Go to ...

48 Ay Vadeli 55.000 TL Denizbank Hoş Geldin Kredisi Özellikleri


Düşük Faizli Denizbank Hoş Geldin Kredisi, %1,29 faiz oranlı hoşgeldin kredisi- Allah’a şükür aylık kazancım çok çok iyi. Lakin bazı eksiklerimiz var. Örneğin bir arabamız yok. Ayrıca evde de değiştirmemiz gereken bazı eşyalarımız var. Bu açıdan krediye ihtiyaç duyuyorum. Tabi herkesin kendine göre nedenleri olabilir. Benim nedenlerim bunlar. Kredi çekip, aylık kendimi yormayacak şekilde ödemek istiyorum. Bu açıdan fazla para ödemeden uygun bir banka arayışı içerisindeyim.

Kendimce bazı araştırmalar yaptım. Ama piyasadaki bir çok kredi haberinin eski olduğunu gördüm. Bana kolay başvuru yapabileceğim, hesaplı bir kredi lazım. Kredi notumun da iyi olduğunu belirteyim. Birde kredi sicilimde de bir sıkıntı yok. 3 -4 yıl önce Burganbank’dan bir kredi çekmiştim. Taksitlerimi hiç aksatmadım. Kredi kartlarımı da düzgün bir şekilde ödüyorum. Şimdi ise sizin önerinizi bekliyorum

HESAPLI KREDİ SEÇİMİ İÇİN TCKREDİNOTU.COM SİZLER İÇİN EN DOĞRU ADRES

Sevili okurumuz ve değerli takipçilerimiz, kredi çekeceksiniz ve bunu en basit ve en hesaplı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsunuz. O halde sitemizdeki güncel kredi haberlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun haricinde de ise sizlere sunacağımız kredi haberi denizbank’dan gelecek. Denizbank sizler için çok özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Üstelik yeni ve bir çok kimsenin bilmediği bir kredi. Haydi hep beraberce tüm şartları inceleyelim.

DENİZBANK HOŞ GELDİN KREDİ KAMPANYASINI İNCELEYELİM

Kredinin en can alıcı noktası, daha önce denizbank’dan ihtiyaç kredisi çekmemiş olmanız gerekiyor. Bu sayede denizbank’dan hoş geldin faizi ile kredi alabiliyorsunuz. Hoş geldin faizi olarak en düşük oran %1,29 sayısı belirlenmiştir. Denizbank için konuşacak olursak, bu oran diğer kampanyalarına oranla oldukça avantajlı. Aldığınız krediyi de toplam da 48 aya kadar vadede ödeyebiliyorsunuz. Bir de en yüksek kredi limitinin de 55 bin lira kadar olduğunu belirtelim.

Kredi başvurusu çok kolay ve basit. Bu kredide kimse sizden kefil talep etmiyor. Ayrıca kredi başvurusunda da kredi alımında da tek belge isteniyor. o da nüfus cüzdanınız. Buda sizi tüm teferruatlardan kurtarıyor. Başvuru için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Ya denizbank şubelerinden herhangi birine gidip, işleminizi gerçekleştireceksiniz. Yada şubeye kadar yorulmadan internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştireceksiniz.

Başvuru sayfasına bu linki https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/web-kredi-basvuru.aspx?Ref=web&Refid=hosgeldin&query=fdc4a964-832d-47c4-a4fd-38226b4b5ad7 kullanarak ulaşabilirsiniz. Başvuru adımları çok kolay. Hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ardından denizbank sizi inceler. İstihbarat çalışması yapar. Kısacık bir süre içerisinde sonuç olumlu ise onay mesajı alırsınız. Kimliğiniz ile de bankaya gidersiniz.

48 AY VADELİ 10.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

10.000 lira lazım. Ödeme yaparken de çok fazla kendinizi zorlamak istemiyorsunuz. Haliyle uzun vade istiyorsunuz. O halde 48 ay vade ile ödeyeceğinizi düşünelim. Bu şartlarda kredi faiz oranı sizler için %1,35 olacaktır. Peki aylık ödeme taksidiniz? Bizler sizin için hesapladık ve 301 TL olduğunu belirledik. Kredi tahsis ücreti de 10.000 TL’nin binde beşi olan 50 TL olacaktır. Hayat sigortası ise kişinin demografik yapısı, kredi tutarı ve vadesine göre değişiyor.

Bizler 35 yaşında erkek bir bireyin başvuru yaptığını düşündük ve hayat sigortasının 212 TL olarak hesapladık. Yıllık maliyet oranının ise %21,6272 olduğunu söyleyebiliriz.

48 AY VADELİ 3.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

Şimdide de küçük limitli bir ihtiyacınız için küçük bir limit olan 3.000 TL kredi çekeceğinizi düşünelim. Bu krediyi de 48 ayda ödeyeceğinizi farz edelim. Buna göre 48 ayda 3 bin lira kredi aldığınız da faiz oranı da %1,29 olarak hesaplanıyor. Aylık taksit tutarınızı da hesapladık ve 89 TL olduğunu gördük. Ödemeniz gereken hayat sigortası da 63 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretini hesaplarken de 3 bin liranın %0,5’ini alıyoruz ve 15 lira ortaya çıkıyor. Yıllık maliyet oranı da %20,5060 dır.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin