Go to ...

Acil Para İçin Qnb Finansbank Hazır Kredi Yanınızda


Qnb Finansbank Hazır Kredi Kampanyası, Qnb Finansbank Acil İhtiyaç Kredisi – kredice.com‘un değerli okurları, yine beğeneceğinizi düşündüğüm çok özel bir kredi haberi ile karşınızdayım. Burada farklı farklı kesimleri ilgilendiren banka ve kredi haberlerini yayınlayarak, sizlerin de en doğru kararı ve tercihi vermesinde yardımcı oluyoruz. Ayrıca bir çok gelişmeden de haberdar oluyorsunuz. Herkes kendinden bilir; bazı zamanlar gerçekten de acil anlamda paraya ihtiyaç duyarız. Hastalığından tutunda, farklı harcamalara kadar ihtiyaçlar peşimizi bırakmaz.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİLERİ İÇİN HAZIR KREDİ

Acil para lazım ama, bu para nereden bulunur? Hiç düşündünüz mü? başım sıkıştığında acil para nereden ve nasıl bulurum diye? İşte bu yazı hem bir yol gösterici cihetinde olacak, hemde acil paraya sıkışanlar için bir çözüm yolu olacak. Bankalar müşterilerini farklı farklı kampanyalar ile sevindiriyor. Bu bankalardan birisi de Qnb Finansbank. Müşterileri için Hazır Kredi diye bir kampanya hazırlamışlar. Sizlerde Qnb müşterisi iseniz, o halde oldukça avantajlısınız? Arzu ederseniz, bu kampanyanın detaylarını hep birlikte inceleyelim.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ İNCELEMESİ

Qnb Finansbank’da hesabı olan herkesi ilgilendiren bir durum. Hesabınızın haricinde birde ek hesap açtırıyorsunuz. Bu ek hesap için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Sonrasında da adınıza kredi tanımlaması yapılıyor. Kredi alırken de kesinlikle mesai saati kavramı falan olmuyor. Hafta sonu dahi olsa kredinize ve paranıza kavuşabiliyorsunuz. Banka şubeleri ile de uğraşmıyorsunuz. Belge sunayım derdi de yok. Kılçıksız balık gibi. Her ihtiyaç duyduğunuzda paranızı kullanıyorsunuz.

EK HESAP İLE BİRLİKTE İKİ ÖNEMLİ KAZANÇ ELDE EDİYORSUNUZ

Aslında biraz daha ek hesapta söz etmek istiyorum. Ek hesap açtırmak ile 2 kuş vuruyorsunuz. Yani 2 altın kazanıyorsunuz. Bunlardan birincisi ek hesap açtığınızda 4 bin lira kadar bir para tanımlanıyor. Bu para aynı kredi kartlarındaki nakit avans gibi oluyor. Kullanımı genelde günlük yapılıyor. Zira faiz günlük olarak yansıyor. Ama nakit avanstan çok daha avantajlı ve hesaplı. Ufal ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanın diye sunuluyor. Birde bunun yanında ikinci altın ise kredi çekebilme imkanınız oluyor.

HAZIR KREDİNİN DETAYLARI VE ÖZELLİKLERİ

Hazır kredi, ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere anında para imkanı sunuyor. Ek hesabınıza bir defa tanımlıyorsunuz bu krediyi. Üst limiti 30.000 TL kadar oluyor. Ama banka kişinin özelliklerine göre bu limiti kendisi belirliyor. Ben de şansımı deneyeyim dedim ve bana 15 bin lira anında kredi tanımladılar. Bu krediyi ihtiyaç duyarsanız, istediğiniz kadarını kullanabiliyorsunuz. 12 ay taksit yapabileceğiniz gibi, bunu 48 aya kadar da çıkarabilirsiniz. Başvuruları banka istediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Siciliniz sıkıntılıysa kredi vermeyecektir.

HAZIR KREDİ BAŞVURU KANALLARI VE YOLLARI

Hazır krediye başvuru yapmak çok kolay. Nasıl mı? hemen izah edeyim. Başvurunuzu banka şubelerinden, ATM’lerden, İnternet şubeden, Telefon bankacılığından ve Cep şubeden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvurunuzu internet şubeden yapacaksanız Kredi ve Hazır Kredi adımlarınız izliyorsunuz. Cep şubeyi kullanacaksanız da Kredi, Ek Hesap ve Hazır Kredi yollarını izlemeniz gerekiyor. Bu sayede kredinizi tanımlayarak rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

FAİZ ORANI AVANTAJLI MI?

Kredinin faiz oranını az daha unutuyordum. Hemen izah edelim. Qnb Finansbank Hazır Kredi kampanyasında sizlere %1,84 faiz oranını uyguluyor. Avantajlı mı peki? Kişiden kişiye değişir. Bunu evvela belirtelim. Faiz oranı piyasadaki bir çok bankaya oranla çok çok yüksek. Ama yinede bu krediye talep var. Zira belge sunmadan anında krediye kavuşabiliyorsunuz. Hafta sonu dahi olsa kredinizi kullanabiliyorsunuz. En başta kılçıksız balık demiştim ya. Kılçıksız ve temizlenmiş balık, normal balıktan elbetteki daha da pahalıdır.

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin