Go to ...

Bank Pozitif Adrese Teslim Masrafsız ve Sigortasız İhtiyaç Kredisi


BankPozitif masrafsız ihtiyaç kredisi, Kredi tahsis ücretsiz kredi, BankPozitif hesaplı kredi başvurusu- Değerli dostlarımız, bugün kredi ihtiyacınıza henüz adını pek fazla duymadığınız bir banka ile çözüm bulmaya çalışacağız. Çünkü bizler için olduğu gibi, sizler için de doğru krediyi bulmak ve tercih etmek oldukça önemlidir. Kredi ücretini ödemek için belkide ek mesai yapacak, belkide ek işlere gireceksiniz. Kimse fazladan para ödemek istemiyor.

KREDİ SEÇENEKLERİNİZ ARASINA BANKPOZİTİF’İ DE EKLEMEYİ UNUTMAYIN

Bu açıdan da banka araştırması yapın diyoruz. Sadece bir bankaya, yada tanınmış büyük bankalara bağımlı kalmayın. Araştırın, hesaplayın ve kendinize göre en uygun krediyi seçin. Kesinlikle büyük banka ve küçük banka  ayırımı yapmayın. İşte bu açıdan bizlerde bu yazıyı sizlere sunmak istedik. BankPozitif güzel bir kredi kampanyası yapmış. Kendine göre de çekiciliği var. Üstelik krediniz adrese teslim. Haydi hep beraber inceleyelim ve BankPozitif neler sunuyor, hep beraber görelim.

BANKPOZİTİF ADRESE TESLİM KREDİ KAMPANYASI

Bankpozitif, krediye kolay ulaşabilmeniz için özel bir kredi kampanyası ile sizlere sesleniyor. Bu kredi kampanyasında masraf alınmıyor. Masraftan kastımız ne onuda hemen açıklayalım. Kredi tahsis ücreti yok. Komisyon yok. Dosya masrafı yok. Sigorta ücreti de yok. Talep ettiğiniz kredi tutarı ne ise, o hesabınıza yatıyor. Hemde kuruşu kuruşuna. 10 bin liraysa 10 bin lira net alıyorsunuz. Nasıl? Yüzünüz güldü herhalde. Dilerseniz şimdide diğer özelliklerine bakalım.

Kredinin limiti de fana değil. Zira tüm ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 50 bin liradır. Ne istersen yap yani. Ayrıca aldığınız krediyi 48 aya kadar da vade yapabilme imkanınız var. Uzun vade imkanınız var. Aylık ne kadar ödeyebiliyorsanız ona göre de vadenizi seçebilirsiniz. Belirlenen faiz oranı da sabittir ve %1,59 dur.

BAŞVURU ADIMLARI

Bankaya kadar yorulma yok. Sıraya girme bekleme hiç yok. Zamanınız size kalıyor. toplamda 4 dakikada başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. İnternetten başvuru için bu linki bankpozitif.com.tr/webkredi/basvuru? kullanabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli olan bilgileri girersiniz. Böylece başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz. Kısacık bir sürede banka sizin hakkınızda bir istihbarat çalışması yapar. Eğer olumlu sonuçlanırsa, kredinize onayı dakikalar içerisinde alıyorsunuz zaten. Bundan sonra ödeme planınızı seçiyorsunuz.

En sonunda da paranın yatmasını istediğiniz hesabınızı seçiyorsunuz. Bundan sonra yetkililer, sizlerin belirlemiş olduğu adrese ziyarete geliyor. Burada gerekli olan belgelere imzanızı alıyorlar. Ardından da paranız istediğiniz hesabınıza yatıyor. Krediyi almak için ihtiyaç duyacağınız belgeleri de hemen belirtelim. Nüfus cüzdanınızı ve ikametgah belgenizi görmek isteyeceklerdir. Tabi gerekli görürlerse gelir belgenizi yani maaş bordronuzu da isteyeceklerdir. Bu belgeleri de önceden hazırlamanız işinize yarayacaktır.

BANKPOZİTİF ADRESE TESLİM KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

10.000 TL Kredi talep ediyorsunuz. Aldığınız krediyi 48 ay vade yapacaksınız. Bu sayede uzun vadede kendinizi yormadan ödeyeceksiniz. Faiz oranı %1,59 dur. Şimdi hemen hesaplama yapalım. Aylık taksitleriniz 319,95 TL dir. Toplam geri ödeyeceğiniz krediniz 15.357,23 TL dir. Hesabınıza yatacak net tutar 10 bin liradır. Kredi tahsis ücreti 0 TL dir. Herhangi bir masraf ücreti yoktur. Hayat sigortası ise bulunmuyor.

Şimdide 50.000 TL Krediye ihtiyaç duyduğunuzu farz edelim. Kredinizi de 48 ay vade yapmayı planlıyorsunuz. Faiz oranı %1,59 dur. Şimdi hemen hesaplama yapalım. Aylık taksitleriniz 1.599,73 TL dir. Toplam geri ödeyeceğiniz krediniz 76.786,78 TL dir. Hesabınıza yatacak net tutar 50 bin liradır. Kredi tahsis ücreti 0 TL dir. Herhangi bir masraf ücreti yoktur. Hayat sigortası ise bulunmuyor.

Değerli okurlarımız, sizler için BankPozitif’in sunduğu adrese teslim kredi kampanyasından söz etmeye çalıştık. Diğer bankalara ait kredi kampanyalarına da bu siteden ulaşabilirsiniz. Tabi son kararı verecek olan sizlerseniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin…

 

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

One Response “Bank Pozitif Adrese Teslim Masrafsız ve Sigortasız İhtiyaç Kredisi”

 1. muhittin uysal
  Nisan 11, 2017 at 8:36 am

  muhittinuysal
  karaman
  tel;05425824750
  meslek;cifcilik belgem var
  kredi;20000TL
  karamanda yasiyurum cifcilik yapiyurum banka sorunum var u yuzden kredi alamiyurum acil para lazim oldu cunku tohum gubre ve mazot alacam
  bana acil 20binlira lazim oldu
  odeme tarihi senetli olsun temmuz sonu oderim
  butun masraflardan sonra elime 20BINLIRA gecmesini istiyurm
  sartlarinizin hepsini kabul ederim selamlar karaman;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin