Düğün Masraflarını Dert Etmeyin Yapı Kredi Bankası Yanınızda

Yapı kredi Bankası Evlilik Kredisi, Yapı Kredi Bankası Düğün Kredisi, Uygun ve Hesaplı İhtiyaç Kredisi – Geçen odamda otururken, masamda bir kaç tane davetiye gördüm. Arkadaşlardan gelmiş ve evleniyorlarmış. Tabi kimisi il dışında olduğundan hemen telefon açarak gidemeyeceğimi belirttim ve şimdiden tebrik ettiğimi söyledim. Yalnız biraz da dert yandı bir arkadaşım. evleneceğiz diye kredi aldık ama yüksek faizli diye. Yol gösteren de olmamış. Sonra bir düşündüm ki yaz ayları geldi diye. Sizlere yardımcı olmak adına da piyasada ki evlilik kredisi veren bankaların haberlerini yapmaya karar verdim.

YAPI KREDİ BANKASI SİZLER İÇİN EVLİLİK KREDİSİ VERİYOR

Evlilik yapacaklar maalesef ki çok büyük borçlar altına giriyorlar. Her şey pahalı. Bir bal ayı bile 10 bin liradan aşağı değil. Mecburen krediye yöneliyorlar ama kimisi çok yüksek faizler altında borç ödemek durumunda kalıyorlar. Bende bu bir kaç gün piyasadaki evlilik kredisi kampanyalarını sunmak istedim. Bu sayede en avantajlı krediyi bulabileceksiniz. Bu yazımızda yapı kredi bankasının Evlilik Kredisi Kampanyasına değineceğiz. Faiz oranları, kredi vadesi, kredi limiti ve daha bir çok merak ettiğiniz hususlar yazımızın kalan kısmında olacak.

YAPI KREDİ EVLİLİK KREDİSİ FAİZ ORANLARI, VADE SAYILARI VE KREDİ LİMİTLERİ

Sonunda sizlerde evleneceksiniz ama çeşitli ihtiyaçlarınızı henüz karşılayamadınız. Çünkü paranız yok. İşte burada yapı kredi bankası yardımınıza koşuyor. Çünkü evlilik kredisi ile ihtiyacınız olan paraya kavuşabilirsiniz. Ben bu kredinin faiz oranları ile yazımıza devam etmek istiyorum. Çünkü en fazla merak edilenleri en baştan belirtmekte fayda var. Yapı kredi bankası faiz oranını belirlerken kredi limiti ve vadesine dikkat ediyor. Bunun yanı sıra müşteri özellikleri de kredi faiz oranlarının belirlenmesinde etkili.

Bununla birlikte en yüksek faiz oranı %1,39 olarak karşımıza çıkıyor. en yüksek faiz oranları ise %1,25 olarak belirlenmiş. Faiz oranlarının dışında kredi limiti de merak ediliyordur. Kredi limiti sizin gelirinize göre belirleniyor. Üst limiti bulunmuyor bu kampanyanın. Ama alt limit olarak 1.000 TL belirlenmiş. Gelir belgesini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Kredinin en uzun vade sayısının ise 48 ay olduğunu belirtelim. Sizlerde kendi ödeme gücünüzü göz önünde bulundurarak vade sayınızı seçip, tercih edebilirsiniz.

EVLİLİK KREDİSİ İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Bu soruyu cevaplandırmadan önce başvuruda sunulması gereken bazı belgeleri belirtelim. bunlar; Nüfus cüzdanınız, gelir belgeleriniz (Maaş, kira geliri gibi) ve adres teyidi için bir belge banka yetkililerine vermelisiniz. Başvuru için dilerseniz mesaj yolunu tercih edebilirsiniz. operatörünüz ne olursa olsun 4411’e mesajınızı yollayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Peki mesaj metni ne olacak? Kredi türünü, kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazıyorsunuz ve mesajını oluşuyor. (Örnk; Bireysel, 22222111113 2500)

Ayrıca dilerseniz cep şube ve internet şubeden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede bankaya gitmeden hemen başvurunuzu yapar ve onaylanan krediniz de hemen hesabınıza yatar. Dilerseniz Yapı kredi ATM’lerinden ve 444 0 444 telefon bankacılığından da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ÖRNEK HESAPLAMALAR

5.000 TL kredi çekeceksiniz. Bunu öderken de 24 ay vade işinize epeyce yarayacaktır. Faiz oranına baktığımızda %1,39 sizlere sunuluyor. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 254,52 TL karşımıza çıkıyor. Geri ödemeniz gereken kredi tutarı 6.108,48 TL dir. Hayat sigortası sonradan hesaplanıyor. Daha doğrusu sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Tahsis ücreti oalrak ise 25 TL ödemelisiniz.

25.000 TL kredi çekeceksiniz. Bunu öderken de 48 ay vade işinize epeyce yarayacaktır. Faiz oranına baktığımızda %1,25 sizlere sunuluyor. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 734,37 TL karşımıza çıkıyor. Geri ödemeniz gereken kredi tutarı 35.249,76 TL dir. Hayat sigortası sonradan hesaplanıyor. Daha doğrusu sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Tahsis ücreti olarak ise 125 TL ödemelisiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.