Belgesiz, Kefilsiz ve Teminatsız Kredi Veren Bankalar

Belgesiz kredi veren bankalar, Hangi bankalar belgesiz kredi veriyor? – Hepimizin vazgeçemediği iki büyük kavram var. Birincisi zaman, ikincisi para. Bu iki mevzu bir bir birine bağlı. Kredisiz işler dönmüyor. Bankalara ve kredilerine muhtacız. Yalnız bizim de işimiz ve gücümüz var. Artık saatlerce bankada sıra bekleyip teferruatlar ile uğraşmak ve kredi başvurunda bulunmak istemiyoruz. Kolay para temini hepimizin ortak isteği. İster hafta sonu olsun, ister mesai saatleri dışında. Para ne zaman ihtiyaç olursa kredi almak istiyoruz.

HANGİ BANKALAR BELGESİZ KREDİ İMKANI SUNUYOR?

Ülkemizde çok fazla banka var ve vatandaşın bu isteğine kulak veren bankalar rekabette bir kaç adım ileride oluyor. özellikle teknolojiden de yararlanarak bankalar artık herkesin cebine kadar girdi. Müşterilerinin her türlü bilgisini bildiğinden ve Sizin risk durumunuzu da anında öğrendiklerinden, online kredi başvurusu yapmanıza olanak tanıyorlar. Ardından onay verildiği zamanda bankaya uğramaksızın paranızı hesabınıza aktarabiliyorsunuz. İşlem kolay. Peki hangi bankalar bu imkanı sunuyor? Hemen açıklayalım.

5 DAKİKADA KREDİ GARANTİ DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI

İlk bankanın tanıtımını garanti bankasına ayıralım. Garanti bankası müşterilerisiyseniz ister cep şubeden, isterseniz de internet şubeden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ardından kısacık bir zamanda onay bekliyorsunuz. Onay alır almaz da hemen kredinizi internet şubeyi kullanarak hesabınıza aktarıyorsunuz. Müşteriler 25.000 TL’ye kadar kredi alabiliyor. Maaş müşterileri ise 75 bin liraya kadar kredi alabiliyor. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay aralığındadır.   Faiz oranları kredi limiti azaldıkça yükseliyor. En düşük faiz %1,29 ve en yüksek faiz %1,89 dur

AKTİF BANK N KOLAY KREDİ

Aktifbank’ta müşterilerinin 5 dakika da kredi almalarını sağlıyor. belge bir şey sunmanızı da beklemiyor. Kredi notunu da dert etmeyin diyor. Faiz oranını %2,29 olarak belirlemiş. En düşük kredi vadesi 3 ay ve en yüksek kredi vadesi ise 48 ay dır. Bununla birlikte en düşük kredi limiti 2.000 TL iken, en yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. Tahsis ücreti talep ediliyor. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunmuyor. Kredinize anında kavuşabiliyorsunuz.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Müşterilerine internetten kredi vermeyi başlatan ilk bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. Diğer bankalarda olduğu gibi burada da şifrenizi kullanarak internet şubeye giriş yaparsınız. Ardından bankadan onay beklersiniz. Olumlu cevap alırsanız kedinizi hemen hesabınıza aktarırsınız. Mesai saatlerine de takılmazsınız. En kısa vade 3 ay ve en uzun vade 48 aydır. Kredinin en düşük limiti 1.000 TL iken en yüksek limiti ise 30.000 TL dir. Kredi notunuza göre faiz oranı uygulanıyor. Faiz oranları ise %1,28 ile %1,73 arasındadır.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Fibabanka özel kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor. Müşterilerine belgesiz kredi alma imkanı sunuyor. İnterneti kullanarak kolayca kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi de 7 gün içerisinde internetten bankaya gitmeden alabilirsiniz. En yüksek kredi miktarı 20.000 TL dir. En uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Tahsis ücreti ve hayat sigortası yapılmaktadır. cumartesi, pazar dahi olsa kredinizi alabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Yapı kredide tanımlanmış bir üst limit bulunmuyor. Her müşteri için belirlenmiş bir limit zaten bulunuyor. En alt kredi limiti ise 1.000 TL dir. İster cep şubeden isterseniz de internet şubeden kredi başvurusu yapıyorsunuz. Sonra onay bekliyorsunuz. Onay aldıktan sonra da 2 -3 dakika içerisinde paranızı hesabınıza ekliyorsunuz. Faiz oranları %1,27 ile %1,39 arasında değişiyor. Lütfen bu kampanyaları bankaların sms ile başvuruları ile karıştırmayın. Çünkü sms ile başvuruda onay aldıktan sonra belgeler ile birlikte bankaya gidersiniz. Bu kampanyalarda ise onay aldığınız anda paranızı şartsız koşulsuz alırsınız.

ODEABANK NAKİT HAZIR ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ

Odeabank’ta müşterilerine online olarak kredi başvurusu imkanı sunuyor. Şifrenizi kullanıp internet şubeye giriyorsunuz ve ürünlerden kredi seçeneğine girerek başvurunuzu yapıyorsunuz. En düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti 30.000 TL dir. Kredi vadesini 3 ay dan tutun da 48 aya kadar tercih edebilirsiniz. Faiz oranları ise %1,29 ile %1,79 arasında değişiyor. kredi notunuza bakılıyor. Sonrasında ise bir faiz oranı veriliyor. hayat sigortası yapılıyor ve tahsis ücreti de alınıyor.

 

Arkadaşlar bu belirttiğim kampanyalara bank pozitif’i de dahil edebilirsiniz. Ben demin yaptığım hatırlatmayı tekrarlamak istiyorum. Bu kampanyalar müşterilere özeldir ve SMS ile yapılan kredi başvurularına benzemez. Zira ne kefil,i ne teminat nede başka bir şey talep edilir. SMS ile sadece ön onay alırsınız ve belgeler ile bankaya koşturursunuz. Online kredi başvurusunda ise onay almanız kredi almanız anlamına da gelmektedir. Müşterilere özeldir. Yakında bir çok bankada bu sisteme geçecektir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.