Go to ...

Bedava Alışveriş İçin Akbank Axess ile Ekstra 400 TL Chip Para


İlk Defa Axess’li Olanlara Ekstra 400 TL Chip Para, Akbank kredi kartı kampanyası, Bedava alışveriş – Bu yazıya farklı bir giriş yapmak istiyorum. Zengin bir toplum muyuz? Kalbimiz zengin ve kocaman olsa da, cebimiz çok da fazla zengin sayılmaz. Çoğumuz kazancımızı daha ay sonu gelmeden bitiriyoruz. Giderlerimiz çok fazla. Ele güne de minnet etmek istemiyoruz. Birinden 200 TL borç istediğimizde yüzümüze vurup duruyor. Bunun için de kredi kartları doğru kullanıldığı vakit, ufak ihtiyaçlarımız için birebir.

AKBANK’DAN YENİ AXESS SAHİPLERİNE ÇOK GÜZEL KAMPANYA

Kredi kartı kullanılacağı çok açık. Lakin doğru bankanın, doğru kredi kartını tercih etmek de çok önemli. Öncelikle bu kartın yüz binlerce üye üş yeri olmalı ve geçmeli. Sonrasında taksit ile size ödeme kolaylığı sağlamalı. Sonrasında ağzınıza da biraz bal çalmalı 🙂 Yani bedava alışveriş imkanı sunmalı. Akbank’da müşteri kazanmak adına, bu saydıklarımı bir araya getirmiş. İlde defa axess’li olanlar ekstradan chip para kazanabilecekler. Nasıl mı? Bu sorunun cevabı ve daha fazlası yazımızın devamında sizleri bekliyor olacak.

AKBANK DİREKT İLE AXESS BAŞVURUSU YAPIN CHİP PARALARI TOPLAYIN

Akbank Direkt ile sizlerde axess kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ekstradan 400 liraya kadar chip para kazanabilirsiniz. Yalnız bu kampanyadan ilk defa axessli olanlar yararlanabilecek. Sizlerde 30.06.2017 tarihine kadar axess kart sahibi olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile her ay yapacağınız ilk 3 alışverişinizden yüzde 10 kadar chip para kazanırsınız. Bir ayın sonunda ise kazanacağınız maksimum ekstra chip para 50 TL olacaktır. Ayrıca yıl sonunda ise elde edeceğiniz maksimum ekstra chip paranız 400 TL olacaktır.

DİĞER KAMPANYALARDAN YARARLANABİLİRSİNİZ

Sevgili dostlarımız, bu kampanya yeni axesslilere ekstradan para puan kazandıracaktır. Dolayısıyla da üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden chip para kazanmaya devam edebileceksiniz. Ayrıca farklı kampanyalardan da chip para kazanacaksınız. Sizlerde çok fazla alışveriş yapıyorsanız, mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor. Bedava alışverişin tadına varabilirsiniz. Ayakkabı mı?, yoksa gıda mı? chip paranız zaten cebinizde. Ayrıca zaruri olarak zaten alışveriş yapmışsınız. Şimdi bunu fırsata çevirmenin tam zamanı.

KAMPANYAYA KATILIM İÇİN SMS ATMAYI UNUTMAYIN

Bu kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin küçük bir sms atmaları gerekecek. Hani kredi kartım geldi haydi hemen kullanayım ve ekstra chip para kazanayım diyenler bu işlemi yapmaları gerekiyor. Mesaj metni olarak sa sadece büyük harfler ile ILK yazıyorsunuz. Ardından da bu mesajınızı 4566’ya gönderiyorsunuz. Bu mesajın ücretinin 0,65 TL olduğunu da belirtelim. Mesajınız akbank’ın sistemine ulaşıyor. Daha sonra da Akbank tarafından kayıt olduğunuz size bildiriliyor. Bu şekilde alışverişlerinizden ekstradan chip para kazanıyorsunuz.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Wings, sanal kart, free, ek kart ve ticari kartlar bu kampanyaya dahil değildir. Ama ticari kart, wings ve free kredi kartı sahipleri, axess’e başvuru yaparak alabilir. Bu sayede de kampanyaya da katılım sağlayabilirler. Yeni axess sahipleri ise ek kartları ile yapacakları alışverişlerden ekstradan chip para kazanabilirler. Kazandığınız para puanlar ise 2 gün içerisinde kartınıza yatmaktadır. Kartınıza yatan para puanları ise 7 gün içerisinde kullanabilirsiniz. Eğer alışverişinizi iptal ederseniz, bu alışverişinizden kazandığınız chip para da iptal edilmektedir.

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin