Go to ...

ABank’ın Yaz Özel İhtiyaç Kredisi Sizleri Bekliyor


Abank Yaz Kredisi, Alternatibank hesaplı kredi, ABank Düşük Faizli Kredi, Kredi Hesaplamaları – İhtiyaç kredisi haberlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Amaç olabildiğince bankaların kampanyalarını sizlere kısa bir sürede sunmak. Bu sayede elinizde bir sürü alternatif olmuş olacak. Ayrıca da sakın ola ki alternatiflerden korkmayın. Zira bir yerde alternatif varsa, o yerde avantajda vardır. Bu açıdan ülkemizde iyi ki bu kadar çok banka varmış diyebiliyorum. Çünkü faiz oranları yüksek ve alternatifler olduğu sürece bankalara bir nebzede olsa fren yapılmış oluyor.

ABANK İHTİYAÇ KREDİSİ İYİ BİR ALTERNATİF OLABİLİR

Maddi açıdan ihtiyaçlarımız çok fazla. Belli bir yere kadar sabrediyoruz ama belli bir yerden sonra patlak veriyor. Bu ihtiyaçların karşılanması gerekiyor. Mecburen kredi çekilmesi gerekiyor. Ben bu yazıda ABank’ın yaz ayına özel olarak derlediği, kampanyadan söz edeceğim. ABank’ı belkide ilk defa duyanlar vardır. Ama 25 yıldır bankacılık dalında hizmet veriyor. Bu kampanya belki de sizler için güzel bir alternatif olabilir. Haydi o zaman. Dilerseniz hep beraber bu kampanyanın detaylarına geçelim ve inceleyelim.

ABANK YAZ AYINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Abank genelde Marmara bölgesinde (İstanbul) gelişmiş ve şube ağı olan bir banka. Ama yaptığı kampanyalardan dolayı tüm Türkiye tarafından tercih ediliyor. Şimdilerde yaz ayına özel olarak kredi kampanyası hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre alabileceğiniz en yüksek kredi limiti 30.000 TL dir. Açıkçası bu limit hiçte fena değil. Sizlerde kendi ihtiyacınız ölçüsünde 30 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Bunun dışında kredi için belirlenen kredi vadeleri ise 3 ay ile 48 ay arasındadır. Ödeyebilme imkanınız ölçüsünde vade sayınızı seçebilirsiniz.

ABANK FAİZ ORANLARI VE HAYAT SİGORTASI DETAYI

Peki asıl önemli olan faiz oranları nasıl? En düşük faiz oranı %1,25 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,38 dir. Faizler kredi vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti olarak, talep ettiğiniz kredinin %0,5 oranı kadar para ödersiniz. Diyelim ki 20 bin lira kredi aldınız. Buna göre 100 TL tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortası yapılıyor. Lakin hayat sigortası hesaplaması herkese göre farklı oluyor. zira kredinin vade sayısı ve limiti ile birlikte sizin yaş ve cinsiyetiniz hesaplamayı belirliyor.

KREDİYE BAŞVURU

Ben az sonra bir kaç hesaplama yapacağım. Hesaplamalarımda 35 yaşında erkek birisi kredi alıyormuş gibi düşüneceğim ve ele alacağım. Ha birde banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, internet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz Bu dijital.abank.com.tr/#!/kredi linki kullanarak online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ABANK 20.000 TL YAZ KREDİSİ HESAPLAMALAR

12 Ay Vade ile 20.000 TL alacağınızı var sayalım. Bankada bu isteğinize göre faiz olarak %1,38’i sunuyor. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yapıyorsunuz. Hayat sigortanız 42,32 TL tutuyor. Taksit tutarınız ise 1.840 TL tutuyor. 

24 Ay Vade ile 20.000 TL alacağınızı var sayalım. Bankada bu isteğinize göre faiz olarak %1,25’i sunuyor. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yapıyorsunuz. Hayat sigortanız 73,44 TL tutuyor. Taksit tutarınız ise 998 TL tutuyor. 

36 Ay Vade ile 20.000 TL alacağınızı var sayalım. Bankada bu isteğinize göre faiz olarak %1,30’u sunuyor. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yapıyorsunuz. Hayat sigortanız 111,88 TL tutuyor. Taksit tutarınız ise 730 TL tutuyor. 

48 Ay Vade ile 20.000 TL alacağınızı var sayalım. Bankada bu isteğinize göre faiz olarak %1,31’i sunuyor. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yapıyorsunuz. Hayat sigortanız 150,32 TL tutuyor. Taksit tutarınız ise 597 TL tutuyor. 

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin