Go to ...

3 Ay Sonra Ödemeli Kurban Bayramı Kredisi Akbank’ta


Akbank Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Akbank 2017 Bayrama Özel ihtiyaç kredisi, 3 Ay Ertelemeli Uygun Kredi Kampanyası – Akbank ülkemizde oldukça fazla kullanılan ve tercih edilen bankalardan bir tanesi. Bir çoğumuz Akbank ile işlerimizi çözüme kavuşturuyoruz Sakın buradan akbank’ın reklamını yapıyor gibi bir algıya kapılmayın. Sadece 1948 yılından beri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildiğini belirtmek istiyorum. Genelde de kredi kredi kartı ürünleri ve kredi kampanyaları iyi tutuluyor.

KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI ARAŞTIRMASI YAPTINIZ MI?

Şimdilerde ise vatandaşta yoğun bir kredi talebi söz konusu. Nedeni de Kurban bayramı. Tabi bayram sadece öncelikli bir neden. Yada bahane. Çünkü o kadar çok ihtiyacımız var ki, bayram masrafları ile birlikte bunlarda aradan çıksın istiyoruz. Bilinçli bir tüketici olduğumuzdan dolayı da araştırma yaparak en hesaplı krediye ulaşma niyetindeyiz. Şahsen benimde niyetim o. Dolayısıyla bu haftamı kurban bayramı kampanyalarına ayırdım. Akbank’tan da kredi alabilirsiniz. Yazımı da zaten Akbank üzerine kurdum. Dilerseniz hızlıca yazımıza geçiş yapalım.

BAYRAM İHTİYAÇLARINIZI AKBANK İLE ÇÖZÜME KAVUŞTURUN

Akbank son başvuru tarihi 31/08/2017 olan güzel bir kredi kampanyası yapmış. Son gün zaten arefeye denk geliyor. Tam bayramlık lokum 🙂 anlayacağınız. Kredi kampanyasının vade sayısı 1 ay ile 48 ay arasında yapılabiliyor. Ayrıca kredi limitinin ise üst sınırı bulunmuyor. Daha doğrusu herkesin kredi üst sınırı bankaya sunduğu aylık gelir belgesine göre hesaplanıyor. Ha bankanın size sunduğu geliri az bulursanız, ek gelir veya evde eşiniz yada çocuğunuz çalışıyorsa onların da rızasını alarak maaş bordrosunu veya gelir belgesini bankaya sunabilir ve daha fazla limitli kredi alabilirsiniz.

TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Alacağınız kredi 25 bin lira ise tahsis ücretiniz de 125 TL olacaktır. Bunu sadece örnek vermek amaçlı söyledim. Alınacak olan kredinin binde beş oranı kadar tahsis ücreti ödemesi yapılması gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırılması gerekiyor. Siz demeseniz de zaten Akbank otomatik olarak yapıyor. Yaşınızı, kredi tutarını, faiz oranını, vade sayısını ve cinsiyetinizi hesaplamaya dahil ederek, hayat sigortanızı belirliyor.

3 AY ERTELEME VE FAİZ ORANLARI

Akbank alacağınız krediyi her ay eşit taksitli ödeme imkanı sunduğu gibi, dilerseniz de kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da ödeme şansını yakalarsanız. Kimisi iş güç sahibidir. Para acil lazım olur ama iş yaptıkça bu paranın mislini kazanır. Haliyle de 3 ay sonra ödemek isteyebilir. Bu kimisi için bir fırsat olarak gözükebilir. 48 ay vade ile kredi aldığınızda ve 3 ay erteleme de yaptığınızda borcunuzu 3 ayın sonunda 45 ay taksit ile ödemeniz gerekir. Birde ilk ödeme yaptığınızda gecikme faizi ücreti ödemeniz gerekir.

Kredinin faiz oranlarından da hızlıca söz edelim. En yüksek faiz %1,45 olarak verilmektedir. En düşük faiz oranı da %1,29 dur. Kredi tutarı arttığı zaman faiz oranı da o ölçüde azalıyor. Ama yinede eğer alınacak kredi tutarı 50 bin lira dahil üstünde olacak ise faiz oranı %1,29 olacaktır. Şimdide örnek hesaplamalara geçelim isterseniz.

AKBANK KREDİ KAMPANYASI  İÇİN ÖRME PLANI

15.000 TL lazım. hem kurban masraflarınız hem de diğer masraflarınız için bu tutar muazzam. Ben 48 ay vade ile yorulmadan rahat rahat bu tutarı ödemek istiyorum dediniz. Bankada onayını verdi. Faiz olarak da %1,41 oranını verdi. Ödeme planınızı oluşturduğumuz zaman aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuzun 458,89 TL olduğunu söyleyebiliyoruz. Bununla birlikte cebinizden iki masraf çıkacak. hayat sigortasına bir şey diyemiyoruz. Bu banka görevlileri tarafından hesaplanacak. Tahsis ücretiniz de 75 TL olacak.

Şimdide en düşük faiz oranı ile bir hesaplama yapalım. 50.000 TL lazım. hem kurban masraflarınız hem de diğer masraflarınız için bu tutar muazzam. Ben 48 ay vade ile yorulmadan rahat rahat bu tutarı ödemek istiyorum dediniz. Bankada onayını verdi. Faiz olarak da %1,29 oranını verdi. Ödeme planınızı oluşturduğumuz zaman aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuzun 1.438,84 TL olduğunu söyleyebiliyoruz. Bununla birlikte cebinizden iki masraf çıkacak. hayat sigortasına bir şey diyemiyoruz. Bu banka görevlileri tarafından hesaplanacak. Tahsis ücretiniz de 250 TL olacak.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin