Go to ...

Hafta Sonu Anında Hızlı Acil Kredi Qnb Finansbank’da


Qnb Finansbank online kredi, kefilsiz, imzasız, evraksız kredi, anında kredi başvurusu- Hayat şartları ve koşulları çok fazla değişti. Özellikle dünya küçüldü ve küresel çapta çalışmalar yapılmaya başlandı. Artık haftanın beş günü bizlere yetmiyor. Bir çok iş yeri hafta sonları da ticaretlerine devam ediyorlar. Haliyle paranın ne zaman lazım olacağı belli olmuyor. Hafta sonu bankalar kapalı olduğundan ciddi manada sıkıntı yaşanıyor. Bu duruma bize gelen bir soru ile örnek verelim.

HAFTA SONU KREDİ ALABİLECEĞİM BANKA VAR MI?

Saim Bey: Bizim de bir sıkıntımız var yardımcı olursanız sevinirim. Bir şirketimiz var ve hafta içi çalışanlarım olduğu gibi Hafta sonu çalışanlarımız da var. Çok büyük bir firma değiliz ama yine de yurt dışına kadar ürünlerimiz gidiyor. Sorunumuz ise şu; bazı zaman ciddi manada paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. Haliyle kredi çekeceğiz ama gel gör ki cumartesi gününe yada pazar gününe denk gelmiş. Bana hafta sonu kredi çekeceğim bir banka önerebilir misiniz?

QNB FİNANSBANK’I DENEMEYE NE DERSİNİZ?

Değerli okurlarımız, yukarıdaki örnekten de anlaşılacağı gibi hafta sonu dahi olsa, vatandaş ihtiyacından dolayı kredi almak istiyor. Herkesin kendine göre sebepleri olabilir. Kimisinin sağlıktan kaynaklanan ihtiyaçları oluyor, kimisinin de işiyle alakalı. Bu ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank’ı denemeye ne dersiniz? Bir hesap açtırın ve ihtiyaç duyduğunuzda anında krediyi alın. Bildiğim kadarıyla ücrette alınmıyor. En azından benim yıllardır bir hesabım var ve ücret alınmadı.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ NEDİR?

Sevgili dostlarımız, şimdiye kadarki bildiğiniz kredi başvurularını unutun. bu kredi de yorulma ve zaman kaybı yok. Bankaya gitmiyorsunuz ve işinizden 2 dakikada ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ayrıca başvuru yaptıktan sonrada kredinize kefilsiz, imzasız ve evraksız bir şekilde kavuşabiliyorsunuz. Üstelik hafta sonu dahi olsa bu işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aldığınız krediyi de 48 ay gibi uzun taksitler ile ödeyebilme şansınız var.

FİNDEKS NOTUNA GÜVENENLER İÇİN ÖZEL BİR FIRSAT

En düşük faiz oranı %1,21 dir. En yüksek faiz oranı da %1,59 dur. Peki bu oranlar nasıl ve neye göre belirleniyor? Faiz oranları sizin kredi skorunuza göre belirleniyor. Findeks puanınız düşükse yüksek faiz alıyorsunuz. Findeks notunuz yüksek olduğu zaman da düşük faiz ile kredi alabiliyorsunuz. Özellikle findeks notuna güvenenlerin düşünmesi gereken bir kredi kampanyası. En güzel yanı da acil nakit ihtiyacınızda cumartesi ve pazar günleri de kavuşabilmeniz.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ DETAYLARI

Sizlerde qnb müşterisi iseniz internet şubeden yada cep şubeden rahat bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerin belirlenen bir limiti oluyor. En az 1.000 TL ve en fazla da 30.000 TL kredi alabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda dakikalar içerisinde qnb finansbank sizi araştıracaktır. istihbaratınız da sıkıntı yoksa ve geliriniz de varsa krediniz hemen onaylanacaktır. Sizlerde 7 gün içerisinde internet veya cep şubeye girerek son onayınızı verip kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİSİ DEĞİLİM

Qnb müşterisi olmayanlarda bu krediye başvuru yapabilirler. Başvuru sürecinde bankaya gitme durumu olmaz. Ama müşterilerin ki gibi anında kredi alamayabilirsiniz. Zira şubeye uğramanız ve kimliğinizi ibraz etmeniz gerekecektir. Bu açıdan eğer hafta sonları da krediye ihtiyaç duyuyorsanız bir hesap açtırmanız da fayda olacaktır. Hemen sizin için online başvuru linkini de verelim; qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx

30 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMLA

Diyelim ki 30 bin liraya ihtiyaç duydunuz. Hemde acil. Hemen internet şubeye şifrenizi kullanarak giriş yaptınız. Kredilerden başvuruyu tıkladınız ve 48 Ay vadeyi seçtiniz. Çünkü kolay bir ödeme istiyorsunuz. Ardından findeks kredi notunuz çok iyi olduğunu öğrendiniz ve qnb finansbank sizlere %1,21 faiz oranını sundu. İstediğiniz koşullara göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 872 TL, Tahsis ücretiniz 157,5 TL ve sigorta prim tutarı ise 1.039,02 TL yapıyor.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin