Go to ...

E devletten kredi notu sorgulanabiliyor mu ?


Banka kredi notu öğrenme sitesi olarak sizlere kredi haberleri ve krediler ile ilgili değişiklikler, aylık bazda banka faiz oranlarını sunuyoruz. Sitemize gelen bir soruda aynen şu şekilde bir bilgi istenmiş bizde araştırarak sizlere gerekli bilgileri sunmak adına bunu konu olarak açmaya karar verdik.

” Merhabalar ben Mehmet Karabulut, bankaların kredi notlarını sorgularken zorluk çekiyoruz. Sürekli findeks türü siteler bizlerden para talep ediyorlar, acaba kredi skoru öğrenmenin ücretsiz bir yolu var mı ve bu e devlet şifrem ile yapılabiliyor mu ? “

Sayın Karabulut’un nezdinde sizlere de bilgi olması açısından araştırmamızı yaptık. Sevgili Mehmet Bey, aslında bankaların kredi skorlarını sorgulama durumu Türkiye vatandaşları için mecburiyet gibi birşey. Zira yapacağınız tüm kredi alımlarında bu puana ghtiyaç duyulmaktadır. Devlet eli ile bu bir sektör ve anlaşma haline getirilmiş durumda. Bir merkezden yönetiliyor ve özel anlaşması olan bankalar tarafından yapılıyor. Hal böyle olunca da bunun dışarıya çıkmasına izin verilmiyor. Şimdilik E devlet sistemi üzerinden kredi skoru sorgulama işlemi bulunmamakta. Onun haricinde ücretsiz olarak kredi notu öğrenme ile ilgili açtığımız konudan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.Bu konuyla birlikte bir hususa daha açıklık getirelim.

Yine ücretsiz olarak tc ile kredi notu sorgulama işlemi mümkün değildir. Bazı siteler sizlerin tc kimlik bilgilerinizi isteyebilir lütfen bu durumda tuzağa düşmeyiniz. Ya bankadan ya da findeks üzerinden kredi notlarınızı sorgulayınız.

KREDİ NOTU DÜŞÜKLERE KREDİ TIKLAYINIZ

 

BDDK tarafından oluşturulmuş bir sistem vasıtası ile türkiyede kredi puanlarınızı ölçmeye yetkili olan kurum ve kuruluşların sayısı bellidir. Kredi puanlarınızı sorgularken lütfen tc kimli bilgilerinizi her siteye vermeyin. Kötü niyetli kişiler tarafından kredi puanı sorgulama bahanesi ile kişisel özel bilgileriniz çalınabilir bunu lütfen unutmayın. Sitemiz kredice.com sitesi üzerinden güncel kredi haberlerine, kredi notlarına ve kredi skoru sorgulama hususunda dikkat etmeniz gereken bazı önemli kişisel bilgilerimiz ile sizlerle paylaştığımız içeriklere erişmeniz mümkündür. Sitemizin bir kurum ya da kuruluşla bağlantısı bulunmamakla birlikte, komisyonla kredi sağlayan bir ticari işletme de değildir.

BANKA KREDİ NOTUNUZ BÖYLE YÜKSELİR KESİN TIKLA

Aşağıda yer alan bazı önemli konularımızı incelemeniz yararınıza olacaktır.

E devletten kredi notu sorgulanabiliyor mu ?

Banka Kredi Notu Nasıl Yükselir

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Hesaplama

 Kredi Notu Sorgulama cep telefonundan mümkün

Banka kredi notu nasıl yükseltilir ?

Akbank kredi notu sorgulama

Banka Kredi notumu nasıl yükseltebilirim ? CEvaplar burada

Kredi notu yükseltme

Findex kredi notu sorgulama

Banka Kredi notu öğrenme

Bilmeyenlere kredi notu nedir ?

KREDİ NOTU NEDİR VE BELİRLEYİCİ UNSURLAR NELERDİR?

Kredi alabilmek için Kredi notu kaç olmalı

Tc kimlikle kredi notu hesaplama

KKB OLUMSUZ KREDİ NOTU NASIL DÜZELTİLEBİLİR?

Findex kredi notu öğrenme ( ücretlimi )

Kredi notu sorgulama ( Tc ile )

Banka kredi notu nedir kaç olmalı tüm bilgiler burada

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulamalar

TC ile Kara Liste Sorgulama Mümkün Mü? Nasıl Öğrenilir?

Kara Liste Sorgulama, Kara Liste Öğrenme, Kara liste nasıl sorgulanır? TBB Risk Merkezi Kara Liste Sorgulama, Hangi Bankalardan  Kara Liste Sorgulaması Yapılır? – Geniş ve detaylı bir yazı ile karşınızdayım. Ekonomi hayatımızın en önemli kısmını oluşturuyor. Bankalar ile içli dışlı hale geldik. Özellikle kredi ve kredi kartı ürünleri havalarda uçuşuyor. Sadece bizim ülkede değil, tüm

e devlet referandumda tc no ile hangi sandıkta oy kullanacağını öğren

16 Nisan 2017 Referandumda nerede oy kullanacağım? Oy yeri sorgulama- Sevgili okurlarımız, çok fazla merak edilen ve çok fazla sorgulanan bir haber ile karşınızdayız. Çok kısa bir süre içerisinde sandığa gidip, değiştirilmek istenen anayasa değişikliği maddelerini oylayacağız. Bu maddeler Ak Parti ve MHP’nin ortaklaşa sunduğu teklif üzerinde mecliste görüşülmeye başlandı. Değişmesi gereken 367 sayısına ulaşılamadı.

2 Responses “E devletten kredi notu sorgulanabiliyor mu ?”

  1. Eylül 8, 2016 at 12:34 am

    neden alış veriş yaparken yada para çekerken kredi notlarını aldıgımız makbuzlara yazmıyorlar otomatik olarak yazması gerekmezmi ben ev hanımıyım 4yıldır yıldır hsbckredi kartını kullanıyorum bu yıl biraz ödemekte zorlanıyorum ne yapmam lazım

  2. Yasar oral
    Şubat 28, 2017 at 7:39 am

    Kredinotu sorgulama hep yalan yönlendiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About kredice