Ev hanımlarına kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve istedikleri şartlar hakkında bilgiler Özellikle evlerinde çocuklarına bakarak yemek yaparak zamanını geçiren kadınlarımız için kredi veren çok sayıda banka yoktu. Zira Bankalar, gerek kredi gerek ise kredi kartı sunumlarında, kişilerin maaş bordrolarının olup olmadığına, yani paranın ve kredi kartı tutarlarının bir gün ödenmemesi durumunda ” paramı alabilirmiyim ” mantığı ile hareket ediyorlardı. Aslında değişen bir şey olmadı ama olay biraz genişletildi. Bu arada bildiğiniz üzere kadınlarımıza 3 çocuk için borçlanma geldi, doğum borçlanma şartları isimli konuya bakabilirsiniz.

Bankaların yeni yaptığı promosyonlar ile kadınlarımıza kredi imkanı geldi. 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi taşıt kredileri ve kredi kartı alınabiliyor. Yüksek bedellerde ihtiyaç kredilerini de bir adet kefil bulmanız durumunda da sizler çekebiliyorsunuz.

Ev hanımlarına kredi veren bankaların istediği kriterler nelerdir ?

Ev hanımı iseniz ve kredi almak istiyorsanız, banka öncelikle eşlerinizin maaş bordrosunu istiyorlar. Maaş durumuna göre alabileceğiniz / çekebileceğiniz kredi tutarının da limiti artıyor ya da azalıyor. Ödeme vadeleri 24 ay şeklinde oluyor. Bununla birlikte istenilen tapu durumu var. Ev hanımı iseniz ve adınıza, daire, ev, arsa, konut arazi, tarla ve taşıt vs var ise ya da kira gelirleriniz de çekebileceğiniz kredi tutarını değiştiriyor sevgili hanımlar.

Hangi bankalar hanımlara kredi veriyor ?

İş Bankası, denizbank, Vakıfbank, İng Bank, Halk Bankası, Akbank, Garanti bankası… yani anlayacağınız irili ufaklı bütün bankaların sizlere kredi verdiğini buradan müjdelemek istiyorum. Genelde bu bankalar için sizden maaş bordrosu istenilmiyor ve yüzde 80 olumlu olarak kredinizde çıkıyor.

Sizler için aşağıdan incelemeniz için bazı bankaların online kredi başvuru linklerini sıralıyoruz. Ama en doğrusu ve eksiksiz olanı, ilgili bankanın şubesine gitmek olacaktır. Sizler yine de aşağıdaki bağlantılardan incelemelerinizde bulunabilirsiniz.

ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLECEĞİNİZ BANKA LİNKLERİ

Denizbank kredi başvurusu TIKLAYINIZ

İNG BANK kredi başvurusu TIKLAYINIZ

VAKIFBANK kredi başvurusu TIKLAYINIZ

GARANTİ Bankası kredi başvurusu TIKLAYINIZ

İŞBANKASI kredi başvurusu TIKLAYINIZ

Konu hakkındaki öneri, görüş ve düşüncelerinizi bizlere lütfen iletiniz. Özellikle sizler ev hanımlarına kredi veren bankalar içinden birisinden kredi almış iseniz, yaşadıklarınızı, istenilenleri ve düşüncelerinizi, diğer kadınlarımıza yardımcı olmak adına bizlere iletiniz.

TCKREDİNOTU.COM / ÖZEL yazısıdır. İzinsiz koplalanması, bir bölümünün dahi kullanılması yasaktır.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.