyla da başvurunuz gerçekleşmiş oluyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SMS İLE KREDİ KAMPANYASI

İş bankası da güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bahar kampanyası deniliyor ama, sürekli yenilenen ve revize edilen bir kampanya. İş bankasının sizlere sunmuş olduğu minimum kredi faiz oranı %1,19 dur. Bu oranı tutturanlar için kampanya oldukça hesaplı olacaktır. Ha bir de oldukça yüksek bir limiti vardır. Tamı tamına 100 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Tabi gelir durumunuza göre.  Başvuru yapmak isteyenler aralarında boşluk olacak şekilde NAKİT, Kimlik Numarası, Talep Edilen Kredi Tutarı, Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Ardından da 4402’ye bu mesajınızı yolluyorsunuz.

VAKIFBANK SMS İLE KREDİ KAMPANYASI

Sıra vakıfbank’a geldi. Faiz oranı %1,15 ile %1,25 arasında değişiyor. Bu oranların belirleyicisi kredinin limiti ve kredi tahsis ücretidir. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenlere daha düşük faizli kredi veriliyor. Bunun dışında kredin üst limiti 90 bin liradır. Bu tutar ile bir çok ihtiyacınız çok rahat bir şekilde karşılanabilir. 48 ay vade imkanı da sunuluyor. Başvuru yapacaklar telefonlarının sms bölümüne aralarına birer boşluk koyarak; KREDI, Kimlik Numarası, Aylık gelirinizi yazıp 5724’e bu mesajınızı yolluyorsunuz. Bu sayede başvurunuz gerçekleşmiş oluyor.

DENİZBANK SMS İLE KREDİ KAMPANYASI

Denizbank’da sms ile kredi veren bir diğer banka. 48 ay vade ve 55 bin lira üst limitli kredi imkanı sunuyor. En düşük faiz oranının %1,60 olduğunu belirtelim.  Herkes bu kredi kampanyasına başvuru yapabilir. Bankaya gitmenize de gerek yok. Bir SMS işinizi çözecektir. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve ekrana KREDİM yazın. Ardından bir boşluk bıraktıktan sonra T.C: Kimlik numaranızı yazın ve 3280’e yollayın. Bu sayede de başvurunuz gerçekleşmiş olsun.

QNB FİNANSBANK SMS İLE KREDİ KAMPANYASI

Son olarak qnb finansbank’ın kredi kampanyasından da söz edelim. Bu kredi kampanyası ile 30 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Kredinin en uzun vadesi 4 yıl yani 48 aydır. Faiz oranı kredi notuna göre belirleniyor. En düşük faiz oranı %1,20 ve en yüksek faiz oranı ise %1,59 dur. Sms başvurusu ise çok kolaydır. Bunun için 11 Haneli T.C. Numaranızı yazarsınız ve 5030’a mesajınızı yollarsınız. Bu sayede de başvurunuz gerçekleşmiş olur.

SMS CEVABI NASIL VE NE ZAMAN GELİR?

Saygıdeğer okurlarımız, sms başvurusu kolay ve rahattır. Yalnız burada sonuç nasıl olacak? haber verilecek mi? tarzında kafanıza bir soru takılmış olabilir. Hemen açıklayalım. SMS ile başvuru yaptıktan sonra, bankalar sizleri hemen hızlıca değerlendirmeye alır. Risklilik durumunuza falan bakarlar. Ardından da elde ettiği sonuca göre de olumlu yada olumsuz cevap verirler. Bu işlem dakikalar içerisinde gerçekleştirilir. Sizlere de cevabı 5 dakika içerisinde gelir. Ardından ön onay alanlar, banka şubesine uğrayıp kredi işlemlerini tamamlayabilirler.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.