Go to ...

Akbank ile Şubeye gitmeden Paran Hemen Hesabında


Akbank anında kredi, acil ihtiyaç kredisi, şubeye gitmeden hızlı kredi, akbank direkt – Sevgili okurlarım, hepinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Öyle görünüyor ki bankalar artık kredi vermekte adeta bir çağ atlamışlar. Özellikle de müşterilerine kredi verme işini teknolojiden de yararlanarak oldukça basite indirgemişler. Eskiden bir kredi almak için genel merkezden bir kaç gün onay beklerdik. Şimdilerde ise iş daha da farklılaştı. En azından süre daha da kısaldı. Sabahleyin normal bir başvuru yaptığınızda akşama kredinizi alabiliyorsunuz.

AKBANK’DAN MÜŞTERİLERİNE KOLAY VE HIZLI KREDİ

Çoğu bankanın müşterileri ise anında kredi alabiliyor. Bu bankaya Akbank’ı örnek verebiliriz. Zaten yazımızın temelini de akbank oluşturacak. Sizlerde Akabank müşterisi iseniz bu yazıyı da mutlaka okumalısınız. Zira paranın ne zaman ihtiyaç olacağı belli olmuyor. Burada mühim olan haklarınızı bilmek ve ihtiyaç anında ne yapmanız gerektiğine karar vermek. Bu yazı biraz yol gösterici ve biraz da kredi tercihlerinize alternatif oluşturacaktır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve bu kampanyanın detaylarına hep birlikte bakalım.

AKBANK ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Arkadaşlar, bu kredi kampanyasının akbank müşterilerini ilgilendirdiğinin altını bir kere daha çizelim. Sizlerde akbank direkt sayesinde bankaya gitmeden ve sancılı süreçleri yaşamadan anında kredinize kavuşabilirsiniz. Sancılı süreçten kastımı da izah edeyim. Banka memuru ile görüşmek için bir saat beklersiniz. Sonra sıra size gelirve o sancılı süreç kredi notunuzu biliyor musunuz? sorusu ile başlar 🙂 şu belgeler eksik onları tamamlayın ile devam eder ve onay alıncaya kadar ecel terleri dökersiniz. Bu durum artık müşteriler için geçerli değil.

20.000 TL’YE KADAR KREDİ İMKANI

Akbank direkti kullanarak maksimum 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Online kredi olduğundan kredi limiti de orta seviyelerde. Bir çok işinizi de rahatlıkla halledebilirsiniz. Kredi limiti belirlenirken sizin aylık gelirinizin dikkate alındığınız da unutmayınız. Diyelim ki sizin 1800 lira maaşınız var. O halde gelirinizin %50’si sizin maksimum taksit tutarınızı verir. yani 900 lira en fazla taksit ödeyebilirsiniz. Kredi vadesini uzun yapabilirsiniz. Bunda sıkıntı yok. Çünkü 48 aya kadar müsaade ediliyor.

FAİZ ORANLARI

Şimdi faiz oranlarından biraz öz etmek istiyorum. Akbank bu kampanya ile sizlere %1,65 faiz oranını sunuyor. şöyle piyasayı bir incelediğimizde bu oranın yüksek olduğunu görebiliyoruz. Doğal olarak da bunu sizlere bildirmemiz gerekiyor. Lakin yinede başvurular iyi düzeyde. Çünkü sorgu yok, sual yok. Paran anında hesabında. Şubeye de gitmiyorsun. temiz ve uğraştırılmadan alınan kredinin faiz oranı da böyle biraz yüksek oluyor herhalde. Bizlerde bu noktada sadece sizleri bilgilendiriyoruz.

BAŞVURUYU NASIL YAPACAĞINIZI ANLATALIM

Başvuru akbank direkt ile gerçekleştiriliyor. Ama yinede hem daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler hemde başvuru yapmak isteyenler bu linki de webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx?fromSegment=Bireysel kullanabilirler.Sizlerde başvurunuzu öncelikle yapıyorsunuz. Daha sonra akbank sizi değerlendirmeye alıyor. Daha doğrusu risk ve istihbaratınıza bakıyor. Herhangi bir problem yok ise kredi onayınızı da alıyorsunuz. Onaydan sonra kredi tercihlerinizi belirtiyorsunuz. kredi vadesi gibi. Bundan sonra da krediniz hemen hesabınıza yatıyor. 5 – 10 dakika da paranıza kavuşabiliyorsunuz. Mühim olan da bu zaten.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Eşiniz doğum yaptı ve hastane masrafları 2.000 TL tuttu. Acil olduğundan hemen akbank direkt ile aldınız. Bir yılda rahat öderim diye kredi vadesini de 12 ay düşünüyorsunuz. Şimdi sıra aylık hesaplamasını yapmada. Ama bundan önce faiz oranının %1,65 olduğunu tekrardan hatırlatmak istiyorum. Hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken kredi taksit miktarının 188,89 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 10 TL ödersiniz. Hayat sigortası ise sizin yaşınıza ve cinsiyetinize göre belirlenir.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin