Go to ...

Günde 5 TL’ye 5 bin lira ihtiyaç kredisi akbank’ta


Kredim akbank’ta, düşük faizli ve hesaplı akbank kredi kampanyası- Yine özel bir kredi kampanyası haberi ile karşınızdayız. Sizden isteğim sıcacık 5 bin lira nakit para düşünmeniz. Acaba neler yapardınız? Belki yaz ayı için şimdiden tatil rezervasyonu yapardınız. Belki de, evin ihtiyaçlarını karşılayacaksınız. Kimisi bağ evine bakım yapacak. Kimisi eğitimde harcayacak. Kimisi işlerinde kullanacak, kimisi de borcunu ödeyecek. Bu örnekler saymakla bitmiyor.

AKBANK’TAN GÜZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Bir çok kimseler için 5 bin lira çok büyük ihtiyaç. Bu açıdan da kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Bizler de bu yazı ile 5 bin lira kredi ihtiyacınıza bir banka tavsiyesinde bulunmaya çalışacağız. Kimse durduk yere fazladan para vermek istemez. Bizler de bu açıdan bankaların kredi kampanyalarını yapmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Akbank’ın kredi kampanyasının tanıtımını yapmaya çalışacağız. Bu sayede de eliniz de güzel bir kredi kampanyası olacak. Dilerseniz başlayalım.

KREDİM AKBANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Akbank özel faiz oranları ile sizlere sesleniyor. 48 aya kadar vade imkanı sunuyor. Kredi limitini de belirleyen sizin bankaya sunmuş olduğunuz gelir durumunuz oluyor. Ayrıca uygun ödeme seçenekleri de mevcut. Örneğin 3 ay ertelemeli olarak kredinizi alabiliyorsunuz. Diyelim ki 48 ay vadeli 3 ay ertelemeli kredi çektiniz. 3 ayın sonunda ödemelerinizi 45 ayda tamamlarsınız. Ayrıca ilk dönem ödemenizde bir seferliğe mahsus erteleme faizi de ödersiniz.

Akbank müşterileri başvurularını mobil şubeden ve internet şubeden rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Akbank müşterileri olmayanlar ise Akbank’a uğrayarak veya akbank internet sitesine girerek de başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru yapacakların bankaya nüfus cüzdanını ile birlikte gelir belgesini (maaş bordrosu), adres teyidi için bir belge ve ssk hizmet dökümünü sunmanız gerekecektir. Faiz oranını alacağınız kredinin limiti ve vadesi belirleyecektir. En düşük faiz oranı %1,15 dir.

5.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

5.000 TL ihtiyacınız var. Bunu da uzun vadede rahat rahat ödemeyi planlıyorsunuz. 48 vade sizin için oldukça uygun. Akbank bu isteğinize %1,35 faiz oranı ile karşılık veriyor. Şimdi bu verilere göre hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 150 TL dir. Bu da günlük 5 TL’ye karşılık gelmektedir. Söyler misiniz; günlük cebimizden nelere para gitmiyor ki? 5 TL mi ayıramayacaksınız. Bu açıdan güzel bir kampanya. Haydi şimdide toplam kredi tutarını hesaplayalım.

Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 7.231,87 TL dir. Kredi tahsis ücreti de aldığınız kredinin binde beşi oranında olduğuna göre 25 TL olacaktır. Aylık Maliyet oranı %1,6438 dir. Efektif yıllık faiz oranı %21,6101 dir.

50.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

Dilerseniz şimdide yüksek bir limit olan 50.000 TL için kredi hesaplaması yapalım. 50 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınız da sizlere sunulan kredi faizi %1,15 dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir.  48 Ay boyunca aylık ödemeniz gereken kredi taksidi ise 1.431,40 TL dir. Toplam geri ödenmesi gereken kredi tutarı 68.956,90 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,2012 olacaktır.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

3 Responses “Günde 5 TL’ye 5 bin lira ihtiyaç kredisi akbank’ta”

 1. Aynur dervişoğlu
  Mart 27, 2017 at 11:34 am

  Ben emekliyim masş aldığım bankadan kredi aldım sizin bankanızdan bana 5000 tl kredi çıkarmı acaba

 2. cetin
  Nisan 7, 2017 at 6:11 pm

  Bana akbanktan neden kredi cikmiyor ben 10 yildan fazla süredir müsterinizim

 3. Abdurrahman Özkara
  Nisan 17, 2017 at 5:23 pm

  bankaların böyle yazdıklarına bakmayım 2 ay önce aylık aldıgım Akbank tan 20 bin kredi istedim sistem red dedi kızdım İş bank 30 tl. istedim Aylığı bize getir hemen verelim ordaki borçlarınıda kapatalım dediler bankamdan memnun olduğumdan vaz geçtim yine kendi bankama müaacat edecegim bu sefer ne diyecekler görecegim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin