Fibabanka 10 Numara Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

2017 Fibabanka Hesaplı Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Bayram Kredisi, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç kredisi – Kurban bayramı kredi kampanyalarına hız kesmeden ve ara vermeden sizler ile paylaşmak istiyoruz. Kredi bu sıralar hepimizin başvuru yapacağı bir konumda. İhtiyaçlar var. Bunun yanı sıra bir de bayram giderleri var. E bir de bayram tatili de 10 güne çıkarıldı. Herkeste bir para ihtiyacı oldu. Tabi sadece .alışan vatandaşta değil, esnaflar da kredi ihtiyacı duyuyor. Bizlerde sizlerin en hesaplı şekilde kredi almanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

FİBABANKA KURBAN BAYRAMI KREDİSİNİ İNCELEYELİM

Sitemizde zaten bankaların bayram kredi kampanyaları yer alıyor. Öyle sanıyorum ki, bir iki bayrama kredisi haberi daha sizler ile paylaşacağız. bunun ardından sizlerde kendi tercihinizi yapacaksınız. Durduk yerde 50 TL bile fazla olsa, kim fazladan faiz ödemek ister ki? Hemde her ay. Fibabanka da bu sıralar bayram kredisi kampanyasını sizlerin beğenisine sundu. Bizler de bu kampanyayı inceledik ve elde ettiğimiz bilgileri sizler ile buluşturacağız.  Lakin lütfen sadece bu kampanyaya bağlı kalmayın ve sitemizdeki diğer kurban bayramı kredilerine de göz atın.

FİABANKA KURBAN BAYRAMI KREDİ FIRSATI VE MERAK EDİLENLERİ

Sizinde bu bayram masraflarınız fazla ise, bu durumunuzu Fibabanka Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi ile rahatça karşılayabilir ve atlatabilirsiniz. Fibabanka normalde günde 10 TL’ye 10.000 TL kredi alabileceğinizi belirtiyor. Yalnız Fibabankadan alabileceğiniz en yüksek tutarın 20.000 TL olduğunu da belirtelim. bununla beraber en düşük kredi limiti de 1.000 TL dir. Hani ihtiyacınız ölçüsünde kredi alabilirsiniz. Bunun dışında kredi vadesi de oldukça uzun. 48 ay taksit yapabiliyorsunuz. En kısa taksit sayınızı de 3 ay olarak belirleyebiliyorsunuz.

KREDİ GİDERLERİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi tahsis ücretiniz, alacağınız kredinin %0,5’i oranı kadar oluyor. Bu ücreti ödemeniz gerekiyor. Bununla beraber hayat sigortası banka tarafından otomatik olarak yaptırılıyor. Kredi ile birlikte bu iki masrafınız oluyor. Zaten hemen hemen tüm bankalar bu iki şartı koşuyor. Faiz oranları da %1,45 ile %1,33 olarak sunuluyor. Kredinizi 3 ay ve 36 ay aralığında seçerseniz faiz oranı %1,45 oluyor. Kredinizi 37 ay ve 48 ay aralığında seçerseniz faiz oranı %1,33 oluyor. Bu noktada vade sayısı oldukça fazla önem arz ediyor.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

SMS İle kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Mesaj metnine T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. Sonra bu mesajınızı 3422’ye hiç bir operatöre takılmadan gönderebilirsiniz. Bu sayede başvurunuz alınmış olur. Fibabanka sizi değerlendirmeye alır. Ardından Risk ve istihbaratınızda bir sorun ile karşılaşmaz ise onay verir. Sizlerde gelir belgenizi alıp, banka şubesine gider ve kredinizi alırsınız. Banka şubelerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri iseniz başvurunuzu İnternet şube yolu ile de gerçekleştirebilirsiniz. Onay alır almaz da paranıza yine internetten kavuşursunuz.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Şimdi 10.000 TL kredi alacağınızı ele alalım. Bu krediyi de 48 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Bankada vade sayınıza bakarak %1,33 faiz oranını sizlere sunuyor. Bunun ardından rahatça hesaplama yapabiliyoruz. Bir aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 299,80 TL tutuyor. BSMV dahil kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL oluyor. Hayat sigortanız ise 323 TL oluyor. Ama hayat sigortası ortalama bir tutardır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.