Go to ...

Acil Nakit İçin Fibabanka İnternetten Anında Kredi Müşterilere Özel


Fibabanka anında kredi, fibabanka internetten müşterilere hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi – Hepinizi kucak dolusu sevgilerimle ve saygılarımla selamlıyorum. Bu yazımızı Hasan Amcamızın isteği ve sorusu üzerine yayınlamak istedik. Hasan amcamız emekli. Güzel ve şirin bir tatil beldesinin köyünde yaşamını sürdürüyor. Emekli maaşını fibabank’tan alıyor. Malumunuz Fibabanka Emekli maaşı promosyonunu en yüksek veren bankalardan bir tanesi. Şimdide bankaya gitmeden kredi alabilir miyim? Diye bir soru yöneltmiş.

KREDİ HAYATIMIZIN EN ACI GERÇEĞİ

Tabi bu yazıyı her ne kadar Hasan Amcamızın sorusuna binaen yazmış olsak da tüm Fibabanka müşterilerini kapsayan ve değerlendirebilecekleri bir yazı hazırladık. Kredi hayatımızın en acı ama gerçek yanı. Kredi çekmek durumundayız. Kredi hayatımızı şekillendiren ana unsur. Yalnız kredi çekerken bu işi daha kolay bir şekilde yapmak istiyoruz. Bankalarda bu isteğimizi biliyorlar. Dolayısıyla da en azından kendi müşterilerine kolaylık sağlayabilmek adına internetten kredi veriyorlar. Fibabanka da işte burada karşımıza çıkıyor.

FİBABANKA MÜŞTERİLERİNE İNTERNETTEN ANINDA KREDİ

Fibabanka müşterilerini memnun edebilmek adına internetten anında kredi kampanyası başlatmış. Esasen bu kampanya sayesinde hem müşteriler rahatlayacak, hemde banka şubeleri rahatlamış olacak. Zira başvuruda ve kredi kullanımında kesinlikle bankaya uğramak zorunda değilsiniz. Ayrıca çeşitli yerlerden belge toplamak durumunda da değilsiniz. Yok şuraya, yok buraya imza at gibi bir durumda söz konusu değil. Ha bir de kefil de sunmuyorsunuz. Adı üstünde internetten kolay mı kolay kredi sizleri bekliyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Bu krediye başvuru yapmak isteyenler, internet şubesine şifrelerini kullanarak giriş yapmaları gerekiyor. Ardından kolaylıkla başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurudan sonra banka sizi hızlıca bir değerlendirmeye alıyor. Sicilinizde herhangi bir sıkıntı yoksa da zaten onay mesajı geliyor. Onay mesajı ile birlikte kredinizi 7 gün içerisinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca da hem ödeme gününüze hemde taksit sayınızı belirliyorsunuz. Bankaya gitmeden hesabınıza yatan paranızı dilediğiniz gibi de kullanabiliyorsunuz.

Hemen kredi üzerinde yetkili olan tek mercinin Fibabanka olduğunun da altını çizelim. Fibabanka başvuruları dilediği gibi değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Ayrıca da kredi özelliklerinde de piyasanın gidişatına göre değişiklikler gerçekleştirebilir.

ANINDA KREDİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Bu kredinin en yüksek taksit sayısı 48 aydır. Herkes kendi durumuna göre bir taksit sayısı ve ödeme planı çıkaracaktır. Kimisi 12 ay, kimisi 36 ay ve kimisi de 48 ay. Ayrıca kredinin maksimum limiti 20 bin liradır. Hani düşük ve orta limitli ihtiyaçlarınız için birebir diyebileceğimiz bir tutar. Kampanyanın en düşük limiti ise 1.000 TL dir.  Faiz oranından da söz edelim. Fibabanka Tüm tutarlardaki ve vadelerdeki kredi için faiz oranını sabitlemiş ve %1,29 olarak sunmuş. Bu oran çok yüksek değil. Normalin hatta altında da diyebiliriz.

Banka kredi verirken iki farklı giderde sizlerden talep ediyor. Bu tutarlardan ilki hayat sigortasıdır. Hayat sigortası sizin demografik yapınıza (Yaş, cinsiyet) göre ve kredinin tutarı ve vadesine göre değişebiliyor. Tabi bizler hesaplamalarımızda ortalama bir tutar vereceğiz. Bunun dışında bir de Kredi Tahsis Ücreti de ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti ise ufak bir tutar oluyor. Kredinin %0,5’i kadar. Bunu örneğimizde daha da iyi görebilir ve anlayabilirsiniz. Haydi o zaman ufak bir hesaplama yapalım.

5.000 TL ANINDA KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

5.000 TL sıcacık ve herkesin isteyebileceği bir tutar. Sizlerde kendi kişisel harcamalarınızdan dolayı bu tutarı istiyorsunuz.Geri ödeme yaparken de kimseye minnet etmemek adına ve zorlanmamak adına 48 ay vade yapacaksınız. Fibabanka da bu durumda faiz oranı olarak %1,29’u uyguluyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 148,38 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak da 26,25 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortasını da ortalama verecek olursak 199,81 TL karşımıza çıkıyor.

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin