En Kolay Kredi Veren 5 Banka Paran Anında Hesabında Tıkla Başvurunu Yap

Kolay kredi veren bankalar, çabuk ve hızlı kredi veren bankalar, acil kredi hangi bankadan alınır? – Değerli dostlarım, inanın ki çok çok şanslısınız. Çünkü normalde bir yazı yazmanın süresi 20 dakikadır. Ama ben sizler için ciddi manada araştırma yapıyorum ve en özel haberleri paylaşıyorum. Bu açıdan da bir saatten fazla vaktimi sade bir yazı için harcıyorum. Ama sizlerin en hesaplı ve kendinize göre en uygun kredi çektiğinizi hissetmek her şeye değiyor. Bu açıdan da yanlış ve değeri olmayan yazı yazmak yerine, para kazanma hırsı gütmeden, güncel, doğru ve kaliteli haberler ile karşınızdayım.

VATANDAŞ KOLAY KREDİ ALMAK İSTİYOR

Bu devirde paraya ihtiyaç duymayan kimsecikler yok. Hepimiz nakit para arayışı içerisindeyiz. Çünkü nakit bizler için çok önemli bir konu. İhtiyaçlarımız artık ertelenemiyor. Birde üst üste birikiyor. Doğal olarak da bankalar bizler için çözüm yolu oluyor. Krediler sayesinde faiz ile de olsa, kimseye minnet etmeden istediğimiz paraya ulaşabiliyoruz. Lakin bazen para çok acil lazım oluyor ve ne yapacağımızı tam olarak bilemiyorum. Bir bankaya gidiyoruz ve sadece 2 saat sıra bekliyoruz. Sonra görüşme yapıyoruz ve belge hazırlıyoruz.

Sonra tekrardan sıra bekliyoruz ve kredi başvurumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından onay için bekliyoruz. Bir gün geçi veriyor. Bu devirde vakit yani zaman geri alınamayan ve satın alınamayan en değerli şey. Vatandaş bir gününü vererek işi gücü bırakmak istemiyor. Doğal olarak da kolay kredi almanın peşinde.

EN KOLAY KREDİ HANGİ BANKADA

Ben bu yazıda kolay kredi veren bankalardan söz edeceğim. Ama genel anlamda kolay kredi almak istiyorsanız, kendi bankanızı kullanmanız gerekir. İnternet şubeye giriş yaparsınız ve başvurunuzu hızlıca gerçekleştirirsiniz. Bu 2 dakikanızı almaz. Ardından 2 dakika da sizlere cevap gelir. Bu süre zarfında bankanız sizi hızlıca değerlendirir. Kredi siciliniz ve kredi notunuz başta olmak üzere bazı konulara bakılır. Eğer onay alırsanız kredinizi de yine internet şubeden kullanırsınız.

Bu sayede de bankaya gitme derdinden de kurtulur ve en geç 15 dakika da kredinize kavuşursunuz. Yalnız kolay kredi almayı, hesaplı kredi ile karıştırmayın. Çünkü teferruatsız kredinin faiz oranı diğer kredilere göre biraz daha yüksek oluyor. Haydi şimdi bazı kolay kredi veren bankaları inceleyelim.

N KOLAY KREDİ

Aktif bank N kolay kredi kampanyası ile sizlere ulaşmaya çalışıyor. Hele birde aktifbank müşterisi iseniz krediye anında yani 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Kredi vadesini en az 3 ay ve en fazla 48 ay yapabiliyorsunuz. Bunun dışın da en az 2 bin lira ve en fazla 30 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Bu banka çok fazla sorgulama yapmaz. Kredi tahsis ücreti vardır ama hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Faiz oranı %2,02 dir. Şimdide hızlıca bir örnek hesaplama yapalım isterseniz.

N KOLAY KREDİ HESAPLAMA

Aktifbank’tan internet şubeyi kullanarak 10.000 TL alacağınızı düşünelim. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. Banka da sizlere %2.02 faiz oranını veriyor. Şimdi elimizdeki bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 377,57 TL dir.  Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunmuyor. Bu açıdan 0 TL olarak değerlendireceğiz. Geri ödenecek kredi toplamı ise 18.123,36 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %38,8553 dür.

