Go to ...

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017


Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya hazırlamışlar. Bende inceledim ve gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Detaylar mı? O da yazımızın devamında.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ KAMPANYASI VE DETAYLARI

Biraz hızlı davranmak istiyorum. Zira kurban bayramına 10 gün gibi kısa bir süre kaldı ve vatandaşlar artık kredi kuyrukları oluşturmaya başladı bile. Hani daha uygunu varken, yüksek faizli kredi çekmenize gönlüm pek razı olmuyor. Bu açıdan da tüm bankaları, tüm şartları ile sizler ile paylaştım. Yalnız halkbank öyle güzel bir kampanya yapmış ki, piyasa şartlarına göre gerçekten de çok iyi. Hatta çok çoookkkk iyi diyebiliriz. Şimdi sizler için kredinin detaylarına geçmek istiyorum.

KREDİNİN FAİZ ÖZELLİKLERİ VE ORANLARI

Bu kampanyanın en dikkat edilen özelliği faiz oranları olsa gerek. Çok düşük faiz ile kredi alma imkanı getiriliyor. Bu oranlar da kredi limiti ve tahsis ücretine göre farklılık gösterebiliyor. Şu şekilde anlatmaya çalışalım. Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 10 bin liraya kadar ise alabileceğiniz faiz oranı da %1,10 olacaktır. Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 10.001 lirayla 50.000 TL aralığındaysa alabileceğiniz faiz oranı da %1,12 olacaktır. Halkbank’tan almak istediğiniz krediye tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız;  ve kredi tutarınız tutarınız da 50 bin liraya kadar ise alabileceğiniz faiz oranı %1,18 olacaktır.     

KREDİNİN DİĞER MERAK EDİLENLERİ

Aldığınız krediyi rahat rahat ödeyebilmeniz için en uzun vade sayısı olan 48 aya kadar vade yapabilme şansınız bulunuyor. Taksit sayısı gördüğünüz gibi makul ve iyi seviyelerde. Yukarıdan da anlaşılacağı üzere kredinin en yüksek tutarı 50.000 TL dir. Tabi bankaya sunacağınız, aylık gelirinize göre sizin kredi limitleriniz belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu tutar çok yüksek olmuyor. Birde kredinin hayat sigortası oluyor. Bu tutarın hesaplamasında kredinin faiz oranı, kredi limiti, taksit sayısı, cinsiyetiniz ve yaşınız dikkate alınıyor. Ama yine de çok yüksek tutar değil.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Kredi başvuru yollarına biraz da değinelim. İsterseniz gelir belgenizi ve kimliğinizi alıp size en yakın halkbank şubesine uğrayarak kreid başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yada SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. SMS ile başvuru yapacaksanız BAYRAM yazıp bir boşluk bırakarak T.C’nizi yazmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise tekrardan bir boşluk bırakıp Aylık gelirinizi yapıp bir boşluk bırakıp, ne kadar kredi talep ediyorsanız, onu yazmanız gerekiyor. Tabi en sonunda da mesajınızı operatör ayırımı gözetmeksizin 3452‘ye göndermeniz gerekiyor. (Mesaj Metni: BAYRAM 88888888111 2750 20000 )

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

50.000 TL kredi lazım ve kredi vadesini de 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Halkbank’ta %1,12 faiz oranı sizlere sunuyor. Sizin 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 1.420,29 TL yapıyor. Hayat sigortanız yaş ve cinsiyetiniz bilinmediğinden bankada daha sonra hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 262,50 TL yapıyor.

50.000 TL kredi lazım ve kredi vadesini de 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Yalnız Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz. Halkbank’ta %1,18 faiz oranı sizlere sunuyor. Sizin 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 1.442,55 TL yapıyor. Hayat sigortanız yaş ve cinsiyetiniz bilinmediğinden bankada daha sonra hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 262,50 TL yapıyor.

10.000 TL kredi lazım ve kredi vadesini de 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Halkbank’ta %1,10 faiz oranı sizlere sunuyor. Sizin 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 282,58 TL yapıyor. Hayat sigortanız yaş ve cinsiyetiniz bilinmediğinden bankada daha sonra hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL yapıyor.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Kurban Bayramında Hangi Bankadan Kredi Almalıyım? Hangi Banka En Hesaplısı

2017 Kurban Bayramından En Uygun Kredi Veren Bankalar, Kurban Bayramında Düşük Faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır?- Sevgili dostlarım, sizler için çok özel bir yazı derlemeye karar verdim. Bu yazı sizlerin oldukça fazla işinize yarayacağına inanıyorum. Hatta Kurban Bayramında En Hesaplı Kredinin yolunu açacak. Şimdiye kadar kurban bayramına özel kredi veren banka varsa, bunların

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin