Go to ...

48 Ay Vade ile 5.000 TL Krediyi En Hesaplı ve En Uygun Veren Bankalar


5 Bin Lira Krediyi Düşük Faiz ile veren bankalar, En uygun ihtiyaç kredisi – Çoğumuz kredi ile hayatımızı bir şekilde sürdürmeye çalışıyoruz. İş, güç her şey adeta bankaların kredileri ile paralel olarak ilerliyor. Kredi aldığımızda ihtiyaçlarımız da karşılanmış oluyor. Özellikle de son yıllarda ihtiyaçlarımız da ciddi manada bir artış meydana geldi. Üstelik bu ihtiyaçlar karşılanmadığında, bir tarafımız her zaman eksik oluyor. Mutsuzluklar da boy gösteriyor. Sağdan soldan borç istesen çok büyük ihtimal vermeyecekler. Doğal oalrak da kredilere muhtacız.

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ EN UYGUN VEREN BANKALAR

Çoğu zamanda ihtiyaçlarımızın maddi karşılığı küçük tutarlarda oluyor. Örneğin 5.000 TL kadar. Zaten kimse fazladan borçlanmak istemez. Lakin bu tutar hangi bankadan çekilmeli? İnanın ki şuan faiz oranları aldı başını gidiyor. Haliyle de düşük faizli kredi altın değerinde. Bende bu durumu bildiğimden, 5.000 TL kredi alabileceğiniz bir çok bankayı bir araya getirdim. Sizlerde bu bankaların kredi şartlarını bir arada görebilecek ve kendinize göre en hesaplı olanı seçip tercih edebileceksiniz. Dilerseniz ilk banka ile yazımıza başlayalım.

5.000 TL İÇİN ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ HESAPLAMASI

Ziraat bankasından 5.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın bu şartlarda sizlere sunduğu faiz oranı %1,19 olacaktır. Yıllık maliyet oranı %18,8929 dur. Bununla beraber taksit tutarınız da 144,63 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bu tutar için düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.Bu tutar için, hayat sigortası düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.

5.000 TL İÇİN ICBC TURKEY İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

ICBC Turkey’den 5.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın bu şartlarda sizlere sunduğu faiz oranı %1,16 olacaktır. Yıllık maliyet oranı %18,84581 dur. Bununla beraber taksit tutarınız da 143,51 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bu tutar için, hayat sigortası düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.

5.000 TL İÇİN İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

İş bankasından 5.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın bu şartlarda sizlere sunduğu faiz oranı %1,29 olacaktır. Yıllık maliyet oranı %20,5930 dur. Bununla beraber taksit tutarınız da 148.38 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bu tutar için, hayat sigortası düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.

5.000 TL İÇİN HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Halk bankasından 5.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın bu şartlarda sizlere sunduğu faiz oranı %1,13 olacaktır. Yalnız bu oranın Halk günü ihtiyaç kredisine ait olduğunu da belirtelim. Başvuru süreci de kısa bir süre içindir.  Bununla beraber taksit tutarınız da 142.39 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bu tutar için, hayat sigortası düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.

5.000 TL İÇİN GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Garanti bankasından 5.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın bu şartlarda sizlere sunduğu faiz oranı %1,89 olacaktır. Yıllık maliyet oranı %31,2902 dir. Bununla beraber taksit tutarınız da 172.03 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bu tutar için, hayat sigortası düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.

5.000 TL İÇİN YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Yapı kredi bankasından 5.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın bu şartlarda sizlere sunduğu faiz oranı %1,39 olacaktır. Yıllık maliyet oranı %22,3201 dir. Bununla beraber taksit tutarınız da 152.19 TL dur. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bu tutar için, hayat sigortası düşük olacaktır ama sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecektir.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

4 Responses “48 Ay Vade ile 5.000 TL Krediyi En Hesaplı ve En Uygun Veren Bankalar”

 1. mahmut
  Temmuz 14, 2017 at 6:36 pm

  ben muracat ettım notum dusuk alamadım

 2. necdet tahsin bahadır
  Temmuz 16, 2017 at 2:13 pm

  5.000 tl istiyorum hangi bankadan çekebilirim.

 3. Medeni
  Temmuz 17, 2017 at 9:32 am

  İletişim bilgisi yokmu

 4. Temmuz 21, 2017 at 3:17 pm

  Ziraat bankasi veriyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin