Go to ...

enpara.com ayda 149,90 tl’ye 5 bin lira masrafsız ihtiyaç kredisi


Enpara.com masrafsız ve kesintisiz ihtiyaç kredisi, Günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi – Hayat şartları oldukça zor. Hele bir de bugünler de ekonomik sıkıntılar biraz daha da fazla. Ülkemizde de referandum belirsizliği, fiyatların artmasına da neden oluyor. Bir çok ihtiyacımız var. Bunları erteleyemiyor ve öteleyemiyoruz. Mecburen de banka arayışı içerisine giriyoruz. Uygun ve hesaplı kredi almak bizler için çok önemli. Orta ve düşük gelirlilerin en uygun krediyi bulmaktan başka şansları yok.

ENPARA.COM’DAN ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Bizlerde kredice.com ailesi olarak, en hesaplı krediyi alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bu açıdan sitemizde bankaların güncel ve kaliteli kredi haberlerine yer veriyoruz. Bu yazımızda da enpara.com’un sunduğu bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Zira özellikleri çok iyi ve hesaplı. Sizlerden de ricamız sadece bir kredi kampanyasına kapılmamanız. Bir kaç kampanyayı inceleyin ve en uygun olanını tercih edin. Bizler enpara.com ihtiyaç kredisinin özelliklerine kaldığımız yerden değinmeye devam edelim.

ENPARA.COM İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Enpara içerisinde bir sürü avantaj barındıran bir kredi kampanyası hazırlamış. Duyan herkesin de değerlendirebileceği özellikler ve avantajlar ile dolu. Anlayacağınız bir krediden beklediğiniz tüm özellikler bu kampanyada toplanmış. Örneğin işinizi gücünüzü bırakıp da bankaya gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Online olarak başvurunuzu yapıp kredinize kavuşabiliyorsunuz. Ayrıca Tahsis ücreti ödemiyorsunuz ve Sigortası da yok. Masrafsız çok güzel bir kredi.

KESİNTİSİZ KREDİ ALMA İMKANI

Masrafı olmadığından hesabınıza yatan para da net oluyor. 5 bin lira istiyorsanız 5 bin lira kesintisiz olarak sizlere veriliyor. Bunun dışında aylık ödeme gücünüze göre kredi taksit sayısını da belirliyorsunuz. En fazla 48 aya kadar kredi vadesini seçebiliyorsunuz. Enperadan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 30.000 TL dir. Kredinin faiz oranı en az %1,33 ve en fazla da %1,41 dir. Faiz oranları belirleyeceğiniz vade sayısına göre şekillenecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvuru yapacak kişinin enpara.com müşterisi olup olmadığına göre başvuru adımları da değişiyor. Diyelim ki enpara.com müşterisisiniz. İnternet şubesi girişi şifrenizi girerek kredi başvurunuzu 2 dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Bu adımdan sonra sizin hakkınızda hızlıca bir istihbarat çalışması yapılır. Ardından bir sıkıntı yoksa dakikalar içerisinde onay mesajı alırsınız ve başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirirsiniz.

Enpara müşterisi değilseniz, de yine de kolay başvuru yapabilme imkanınız var. Yerinizden kıpırdamadan başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Enpara.com adresine girip kredi başvurunuzu yapıyorsunuz. Ardından bir hafta içerisinde enpara yetkilileri sizleri belirttiğiniz adreste ziyarete eliyorlar. İmzalarınızı alıyorlar. Ardından da kredinize kavuşuyorsunuz.

ENPARADAN 5 BİN LİRA KREDİ HESAPLAMASI

Ailecek tatile çıkacaksınız ve 5 bin lira işinizi çok rahat görecektir. Bunu da uzun vadeye yayacaksınız. Diyelim ki 48 ay da geri ödemeyi planlıyorsunuz. Enpara.com 48 ay için %1,33 faiz oranını sizlere sunuyor. Bu orana göre hesaplama yaptığımızda 48 aylık taksidiniz 149,90 TL olacaktır. Dosta masrafı alınmıyor. Kredi tahsis ücreti de talep edilmiyor. Bunun dışında hayat sigortası da yok. Dolayısıyla hesabınıza yatacak net kredi tutarı 5.000 TL dir.

Toplam da geri ödemeniz gereken kredi miktarı ise 7.195,45 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,9268 dir. Enpara.com slogan olarak yıllık maliyet oranı en düşük kredi sunduklarını belirtiyorlar.

ENPARA.COM İLE MASRAFSIZ BANKACILIK

Enpara.com, QNB Finansbank’ın dijital platformda sunduğu bankacılık hizmetidir. Her geçen gün de müşterisi artmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm bankacılık hizmetlerini bu sistem üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Kesinlikle banka şubesine gitmiyorsunuz. Doğal olarak da bu da sizlere artı özellikler olarak geri dönüyor. Havaleye ücret ödemiyorsunuz. EFT’ye de ücret ödemiyorsunuz. Hesap işletim ücretiniz de yok.  Yine de son karar sizin. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

2 Responses “enpara.com ayda 149,90 tl’ye 5 bin lira masrafsız ihtiyaç kredisi”

  1. Mustafa CELIK
    Nisan 5, 2017 at 5:34 pm

    12.000tl olurmu.48 ay olarak duzenlene bilirmi

  2. Nisan 5, 2017 at 5:36 pm

    bana 10.000tl kredi cikar mi cikmaz mi 36 ay taksitle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin