Go to ...

Apple Marka Akıllı Telefon için Masrafsız İhtiyaç kredisi Garanti’de


Garanti Bankası Apple Kredi kampanyası, Garanti Apple marka ürünler için ihtiyaç kredisi fırsatı – Adım mehmet ve yeni işe başladım. bazı ihtiyaçlarım var. ne yaparım ederim diye düşünürken kredice.com siteniz ile karşılaştım. Herkesin sorularına sıkılmadan üşenmeden cevap veriyorsunuz. Bu gerçek mi diye bende yazıyorum. Bakalım benim sorunuma da değinecek misiniz? Bilgisayar bölümü mezunuyum. Teknoloji ile içli dışlıyım. Yeni mezunlardanım ve sonunda bir işe girdim.

Şimdi işlerimi evden de daha rahat yapabilmem için laptopmuş, akıllı telefonmuş vs. bazı teknolojik ürünlere ihtiyacım var. Maaşımı garanti bankasından alıyorum. Birde bana bonus kredi kartı verdiler. Taksit ile alırım diye ümit ediyordum ki akıllı telefon kırmızı çizgiye takıldı 🙂 Kredi kartıyla akıllı telefon alamıyormuşuz. Alacağım telefon iPHONE 7 PLUS. 4.500 TL civarında. Şimdi bana bir çıkış yolu gösterin. Ne yapmalıyım? Kolay gelsin

GARANTİ BANKASININ YENİ KAMPANYASINI DUYDUN MU?

TCKREDİNOTU.COM: Mehmet kardeşim, güzel bölüm okumuşsun ve hemende işe girmişsin. Tebrik ediyorum seni. Ülkemizdeki herkesin sorunu taksit ile Akıllı telefon almama. Seninde böyle bir problemin var. Ama şanslısı. Hayat şimdi bir de buradan sana gülecek. Madem maaşınızı garanti’den alıyorsunuz, o halde apple telefonu cebinde bil 🙂 Sana tavsiyem, Apple ürünleri için geliştirilen kredi kampanyasını incelemen.

MEHMET BEY: Benjamin abi, heyecanlandım şimdi. Ya bulamadım. Lütfen yardımcı ol ve yol göster. Bu kredi kampanyasının detayları neler? nasıl başvuru yaparım ve nereden ihtiyaçlarımı temin edebilirim. Üstelik sadece telefonda almayacağım, laptop falan ihtiyaçlarım da var. Haydi yap bir büyüklükte şu krediden söz et.

GARANTİ BANKASI APPLE MARKA ÜRÜNLER İÇİN KREDİ FIRSATI ÖZELLİKLER

Sevgili mehmet, ve senin durumunda olup da apple marka telefon veya diğer ürünleri alacak okurlarımız, daha fazla ısrarlarınıza dayanamayacağız ve bu özel kredi kampanyasını sizler ile paylaşacağız. Esasen bu kampanya ile daha önce karşılaşmamış olmanız normal. Çünkü daha çok yeni bir kampanya. Garanti Bankası; Gürgençler, Lydia, Pupa ve Troy Mağazaları ile anlaşmaya varmış. Sizlerde bu mağazalardan beğendiğiniz Apple marka ürünü alabilir ve kredi ile geri ödeyebilirsiniz.

Kredi vadesi de gayet uzun. En uzun vade sayısı 48 aydır. Buda sizlere rahat bir ödeme planı sunacaktır. En kısa kredi vadesi ise 3 aydır. 3 aydan 48 aya kadar ödeme gücünüze göre, ödeme planınızı yapabilirsiniz. Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı 15 bin liradır. Hani sadece telefon almayacağım diyorsunuz ya, bu tutarla istediğiniz bir çok ürüne sahip olabilirsiniz. En düşük kredi tutarı da alacağınız ürünün tutarı kadardır. Kredinin faiz oranı da her türlü ödeme planı ve vadesi için %1,51 dir.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPACAKSINIZ?

Yukarıda saydığım mağazaların yetkilileri sizlere zaten gerekli yönlendirmeyi yapacaktır ama ben yinede sizin için kısaca cevaplayayım ve açıklayayım. Zaten garanti bankası müşterisiydiniz. hemde maaş müşterisi. Şimdi garanti cep şubeye yada internet şubeye giriş yapın. Buradan başvurulardan ihtiyaç kredisine girin. kredi tutarınızı belirterek, kredi vadenizi seçin. Ardından promosyon kullanmak istiyorum kutucuğunu tıklayın. Açılacak yere de Büyük Harfler ile APPLE yazacaksınız. Gerisi de iplik söküğü gibi gelecek.

Banka sizin hakkınızda bir araştırma yapacak. kredi notunuz ve kredi sicilinizi inceleyecek. Sıkıntı olmadığı zamanda hemen anında olumlu cevabı alabileceksiniz. Bu kredide masraf alınmıyor. Tahsis ücreti, sigorta falan yok yani. Kredinin detaylarına  garanti bankasının web sitesinden ulaşabilirsiniz. Biz şimdi ufak bir hesaplama yapalım ki konu daha da iyi anlaşılabilsin.

5.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Alacağınız ürünün, yada ürünlerin toplamının 5.000 TL tuttuğunu varsayalım. Bu tutaı 24 ay vade ile ödemek niyetindesiniz. Faiz oranının %1,59 olduğunu tekrardan hatırlatalım. 24 ay boyunca her ay ödemeniz gerekecek kredi tutarı 261,61 TL olacaktır. Genel toplamda ödenecek tutar ise 6.278,57 TL dir. Hayat sigortası yapılmıyor. Kredi tahsis ücreti ise 0 TL dir.

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin