Go to ...

Çok Hesaplı Vakıfbank Yaz Kredisi Bir SMS ile Hızlı Başvuru


Vakıfbank Yaz Kredisi Kampanyası, Vakıfbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, SMS ile Başvuru – İster kabul edin, ister etmeyin ama hayatımız kredilere endekslenmiş adeta. Krediler yaşamımızda önemli kararları ve ihtiyaçlarımızı gerçekleştirmede en önemli anahtar rolünü üstleniyor. Şuanda ise yaz mevsimi içerisindeyiz. Tabi yaz geldimi ihtiyaçlarımız da tatile giriyor diye bir durum söz konusu değil. Üstelik ihtiyaçlarımız daha da fazla artıyor. Esnaf ve işletmeler zaten kendine göre bir düzenleme ve hazırlık yapıyorlar.

YAZ KREDİSİ KAMPANYA HABERLERİ BURADA

Vatandaşın eğer daha farklı bir durumu yok ise, yaz ayında genelde düğün için kredi çekiyorlar. Tabi yaz tatili için kredi çekenlerin sayısı da yüksek. Kimisi yazlığına bakım yaptırıyor, kimisi eşyalarını yeniliyor. Ama para ise çok büyük ihtiyaç. Bende sizlere şuan piyasadaki yaz kampanyalarını sunmaya çalışacağım ki, sizlerde kendinize göre en hesaplısını seçebilin diye. Geçen yazımızda Garanti Bankası Yaz Kredisi kampanyasından söz etmiştim. Bu yazıda da Vakıfbank Yaz Kredisi Kampanyası ile sizlerle olacağım.

VAKIFBANK YAZ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank devlete ait bir banka ve çok güzel kredi haberleri de yapıyor. Bende yazılarımda özellikle vakıfbank’a yer veriyorum. Çünkü Vakıfbank gerçekten de kaliteli ürünleri, özel bankalar ile yarışırcasına sizlere sunuyor. Bir iki gündür de yaz ayına özel bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Bu kampanya gereği gelir belgesini bankaya sunabilen herkes krediden yararlanabiliyor. Emekli, memur, işçi, çiftçi. En kısa kredi vadesi 3 ay olarak belirlenmiş. Ayrıca yararlanabileceğiniz en uzun kredi vadesi ise 48 aydır.

KREDİ LİMİTLERİ

En düşük kredi limiti 1.000 TL dir. En yüksek kredi tutarı ise 90.000 TL dir. Bu oranlar çok çok iyidir. Bazen ihtiyacınız çok daha düşük olabiliyor. Yada çok yüksek meblağlı krediye de ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Vakıfbank ile küçük, büyük nedeniniz ne olursa kredinizi alabilirsiniz. Yalnız bu sözümden herkes 90.000 TL alabilir gibi bir anlam çıkmasın. Bankaya sunacağınız gelir belgesine göre limit belirlenecektir. Örneğin maaşınızın yarısı sizin bir ayda vakıfbank’a ödeyebileceğiniz en yüksek kredi taksit tutarını verecektir.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI

Kredinin faiz oranları %1,16 ile %1,25 aralığında değişiyor. Tabi bu oranları belirleyen unsurlar var. Bunlardan ilki kredi limitidir. Ama en belirgin özelliği kredi tahsis ücretidir. Bu ücreti ödeme isteğiniz faiz oranlarını da belirliyor. Ben yinede şu şekilde faiz oranlarını belirtmek istiyorum;

  • 1.000 TL İle 10.000 TL arasında krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade ile aldığınızı düşünelim. Buna göre de kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul ederseniz faiz oranı %1,20 olacaktır. 
  • 10.001 TL İle 90.000 TL arasında krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade ile aldığınızı düşünelim. Buna göre de kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul ederseniz faiz oranı %1,16 olacaktır. 
  • 1.000 TL İle 90.000 TL arasında krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade ile aldığınızı düşünelim. Buna göre de kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmezseniz faiz oranı %1,25 olacaktır. 

 

90.000 TL KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

90.000 TL Krediyi alacaksınız. bankada alabileceğinizi belirtti. Bu tutarı uzun vadede ödemek için de 48 ay vade yapacaksınız. Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiğinizden faiz oranı da %1,16 olacaktır. Ayık kredi borcunuz 2.583,20 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 450 TL dir. Efektif yıllık faiz oranı da %18,3860 dır. 35 Yaşında bir müşteriye göre de yıllık hayat sigortası tutarı 319,91 TL dir.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Banka şubesine gitmek birinci yolunuz olabilir. Bunun dışında şu link; https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx aracılığı ile de başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz internet şubeden yada cep şubeden de başvuru yapabiliyorsunuz. Son olarak SMS ile başvuru yolunuz olduğunu da belirtmek istiyorum. Tek yapmanız gereken aralarında boşluk olacak şekilde KREDI, Kimlik Numarası, Aylık gelirinizi yazarsınız. Ardından da bunu 5724‘e yollarsınız. Örneğin; KREDI 55555444444 2250

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin