Go to ...

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru


Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile. Ben ise çoluk çocuk neredeyse 1.000 km yol yapacağım. Türkiye’nin bir ucundan ötekine.

BENİM BU BAYRAMDAKİ MASRAFIM 10.000 TL

Hani herkesin bir masrafı olacak. Kurbanlar kesilecek. Aile ziyaretleri yapılacak. Tabi bunun dışında çeşitli ihtiyaçlar da karşılanmaya çalışılacak. mesela ben kredi çekecek olsam; 1.200 TL kurban giderim olur. Bunun dışında 2 bin lira yol masrafım var. 1.500 TL kışa hazırlık odun almam gerekiyor. Eşim ise derin dondurucu ve LCD TV diye tutturdu. Ha birde süpürge makinemiz de çok eski. Onu da yenilmemiz gerekiyor. Hani en azından benim bile 10.000 TL’ye yakın bir giderim var. Peki para var mı? diye sorsan? neredeeee diye cevap veririm. Kredi çekmekten başka çözüm yolu düşünemiyorum.

ABANK BAYRAM MÜJDESİ KREDİSİ

Tüm bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da bir çoğumuz bankalara yoğunlaşacağız. Kredi ile işlerimiz ancak rayına giriyor. Ben açık söyleyeyim cebimden 2.000 TL çıkarıp da derin dondurucu alamam. Kredi ise işimizi çözüme kavuşturuyor. Hangi banka sorusunu bir çok kimse soruyor. Ben da elimde geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. kredice.com adresinde kurban’a özel kredi veren bankaların kampanyalarını ekledim. Bu yazı da büyük ihtimalle kurban bayramı için son kredi kampanyası olacak.

Sizlerde buradan kolayca inceleyip rahatça istediğinizi tercih edebileceksiniz. Bugün ki, yazımızı da Abank ayırdık. Abank kurban bayramında ihtiyaç duyacağınız tüm masrafları karşılamak istiyor. Dilerseniz Abank’ı hep beraber inceleyelim ve değerlendirmeye alalım. Tabi her zaman dediğim gibi, son kararı siz vereceksiniz.

ABANK KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Abank üst sınırını belirlemediği bir kredi fırsatı hazırlamış. Bu kampanyaya göre bankaya sunacağınız gelir durumunuza göre rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Hani kimisi 50 bin lira kredi alır, ötekisi 70 bin lira. Bu sizin tamamıyla ödeme gücünüz ile alakalı olan bir durum. Esasen bu güzel bir özellik. Bunun dışında bir de kredinin vade sayıları da oldukça iyi. Aldığınız krediyi en az 3 ay taksit yapabileceğiniz gibi bu süreyi 48 aya kadar çıkarabilirsiniz. Tabi taksit sayınızı kredi çektiğiniz zaman bir defaya mahsus belirliyorsunuz.

ÇOK ÖNEMLİ İKİ DETAY

Kredinin %0,5 tutarı kadar, tahsis ücreti ödemesi oluyor. Bu ücretten kaçış olmuyor. 20.000 TL kredi çekecekseniz tahsis ücretiniz de 100 TL oluyor. Hayat sigortası da bir başka gider ücretiniz olacak. Hayat sigortası hesaplamasında sizin yaş ve cinsiyetiniz çok önemli oluyor. Tabi kredinin tutarı, faiz oranı ve vade sayısı da çok önemli. Topluca değerlendirilmeye alınıyor. Bizde hesaplama yaptığımızda öncelikle hayat sigortasını yılık maliyet oranına katmamış olduk. Ayrıca da kafanızda ortalama bir değer oluşturması adına da 35 yaşındaki bir erkeğin başvuru yaptığını var sayacağım.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI NASIL?
  • Almayı düşündüğünüz krediyi diyelim ki 12 ay vade yapmak istiyorsunuz. Abank ise bu isteğinize karşılık sizlere faiz olarak %1,38’i layık görüyor.
  • Almayı düşündüğünüz krediyi diyelim ki 24 ay vade yapmak istiyorsunuz. Abank ise bu isteğinize karşılık sizlere faiz olarak %1,25’i layık görüyor.
  • Almayı düşündüğünüz krediyi diyelim ki 36 ay vade yapmak istiyorsunuz. Abank ise bu isteğinize karşılık sizlere faiz olarak %1,30’u layık görüyor.
  • Almayı düşündüğünüz krediyi diyelim ki 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Abank ise bu isteğinize karşılık sizlere faiz olarak %1,31’i layık görüyor.

 

ONLİNE BAŞVURU İMKANI

Krediye banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, dilerseniz internet üzerinden online olarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Arzu ederseniz bu linki aracılığı ile başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada sizden istenilen bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlarsınız. Ardından bankadan onay mesajı beklersiniz. Gelen mesaj olumlu ise, sizlerde ikamet adres belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve gelir belgenizi alarak bankaya gider ve kredinizi alırsınız.

ÖRNEK ÖDEME MALİYETLERİ

20.000 TL İhtiyaç kredisini 12 ay vade ile aldığımızda banka da bize %1,38 faiz oranını veriyor. Bu durumda aylık taksit borcunuz 1.840 TL yapıyor. Hayat sigortanız ise 42,32 TL yapıyor. Tahsis ücreti 100 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık Maliyet oranı ise %19,69 dur. 

20.000 TL İhtiyaç kredisini 24 ay vade ile aldığımızda banka da bize %1,25 faiz oranını veriyor. Bu durumda aylık taksit borcunuz 998 TL yapıyor. Hayat sigortanız ise 73,44 TL yapıyor. Tahsis ücreti 100 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık Maliyet oranı ise %18,52 dir. 

20.000 TL İhtiyaç kredisini 36 ay vade ile aldığımızda banka da bize %1,30 faiz oranını veriyor. Bu durumda aylık taksit borcunuz 730 TL yapıyor. Hayat sigortanız ise 111,88 TL yapıyor. Tahsis ücreti 100 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık Maliyet oranı ise %19,08 dir. 

20.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığımızda banka da bize %1,31 faiz oranını veriyor. Bu durumda aylık taksit borcunuz 597 TL yapıyor. Hayat sigortanız ise 150,32 TL yapıyor. Tahsis ücreti 100 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık Maliyet oranı ise %19,15 dir. 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Kurban Bayramında Hangi Bankadan Kredi Almalıyım? Hangi Banka En Hesaplısı

2017 Kurban Bayramından En Uygun Kredi Veren Bankalar, Kurban Bayramında Düşük Faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır?- Sevgili dostlarım, sizler için çok özel bir yazı derlemeye karar verdim. Bu yazı sizlerin oldukça fazla işinize yarayacağına inanıyorum. Hatta Kurban Bayramında En Hesaplı Kredinin yolunu açacak. Şimdiye kadar kurban bayramına özel kredi veren banka varsa, bunların

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin