Go to ...

Denizbank Hoşgeldin İhtiyaç Kredisi TC No İle Online Başvuru


Hesaplı Denizbank Hoş Geldin Kredisi, Uygun ve Kolay İhtiyaç Kredisi, Hızlı Başvuru- Daha önce bankaya gidip kredi başvurusunda bulunmuş muydunuz? Benim başımdan bir iki serüven geçti. İş yerinden yarım saat diye izin aldım, ancak öğleye doğru sıra bana geldi. İnanabiliyor musunuz? Birde banka memuru başvuru için şu, şu belgeleri getirin dedi. Belgeleri tamamladım ama, bu defa öğleden sonra yine sıra beklemem gerekti. Artık ne zaman kredi aldığımı siz düşünün. İnanın ki gına geldi.

Sizin siteyi bir arkadaşım tavsiye etti. Yaptığınız kredi haberlerini inceleyerek en avantajlı krediyi çekmiş. Bende sitenizi inceledim. Kendimce bir iki banka beğendim ama. Sizlerden benim için de hesaplı ve daha da önemlisi, internetten başvuru yapabileceğim bir banka tavsiyesi istiyorum.

DENİZBANK HOŞGELDİN KREDİSİ VAR? SİZİ KAPSAYABİLİR

Değerli okurlarımız, bu sıkıntılı durumda yalnız değilsiniz. Çünkü artık hiç birimiz, bankaya gidip sıra beklemek ve vakit kaybı yaşamak istemiyoruz. Bu açıdan da kolay başvuru yapılacak kredi kampanyaları revaçta. Bankalarda bunun farkında. Dolayısıyla artık online kredi kampanyaları düzenliyorlar. Kimisi daha fazla müşteri çekmek için bu kampanyaları daha da çekici kılıyor. Örneğin Denizbank Hoş Geldin Kredisi Kampanyası düzenlemiş. Bu kampanyanın şartlarınız sizler için açıklayacağız. Eğer size uyduğunu düşünüyorsanız değerlendirebilirsiniz.

DENİZBANK HOŞGELDİN KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Sizlerde daha önce denizbank’dan ihtiyaç kredisi almadıysanız, çok özel bir kampanya sizleri bekliyor. Bu kredi kampanyasında denizbankın diğer kredi kampanyalarına göre daha uygun faiz oranı ile kredi alabilirsiniz. Adı da buradan geliyor. Gelin tanışalım ve uygun faizli kredi verelim diyorlar.  Minimum kredi tutarı 3 bin liraıdr. Maksimum kredi tutarı ise 55 bin liradır Bu tutar bir çok işinizi rahatlıkla görmenize imkan tanıyacaktır. Faiz oranı ise %1,29’dan başlıyor. En düşük faiz oranı %1,29 ve en yüksek faiz oranı ise %1,43 dür.

Faiz oranı kredinin tutarına ve vadesine göre belirlendiğini söyleyebiliriz. Kredinin vadesi de oldukça uzundur. 48 ay taksit ile kredi alabilmenize olanak tanınmaktadır. Sizlerde maaş durumunuza ve gider durumunuza göre kredi vadenizi belirleyebilirsiniz. Başvuruda ise istenilen tek belgenin nüfus cüzdanı olduğunu belirtelim. Ama yinede denizbank gerekli görürse gelir belgesi ve kefil isteyebilir. Başvuruyu banka şubesinden yapabileceğiniz gibi online olarak da yapabilirsiniz. Arzu ederseniz bu linki denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/web-kredi-basvuru.aspx?Ref=web&Refid=hosgeldin&query=fdc4a964-832d-47c4-a4fd-38226b4b5ad7 kullanarak başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

ÖDEME PLANLARI
  • 3 Bin lirayı 12 ay vade ile çekeceğinizi düşünelim. Buna göre alacağınız faiz oranı %1,29 dur. Aylık taksidinizi hesapladığımızda 276 TL karşımıza çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 15 TL ve Hayat sigortası ise 31  TL dir.
  • 3 Bin lirayı 24 ay vade ile çekeceğinizi düşünelim. Buna göre alacağınız faiz oranı %1,29 dur. Aylık taksidinizi hesapladığımızda 151 TL karşımıza çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 15 TL ve Hayat sigortası ise 42  TL dir.
  • 3 Bin lirayı 48 ay vade ile çekeceğinizi düşünelim. Buna göre alacağınız faiz oranı %1,33 dur. Aylık taksidinizi hesapladığımızda 90 TL karşımıza çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 15 TL ve Hayat sigortası ise 64  TL dir.

 

  • 10 Bin lirayı 12 ay vade ile çekeceğinizi düşünelim. Buna göre alacağınız faiz oranı %1,39 dur. Aylık taksidinizi hesapladığımızda 926 TL karşımıza çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Hayat sigortası ise 105  TL dir.
  • 10 Bin lirayı 24 ay vade ile çekeceğinizi düşünelim. Buna göre alacağınız faiz oranı %1,39 dur. Aylık taksidinizi hesapladığımızda 509 TL karşımıza çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Hayat sigortası ise 140 TL dir.
  • 10 Bin lirayı 48 ay vade ile çekeceğinizi düşünelim. Buna göre alacağınız faiz oranı %1,43 dür. Aylık taksidinizi hesapladığımızda 307 TL karşımıza çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Hayat sigortası ise 213 TL dir.

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin