Go to ...

Ev hanımlarına kredi


Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve istedikleri şartlar hakkında bilgiler Özellikle evlerinde çocuklarına bakarak yemek yaparak zamanını geçiren kadınlarımız için kredi veren çok sayıda banka yoktu. Zira Bankalar, gerek kredi gerek ise kredi kartı sunumlarında, kişilerin maaş bordrolarının olup olmadığına, yani paranın ve kredi kartı tutarlarının bir gün ödenmemesi durumunda ” paramı alabilirmiyim ” mantığı ile hareket ediyorlardı. Aslında değişen bir şey olmadı ama olay biraz genişletildi. Bu arada bildiğiniz üzere kadınlarımıza 3 çocuk için borçlanma geldi, doğum borçlanma şartları isimli konuya bakabilirsiniz.

Bankaların yeni yaptığı promosyonlar ile kadınlarımıza kredi imkanı geldi. 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi taşıt kredileri ve kredi kartı alınabiliyor. Yüksek bedellerde ihtiyaç kredilerini de bir adet kefil bulmanız durumunda da sizler çekebiliyorsunuz.

Ev hanımlarına kredi veren bankaların istediği kriterler nelerdir ?

Ev hanımı iseniz ve kredi almak istiyorsanız, banka öncelikle eşlerinizin maaş bordrosunu istiyorlar. Maaş durumuna göre alabileceğiniz / çekebileceğiniz kredi tutarının da limiti artıyor ya da azalıyor. Ödeme vadeleri 24 ay şeklinde oluyor. Bununla birlikte istenilen tapu durumu var. Ev hanımı iseniz ve adınıza, daire, ev, arsa, konut arazi, tarla ve taşıt vs var ise ya da kira gelirleriniz de çekebileceğiniz kredi tutarını değiştiriyor sevgili hanımlar.

Hangi bankalar hanımlara kredi veriyor ?

İş Bankası, denizbank, Vakıfbank, İng Bank, Halk Bankası, Akbank, Garanti bankası… yani anlayacağınız irili ufaklı bütün bankaların sizlere kredi verdiğini buradan müjdelemek istiyorum. Genelde bu bankalar için sizden maaş bordrosu istenilmiyor ve yüzde 80 olumlu olarak kredinizde çıkıyor.

Sizler için aşağıdan incelemeniz için bazı bankaların online kredi başvuru linklerini sıralıyoruz. Ama en doğrusu ve eksiksiz olanı, ilgili bankanın şubesine gitmek olacaktır. Sizler yine de aşağıdaki bağlantılardan incelemelerinizde bulunabilirsiniz.

ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLECEĞİNİZ BANKA LİNKLERİ

Denizbank kredi başvurusu TIKLAYINIZ

İNG BANK kredi başvurusu TIKLAYINIZ

VAKIFBANK kredi başvurusu TIKLAYINIZ

GARANTİ Bankası kredi başvurusu TIKLAYINIZ

İŞBANKASI kredi başvurusu TIKLAYINIZ

Konu hakkındaki öneri, görüş ve düşüncelerinizi bizlere lütfen iletiniz. Özellikle sizler ev hanımlarına kredi veren bankalar içinden birisinden kredi almış iseniz, yaşadıklarınızı, istenilenleri ve düşüncelerinizi, diğer kadınlarımıza yardımcı olmak adına bizlere iletiniz.

TCKREDİNOTU.COM / ÖZEL yazısıdır. İzinsiz koplalanması, bir bölümünün dahi kullanılması yasaktır.

 

 

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About kredice