Garanti Bankası %1,29’dan Başlayan Yaz Kredisi 48 Ay Vadeli

Garanti Bankası Yaz Kredisi, Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli ve Uygun Kredi Kampanyası – Karpuz kabuğu denize düştü. Öncelikle herkes tatil planları yapmak istiyor. Tabi bütçesine göre. 10 bin liralık tatil yapanlar olacağı gibi, 50 bin liralık tatil yapacak olanlarda var. Ha birde düğünlerin de maşallahı var. Her gün, her akşam düğün var. Düğün salonları bile yetişemiyorlar artık. Sadece bunlarda değil. Vatandaşın kendine göre bir sürü gideri ve ihtiyacı söz konusu. Esnaf desen onlara da para lazım.

TCKREDİNOTU.COM KREDİ TERCİHİ İÇİN EN DOĞRU ADRES

Bence lafı sağa sola çekmenin pekte manası yok. Çünkü kredi çekmek durumundayız. Sebepler ve nedenler farklılık gösterse de günde binlerce kredi başvurusu yapılıyor. İşte bura da önemli olan güncel kredi haberlerini bulabilmekten geçiyor. Bende size tam olarak bunu sunuyorum. Bankaların anlık kredi haberlerinin paylaşımlarını yapıyorum. Sizlerde farklı siteler gezme durumunda kalmadan 10 dakikanızı ayırarak hesaplı krediye ulaşabiliyorsunuz. Yazımın kalan kısmında ise yepyeni bir haber olan Garanti Bankası Yaz Kredisinden söz edeceğim.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar ihtiyacınız ne olursa olsun, küçük yada büyük; garanti bankası eskiden olduğu gibi şimdide yanınızda. Yaz ayına özel olarak bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre aldığınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vadelendirebilirsiniz. Tercih hakkı sizlere bırakılmış. Sonuçta Sizinle bir başkasının gelir düzeyi aynı değil. Doğal olarak da ödeme güçleriniz de aynı değil. Kimisi 12 ayda ödemek ister, öteki ise 48 ay vade ile. Gördüğünüz gibi aldığınız krediyi 4 yıl gibi uzun bir sürede de ödeyebilme imkanınız var.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Bu kampanya için bir alt limit belirtmeyelim. Çünkü yok. Üst limit için de bir şey belirtmek yanlış olur. Zira sizin bankaya sunacağınız gelir belgesine göre üst kredi limiti belirlenecek. Ama bununla birlikte yine de alınabilecek en yüksek kredi tutarının 75.000 TL olduğunu da söylemeliyim. Faiz oranlarına da az biraz değinelim. Garanti bankası yaz kredisi ile alabileceğiniz en düşük faiz oranı %1,29 dur. En yüksek faiz oranı ise %1,89’lara kadar çıkmaktadır. Aslında bu oranlar kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

başvuru banka şubelerinden yapılabilmektedir. Bunun dışında müşteri değilseniz bu garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UIDd69682 linki kullanarak da başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Garanti müşterileri cep şube veya internet şubeden başvurularını yapabilirler. Onaylanan kredi için de bankaya gitmeye gerek duymazlar. İnternet şube aracılığı ile paralarını anında hesaplarına aktarırlar.

Yalnız ufak bir de hatırlatmada bulunmak istiyorum. Maaş müşterisi değilseniz internet şubeden alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 25.000 TL dir. Bu tutar az diyorsanız gelir belgeniz ile birlikte banka şubesine uğramanız gerekir. Garanti maaş müşterileri ise maaşlarına göre daha yüksek tutarlardaki krediye internetten kolayca başvuru yapıp, anında ulaşabilirler. Bir iki örnek hesaplama da yapalım isterseniz.

75.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

Gelir durumunuz çok iyi ve 75.000 tl kredi alacaksınız. Bu kredinin geri ödemesini de 48 ay gibi uzun bir vade ile gerçekleştirmek istediniz. Bu açıdan da banka sizlere faiz olarak %1,29 oranını sundu. Eldeki verilere göre değerlendirme yapmaya sıra geldi. Her ay ödemeniz gerekecek taksit tutarı 2.225,76 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak da 1.143,75 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak da 375 TL ödeme yaparsınız. Toplam maliyet tutarı da 107.230,49 TL dir. Yıllık maliyet oranının ise %20,5950 olduğunu belirtelim.

50.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

Gelir durumunuz çok iyi ve 50.000 tl kredi alacaksınız. Bu kredinin geri ödemesini de 48 ay gibi uzun bir vade ile gerçekleştirmek istediniz. Bu açıdan da banka sizlere faiz olarak %1,34 oranını sundu. Eldeki verilere göre değerlendirme yapmaya sıra geldi. Her ay ödemeniz gerekecek taksit tutarı 1.502,83 TL olacaktır. Hayat sigortası olarak da 762,50 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak da 250 TL ödeme yaparsınız. Toplam maliyet tutarı da 72.398,19 TL dir. Yıllık maliyet oranının ise %21,4547 olduğunu belirtelim.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.