Go to ...

Acil paraya ihtiyacım var ne yapabilirim ?


Bu konu, acil para lazım nereden bulurum, acil tefeci arıyorum, acil para verenler acil nakit verenler gibi aramalar ile sitemize gelen değerli misafirlerimize yararlı alternatif yöntemler içermektedir.

Değerli Kredi Notu kullanıcıları, Türkiye’nin içinde bulunduğu erken seçim dönemi durumundan dolayı bankalar daha önceden 0,84 olan ve 1’in altında bulunan tüm ihtiyaç kredi faiz oranlarını yeniden düzenlemek zorunda kaldılar. Bu sıralar en ucuz ev kredisini TEKSTİL BANK verir iken ( 1,10 ) diğer bankalarda, gerek ev kredileri gerek ise ihtiyaç kredileri, malum durumlardan dolayı ( terör, seçim vs ) artmış durumda.

Şimdiden Partiler Seçim yatırımları için bol keseden atmya başladılar bile. Parti ismi zikretmeye gerek yok. Herkes kendi partisini bilir.

Acilen paraya ihtiyacı olma durumunu değişik başlıklarda incelemek gerekiyor. Herşeyden önce kredi çekebilmek için sizlerin kredi notu sorgulama işleminin sonucunu bilmeniz yani Findeks kredi notunuzun, kredi alabirlilik derecesini bilmeniz gerekiyor. Bu bağlamda aşağıdaki ücretsiz kredi notu sorgulaması linki yardımcı olacaktır.

ÜCRETSİZ KREDİ NOTU ÖĞRENME SORGULAMA >>> TIKLAYINIZ

CEP TELEFONU İLE KREDİ NOTU SORGULAMA >>> TIKLAYINIZ

Çok acil paraya ihtiyacım var kredi de çekemiyorum banka kara listesinde bulunuyorum. Çalacak kapımda kalmadı ama parayada ihtiyacım var şeklinde düşünen kredice.com kullanıcıları aşağıdaki konu yardımcı olacaktır.

ACİLEN PARA LAZIM KREDİ ÇEKEMİYORUM >>> TIKLAYINIZ

Yukarıdaki verdiğimiz bilgilerin haricinde birde ortada olan, yani kredi notu düşük olan bir kitle var. Bu kişiler de Tefeciye sağa sola bulaşmadan kredi çekmek istiyorlar ama onlar için asıl soru KREDİ NOTUMU NASIL YÜKSELTİRİM ? sorusu… Bunun içinde sizlere ışık tutacak aşağıdaki linkten yazdığımız konumuz son derece yeterli ve yararlı olacaktır.

BANKA KREDİ NOTU NASIL YÜKSELTİLİR >>> TIKLAYINIZ

Bu yazdıklarımız sizin aradığınız şey değil ise o zaman artık Voltran’ı oluşturmamızın zamanı gelmiştir de geçiyordur bile değerli misafirlerimiz. Bu hususta sizlere pek tavsiye etmiyor olsakta aşağıdaki linkte yazılanları yapmaktan başka çareniz kalmamış demektir. Allah, taksiratlarınızı affetsin !

ÇOK ACİL PARA BULMAM LAZIM >>> TIKLAYINIZ

Yukarıdaki yöntemleri gezdiniz ve bir anlam ifade etmediğini düşünüyorsanız, bir kurşunluk atarınız var ise artı yöntem olarak kendinize ya da aile bireylerinden birisine ait olan gayrimenkulu hülle yolu ile elden çıkartabilirsiniz. Tanıdığınız ( ki bu zamanda güvenecek birisi var mı o da ayrı konu )  bir kişiye kendi evinizi alıyormuş gibi tapuyu onun adına geçirebilir o parayı da siz kullanabilirsiniz. Tabiki Binde 4 tapu masrafını da unutmamak gerekiyor ( tapu masrafları gayrimenkulun rayiç bedeli üzerinden binde 4 şeklinde hesaplanmaktadır )

Sizlerin de para bulmak adına düşündüğü bir yöntem var ise konuya yazabilir ve aynı dertten müzdarip olan kişilere yardımcı olabilirsiniz.

TC İLE KREDİ NOTU SORGULAMA

 

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

2 Responses “Acil paraya ihtiyacım var ne yapabilirim ?”

 1. süheyla
  Şubat 6, 2017 at 8:54 pm

  Acil 10000TL’YE ihtiyacım var

 2. azees
  Mart 17, 2017 at 10:20 pm

  Herhangi bir amaç için paraya ihtiyacınız var mı?
  Aylık gelir / işiniz varsa bir kredi almaya hak kazanırsınız.
  Güvenli / teminatlı kredi için irtibat kurun.
  15.000’den 20.000.000’e kadar kredi tutarı ödünç al.
  Kredi süresi olarak 1 yıldan 30 yıla kadarını seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About kredice