GARANTİ BANKASI DİJİTAL KREDİ

Kolay kredi alabileceğiniz bir diğer banka Garantidir. Müşterilerine bankaya uğramadan kredi alabilmelerine imkan tanıyor. Eğer maaş müşterisi değilseniz 25.000 TL’ye kadar krediyi internetten anında kullanabilirsiniz. Yok maaş müşterisi iseniz maaşınıza göre daha yüksek kredi alabilirsiniz. Vade sayısı 3 ay ile 48 ay arasında yapılabiliyor. Maksimum kredi tutarı da 75 bin lira kadardır. En düşük faiz oranı %1,29 ve en yüksek faiz oranı %1,89 dur. Bu oranlar kredi limitine göre değişiklik gösteriyor.

GARANTİ BANKASI DİJİTAL KREDİ HESAPLAMASI

Garanti Bankası internet şubeyi kullanarak 10.000 TL alacağınızı düşünelim. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. Banka da sizlere %1.69 faiz oranını veriyor. Şimdi elimizdeki bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 327,88 TL dir.  Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası için ortalama tutar olarak 125 TL olduğunu söyleyebiliriz. Geri ödenecek kredi toplamı ise 15.738,20 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %27,6320 dir.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Qnb Finansbank’ı da es geçmeyelim. Burada faiz oranları kredi notunuza göre belirleniyor. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizli krediye kavuşuyorsunuz. kredi notunuz düşük olduğunda ise yüksek faiz sunuluyor. En düşük faiz oranı %1,28 dır. En yüksek faiz oranı ise %1,73’dür. Bu arada dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredi alabiliyorsunuz. En uzun kredi vadesi 48 aydır. Ayrıca en düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti 30.000 TL dir. Şifrenizi kullanarak, internet şubeden başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

QNB Finanbank internet şubeyi kullanarak 10.000 TL alacağınızı düşünelim. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. Banka da kredi notunuza bakarak sizlere %1.28 faiz oranını veriyor. Şimdi elimizdeki bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 296 TL dir.  Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası için ortalama tutar olarak 347,92 TL olduğunu söyleyebiliriz. Geri ödenecek kredi toplamı ise 14.208 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %20,4240 dır.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası müşterileri de şifreleri aracılığı ile cep şubeden yada internet şubeden kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. İnternet şubeye girdiğinde krediler bölümünden başvurunuzu 2 dakika da yapabilirsiniz. Paranıza da 10 dakika içerisinde kavuşursunuz. kredinin alt limiti 1.000 TL dir. Üst limiti ise bulunmuyor. Ama sizlerin gelirine göre üst limit herkes için belirlenmiş oluyor zaten. Faiz oranı %1,39 dur. Ama bazı müşterilerinin özeline göre bu oran biraz daha düşebiliyor. Yada az biraz daha artabiliyor.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası internet şubeyi kullanarak 10.000 TL alacağınızı düşünelim. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. Banka da sizlere %1.28 faiz oranını veriyor. Şimdi elimizdeki bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 304,39 TL dir.  Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası da, daha sonra yaş ve cinsiyetinize göre hesaplanacaktır. Geri ödenecek kredi toplamı ise 14.610,73 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %22,3202 dir.

AKBANK DİREKT KREDİ

Son banka olarak Akbank’ı da ele alalım. Sizlerde akbank müşterisi iseniz, o halde şubeye kadar yorulmanıza gerek yok. Belge sunmaya ve imza atmaya da gerek yok. İnternet şubeden kolay başvuru ile paranıza kavuşabilirsiniz. 48 aya kadar vade yapabilme imkanınız var. En fazla 20.000 TL kredi alabilirsiniz. Belirlenen faiz oranının da %1,45 olduğunu söyleyeyim. Kredi tahsis ücreti olarak alacağınız kredinin binde beşini ödersiniz. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

AKBANK DİREKT İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası internet şubeyi kullanarak 10.000 TL alacağınızı düşünelim. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. Banka da sizlere %1.45 faiz oranını veriyor. Şimdi elimizdeki bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 309,01 TL dir.  Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası da, daha sonra yaş ve cinsiyetinize göre hesaplanacaktır. Geri ödenecek kredi toplamı ise 14.832,48 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %23,3482 dir.

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.