Go to ...

Düğün İçin Para Bulamayanlar Tasalanmayın Krediniz Akbank’ta


Akban’tan Düşük Faizli Evlilik Kredisi, Akbank Düğün kredisi Kampanyası, Hesaplı ve Avantajlı İhtiyaç kredisi – Değerli yetkililer, lütfen benim e-mailime de cevap verir misiniz? Adım Mehmet. 28 Yaşıma geldim. Askerlik bitti. kendi işimi de kurdum Allah’a şükür. Sonunda sevdiğim kızı da istedik. Hatta aileler düğün gününü bile kararlaştırdılar. Ama ben bu anın çok özel ve güzel olmasını istiyorum. Ev desen bir sürü eşya eksik. Sağdan soldan borç alarak minnette etmek istemiyorum. Yok mu Şöyle hesaplı ve düşük faizli evlilik yada düğün kredisi veren bir banka?

AKBANK İŞİNİZE YARAYABİLİR

Sevgili kardeşimiz Mehmet ve senin gibi evlilik için kredi arayan okurlarımız; Bu konu önemli olduğu için sitemizde yayınlamaya karar verdim. Sizin gibi evlilik hayali kuran gençlerin tek sıkıntısı var o da maddi yetersizlikler. Bu durumda da karşılaşılan problemi çözebilmek için krediye yönelmeler oluyor. Ama kimse yüksek faiz ile kredi çekmek istemiyor. Zaten zar zor düğün yapıyorlar, bir de neden parasını sokağa atsın ki? Daha önce bu siteden evlilik kredisi haberi yapmıştık. Bu yazımız da ise Akbank’tan söz edeceğiz. İşinize yarayabileceğini düşünüyorum.

AKBANK DÜĞÜN KREDİSİNİN AYRINTILARI NELER?

Değerli okurlarımız, her banka faiz ile kredi veriyor Dolayısıyla da burada en hesaplı bankayı ve krediyi bulmaya çalışıyoruz. Sizlere tavsiyen bu kredi haberinden sonra mutlaka sitemizdeki diğer kredi haberlerine de göz atmanız. Akbank güzel diyebileceğimiz bir kredi kampanyası hazırlamış. Yeni evleneceklerin eksikliklerini tamamlayabilmeleri için kredi veriyor. Bu eksiklikleri geniş düşünün lütfen. Kuaför masraflarından tutunda, balayına kadar gidecek masraflara kadar. Akbank düğün kredisi sayesinde de aklınızdan maddi kaygılar çıkmış olacak.

KREDİ MASRAFSIZ KREDİ İÇİN ÜST LİMİT

Bu kampanyanın masrafsız olduğunun altını çizmek istiyorum. Bu sizler için artı bir durumdur. Kredi tahsis ücreti, dosya masrafı ve komisyon ödemiyorsunuz. Yalnız tıpkı diğer bankalar gibi akbank’da Hayat sigortası yaptırmanızı istiyor. Bankalar kendini sağlama ve güvenceye almak istiyor. Kredinin limitini sizin aylık geliriniz belirliyor. Bankaya sunduğunuz gelir bilgisinin yarısı sizin en fazla ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirtiyor. Diyelim ki 3.000 TL maaşınız var. O halde, aylık maksimum ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.500 TL olacaktır.

FAİZ ORANLARI VE VADE SAYISI

Burada faiz oranları için vade sayısı oldukça önemli oluyor. Kredi borcunuzu 1 ile 36 ay arasında yaparsanız faiz oranı çok düşük oluyor ve %1,19 olarak karşımıza çıkıyor. Eğer vade sayısını 36 ayın üstüne çıkarırsanız faiz oranı da ister istemez artıyor. Tabi bu dediklerin 1.000 TL ile 75.000 TL arasındaki kredi isteğiniz için geçerli olan bir durum. En uzun kredi vadesi 48 ay dır. Sonuçta herkes kendi bütçesine göre vade sayısını seçecektir. Ama en çok 36 ay vade ile borcu ödemek avantajlı gibi gözükmektedir.

BAŞVURU YAPACAKLAR HANGİ YOLU İZLEMELİ

Krediye başvuru yapacakları iki seçenek bekliyor olacak. Eğer akbank müşterisi iseniz; Akbank direkt ile başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ama bu yol ile en fazla 20 bin lira alabiliyorsunuz. Yok ben daha fazla tutar da kredi istiyorum diyorsanız yada akbank müşterisi değilseniz, gerekli belgeler ile size en yakın banka şubesine uğramanız gerekiyor. İhtiyaç duyulan belgeler arasında ise gelir belgesi, nüfus cüzdanınız ve adresinizi gösterebileceğiniz bir belge yer alıyor.

36 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

Düğüne 1 ay kaldı. Sizde eksik olan eşyaları almak için 10.000 TL Düğün kredisine başvuru yaptınız. Kredi vadesini de 36 ay olarak seçtiğinizden sizlere uygulanan faiz oranı %1,19 oluyor. Aylık ödeyeceğiniz kredi taksit tutarı 357 TL dir. Hayat sigortası ortalama olarak 138,20 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise ödemeyeceksiniz.

 

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin