Go to ...

Acele Edin 2017 Güncel Personel Alım İlanları Kaçırmayın Üzülürsünüz


2017 personel alımı yapan kurumlar, Personel alımı tsk, ptt, thy, emniyet, polis, öğretmen, diyanet- Güncel Personel alım haberleri ile karşınızdayız. Bu devirde iş bulmak ve yerleşmek çok zor. Hani küçüklükten bir ustanın yanında yetiştiyseniz ona bir şey diyemem ama yıllarca okuyup üniversiteyi de bitirdikten sonra işiniz gerçekten de çok zor. Kolay değil anlayacağınız. Bu açıdan durmadan KPSS’yi zorlayıp duruyoruz. iyi bir puan alıp atanmak için elimizden geleni yapıyoruz.

GÜNCEL KREDİ HABERLERİ BURADA

Kimisi kpss puanı ile birlikte bir personel alım haberi kollarken, kimisi de ümidi çoktan yitirip farklı kollara gitmiş. Hatta abartmıyorum. 2 üniversite bitirmiş bir arkadaşım vardı. Atanamayınca pazarda bir tezgah aldı ve diplomalarını tezgaha asıp salatalık limon vb. satmaya başladı. Aylık geliri de çok çok iyiymiş. Ama bizler tabi ki de bunu sizlere önermeyeceğiz. Yazımızda güncel personel alım haberlerini bulabileceksiniz. Personel haberleri de geldikçe bizler buradan sizlere duyurmaya çalışacağız.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ UZMAN ERBAŞ ALIMI

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Uzman Erbaş alımı yapacaktır. Başvuru tarihleri 20 mart ve 21 Nisan arasında olacaktır. Yazılı sınav ve seçme sınavı ise 8 mayıs 2017 dir. Başvuruda ücret alınmayacaktır. Başvuracaklarını 1 ocak 2017 tarihi itibariyle 25 yaşını bitirmemiş olanlar gerçekleştirebilecektir. Ön başvuru yapacağınız adres ise www.jandarma.tsk.tr web adresinden yapabilirsiniz. Ayrıca başvuru yapacakların en az lise mezunu olması gerekecektir. Detaylara yine web sayfasından ulaşabiliyorsunuz.

TÜBİTAK ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ 13 PERSONEL ALIMI

Personelin alınacağı il Gebze- Kocaeli  dir.  Askerliğin en az 2 yıl boyunca tecil edilmesi gerekiyor. Başvuruların www.ume.tubitak.gov.tr adresinden yapılması gerekecektir. Bunun dışında son başvuru tarihi 10 nisan 2017 tarihi saat 17.00’a kadar yapılması gerekmektedir.

KIZILAY 10 MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI YAPACAK

Kızılay’da 10 müfettiş alımı yapacak. Siyasal bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri mezunları başvuru yapabilecekler. 2015 – 2016 yılında KPSS geçerli olacaktır. Yazılı sınav başvuru tarihi 20 mart 2017 ile 3 nisan 2017 tarihleri arasındadır. Yazılı sınav tarihi ise 22 nisan 2017 saat:10.00 da yapılacaktır. Başvurularınızı şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Detaylı bilgiye www.kizilay.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ 20 PERSONEL ALIMI YAPACAK

20 Adet sürekli işçi statüsünde personel alımı yapılacaktır. Lisans mezunları KPSS P3 türünden ve Ön Lisans mezunları ise KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almaları gerekmektedir. Bilgi Güvenlik Uzmanı, Tercüman (Arapça), Yazılım Mühendisi, Web Tasarım Uzman ve Uzman (Genel) alanlarında alım yapılacaktır. Başvurular 22 mart 2017 ile 31 mart 2017 arasında Türkiye İş Kurumundan Yapılabilecektir. (İŞKUR)

THY 100 PERSONEL ALIMI

THY Bilgi teknolojileri alanında 100 personel alımı yapacak. Başvuru yapacakların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedirler. Ayrıca 01.01.1979 tarihinden sonra doğmuş olma şartı da aranmaktadır. Erkeklerin askerliklerini yapmış, muaf yada en az 2 yıl boyunca tecilli olmaları gerekiyor. Bunun dışında adli sicil ve adli sicil arşiv kaydının bulunmaması da gerekiyor. Başvurular 3 nisan 2017 tarihine kadar yapılabilecek. Detaylı bilgiye THY’den ulaşabilirsiniz.

DİYANET NAKLEN 100 İLÇE MÜFTÜSÜ ALACAK

Diyanet İşleri Başkanlığı yazılı ve sözlü olmak kaydıyla 2 aşamalı sınav sonucuna göre naklen 100 adet ilçe müftüsü alacaktır. Başvuru yapacakların en az 4 yıllık dini yüksek öğrenim mezunu olmaları gerekiyor. İhtisas kursu belgesine sahip olmak veya ilahiyatta doktora yapmış olmak şartlar arasında. Erkek olma şartı da var. Başvurular 20 mart ile 31 mart 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Detaylı bilgiye diyanet.gov.tr’den gerçekleştirebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, umarız ki, dilediğiniz kuruma bir an önce atanabilirsiniz. Şuan için aktif olan personel alımları bunlar. Ama yenilenecek personel alımları için de bizleri takip edebilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

 

 

 

 

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Personel Alım Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin