3 Ay Sonra Ödemeli Kurban Bayramı Kredisi Akbank’ta

Akbank Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Akbank 2017 Bayrama Özel ihtiyaç kredisi, 3 Ay Ertelemeli Uygun Kredi Kampanyası – Akbank ülkemizde oldukça fazla kullanılan ve tercih edilen bankalardan bir tanesi. Bir çoğumuz Akbank ile işlerimizi çözüme kavuşturuyoruz Sakın buradan akbank’ın reklamını yapıyor gibi bir algıya kapılmayın. Sadece 1948 yılından beri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildiğini belirtmek istiyorum. Genelde de kredi kredi kartı ürünleri ve kredi kampanyaları iyi tutuluyor.

KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI ARAŞTIRMASI YAPTINIZ MI?

Şimdilerde ise vatandaşta yoğun bir kredi talebi söz konusu. Nedeni de Kurban bayramı. Tabi bayram sadece öncelikli bir neden. Yada bahane. Çünkü o kadar çok ihtiyacımız var ki, bayram masrafları ile birlikte bunlarda aradan çıksın istiyoruz. Bilinçli bir tüketici olduğumuzdan dolayı da araştırma yaparak en hesaplı krediye ulaşma niyetindeyiz. Şahsen benimde niyetim o. Dolayısıyla bu haftamı kurban bayramı kampanyalarına ayırdım. Akbank’tan da kredi alabilirsiniz. Yazımı da zaten Akbank üzerine kurdum. Dilerseniz hızlıca yazımıza geçiş yapalım.

BAYRAM İHTİYAÇLARINIZI AKBANK İLE ÇÖZÜME KAVUŞTURUN

Akbank son başvuru tarihi 31/08/2017 olan güzel bir kredi kampanyası yapmış. Son gün zaten arefeye denk geliyor. Tam bayramlık lokum 🙂 anlayacağınız. Kredi kampanyasının vade sayısı 1 ay ile 48 ay arasında yapılabiliyor. Ayrıca kredi limitinin ise üst sınırı bulunmuyor. Daha doğrusu herkesin kredi üst sınırı bankaya sunduğu aylık gelir belgesine göre hesaplanıyor. Ha bankanın size sunduğu geliri az bulursanız, ek gelir veya evde eşiniz yada çocuğunuz çalışıyorsa onların da rızasını alarak maaş bordrosunu veya gelir belgesini bankaya sunabilir ve daha fazla limitli kredi alabilirsiniz.

TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Alacağınız kredi 25 bin lira ise tahsis ücretiniz de 125 TL olacaktır. Bunu sadece örnek vermek amaçlı söyledim. Alınacak olan kredinin binde beş oranı kadar tahsis ücreti ödemesi yapılması gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırılması gerekiyor. Siz demeseniz de zaten Akbank otomatik olarak yapıyor. Yaşınızı, kredi tutarını, faiz oranını, vade sayısını ve cinsiyetinizi hesaplamaya dahil ederek, hayat sigortanızı belirliyor.

3 AY ERTELEME VE FAİZ ORANLARI

Akbank alacağınız krediyi her ay eşit taksitli ödeme imkanı sunduğu gibi, dilerseniz de kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da ödeme şansını yakalarsanız. Kimisi iş güç sahibidir. Para acil lazım olur ama iş yaptıkça bu paranın mislini kazanır. Haliyle de 3 ay sonra ödemek isteyebilir. Bu kimisi için bir fırsat olarak gözükebilir. 48 ay vade ile kredi aldığınızda ve 3 ay erteleme de yaptığınızda borcunuzu 3 ayın sonunda 45 ay taksit ile ödemeniz gerekir. Birde ilk ödeme yaptığınızda gecikme faizi ücreti ödemeniz gerekir.

Kredinin faiz oranlarından da hızlıca söz edelim. En yüksek faiz %1,45 olarak verilmektedir. En düşük faiz oranı da %1,29 dur. Kredi tutarı arttığı zaman faiz oranı da o ölçüde azalıyor. Ama yinede eğer alınacak kredi tutarı 50 bin lira dahil üstünde olacak ise faiz oranı %1,29 olacaktır. Şimdide örnek hesaplamalara geçelim isterseniz.

AKBANK KREDİ KAMPANYASI  İÇİN ÖRME PLANI

15.000 TL lazım. hem kurban masraflarınız hem de diğer masraflarınız için bu tutar muazzam. Ben 48 ay vade ile yorulmadan rahat rahat bu tutarı ödemek istiyorum dediniz. Bankada onayını verdi. Faiz olarak da %1,41 oranını verdi. Ödeme planınızı oluşturduğumuz zaman aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuzun 458,89 TL olduğunu söyleyebiliyoruz. Bununla birlikte cebinizden iki masraf çıkacak. hayat sigortasına bir şey diyemiyoruz. Bu banka görevlileri tarafından hesaplanacak. Tahsis ücretiniz de 75 TL olacak.

Şimdide en düşük faiz oranı ile bir hesaplama yapalım. 50.000 TL lazım. hem kurban masraflarınız hem de diğer masraflarınız için bu tutar muazzam. Ben 48 ay vade ile yorulmadan rahat rahat bu tutarı ödemek istiyorum dediniz. Bankada onayını verdi. Faiz olarak da %1,29 oranını verdi. Ödeme planınızı oluşturduğumuz zaman aylık ödeyeceğiniz kredi taksit borcunuzun 1.438,84 TL olduğunu söyleyebiliyoruz. Bununla birlikte cebinizden iki masraf çıkacak. hayat sigortasına bir şey diyemiyoruz. Bu banka görevlileri tarafından hesaplanacak. Tahsis ücretiniz de 250 TL olacak.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.