Go to ...

Garanti Bankası %1,29’dan Başlayan Yaz Kredisi 48 Ay Vadeli


Garanti Bankası Yaz Kredisi, Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli ve Uygun Kredi Kampanyası – Karpuz kabuğu denize düştü. Öncelikle herkes tatil planları yapmak istiyor. Tabi bütçesine göre. 10 bin liralık tatil yapanlar olacağı gibi, 50 bin liralık tatil yapacak olanlarda var. Ha birde düğünlerin de maşallahı var. Her gün, her akşam düğün var. Düğün salonları bile yetişemiyorlar artık. Sadece bunlarda değil. Vatandaşın kendine göre bir sürü gideri ve ihtiyacı söz konusu. Esnaf desen onlara da para lazım.

TCKREDİNOTU.COM KREDİ TERCİHİ İÇİN EN DOĞRU ADRES

Bence lafı sağa sola çekmenin pekte manası yok. Çünkü kredi çekmek durumundayız. Sebepler ve nedenler farklılık gösterse de günde binlerce kredi başvurusu yapılıyor. İşte bura da önemli olan güncel kredi haberlerini bulabilmekten geçiyor. Bende size tam olarak bunu sunuyorum. Bankaların anlık kredi haberlerinin paylaşımlarını yapıyorum. Sizlerde farklı siteler gezme durumunda kalmadan 10 dakikanızı ayırarak hesaplı krediye ulaşabiliyorsunuz. Yazımın kalan kısmında ise yepyeni bir haber olan Garanti Bankası Yaz Kredisinden söz edeceğim.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar ihtiyacınız ne olursa olsun, küçük yada büyük; garanti bankası eskiden olduğu gibi şimdide yanınızda. Yaz ayına özel olarak bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre aldığınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vadelendirebilirsiniz. Tercih hakkı sizlere bırakılmış. Sonuçta Sizinle bir başkasının gelir düzeyi aynı değil. Doğal olarak da ödeme güçleriniz de aynı değil. Kimisi 12 ayda ödemek ister, öteki ise 48 ay vade ile. Gördüğünüz gibi aldığınız krediyi 4 yıl gibi uzun bir sürede de ödeyebilme imkanınız var.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Bu kampanya için bir alt limit belirtmeyelim. Çünkü yok. Üst limit için de bir şey belirtmek yanlış olur. Zira sizin bankaya sunacağınız gelir belgesine göre üst kredi limiti belirlenecek. Ama bununla birlikte yine de alınabilecek en yüksek kredi tutarının 75.000 TL olduğunu da söylemeliyim. Faiz oranlarına da az biraz değinelim. Garanti bankası yaz kredisi ile alabileceğiniz en düşük faiz oranı %1,29 dur. En yüksek faiz oranı ise %1,89’lara kadar çıkmaktadır. Aslında bu oranlar kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

başvuru banka şubelerinden yapılabilmektedir. Bunun dışında müşteri değilseniz bu garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UIDd69682 linki kullanarak da başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Garanti müşterileri cep şube veya internet şubeden başvurularını yapabilirler. Onaylanan kredi için de bankaya gitmeye gerek duymazlar. İnternet şube aracılığı ile paralarını anında hesaplarına aktarırlar.

Yalnız ufak bir de hatırlatmada bulunmak istiyorum. Maaş müşterisi değilseniz internet şubeden alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 25.000 TL dir. Bu tutar az diyorsanız gelir belgeniz ile birlikte banka şubesine uğramanız gerekir. Garanti maaş müşterileri ise maaşlarına göre daha yüksek tutarlardaki krediye internetten kolayca başvuru yapıp, anında ulaşabilirler. Bir iki örnek hesaplama da yapalım isterseniz.

75.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

Gelir durumunuz çok iyi ve 75.000 tl kredi alacaksınız. Bu kredinin geri ödemesini de 48 ay gibi uzun bir vade ile gerçekleştirmek istediniz. Bu açıdan da banka sizlere faiz olarak %1,29 oranını sundu. Eldeki verilere göre değerlendirme yapmaya sıra geldi. Her ay ödemeniz gerekecek taksit tutarı 2.225,76 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak da 1.143,75 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak da 375 TL ödeme yaparsınız. Toplam maliyet tutarı da 107.230,49 TL dir. Yıllık maliyet oranının ise %20,5950 olduğunu belirtelim.

50.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

Gelir durumunuz çok iyi ve 50.000 tl kredi alacaksınız. Bu kredinin geri ödemesini de 48 ay gibi uzun bir vade ile gerçekleştirmek istediniz. Bu açıdan da banka sizlere faiz olarak %1,34 oranını sundu. Eldeki verilere göre değerlendirme yapmaya sıra geldi. Her ay ödemeniz gerekecek taksit tutarı 1.502,83 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak da 762,50 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak da 250 TL ödeme yaparsınız. Toplam maliyet tutarı da 72.398,19 TL dir. Yıllık maliyet oranının ise %21,4547 olduğunu belirtelim.

Tags: , , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin