Go to ...

Halkbank KREDİmini Çook Düşük Faiz İle 5 Bin Lira Kredi


Halkbank kredi mini, hesaplı 5.000 tl ihtiyaç kredisi, Avantajlı kredimini – Tüm dostlarım tckredinoru.com ile en avantajlı krediyi yakaladıklarını söylediler. Adım Murat. Güzel bir işim var. Ama güzel olduğu kadarda yorucu. Yıllık izin tarihim belli oldu. 2 hafta boyunca Antalya da güzel bir tatil programı ayarlayacağım. 5 bin lira benim için yeterli olacak. Kredi çekmeyi düşünüyorum. Ama sizden ricam piyasadaki en avantajlı krediyi bana sunmanız. Ayrıca aldığım krediyi de bir yıl dolmadan kapatabilirim. Seneye tekrardan tatile çıkacağım için borçlu girmek istemiyorum.

TCKREDİNOTU.COM: Değerli okurumuz Murat Bey, nedenler değişse de 5 bin lira ihtyaç kredisini seneyi doldurmadan ödemek insanlar var. Bu açıdan yazımızın oldukça fazla rağbet göreceğine inanıyoruz. Sizler için hızlıca bir piyasa araştırması yaptık ve karşımıza Halkbank çıktı. Kredimini diye bir kredi kampanyası düzenlemişler. Bunu değerlendirmeye ne dersiniz?

MURAT BEY: Vallahi benim için banka çok fark etmez. Hesaplı ve uygun olan krediyi arıyorum. Birde dediğim gibi gelirim fena değil ve çok uzatmadan kredimi ödeyebilirim. 5 ayda da geri ödemesini yapabilirim 1 yılda da. Peki bu Halkbank kredi mini dediğiniz kampanya tam olarak ne sunuyor? Birde başvuru ve belgeleri ve diğer şartları nelerdir? Benim için biraz söz edebilir misiniz?

HALKBANK KREDİMİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI

Mademki detayları ve ayrıntıları istediniz o halde başlayalım. Bu kampanya ile düşük limitli kredi alabilmenize olanak tanınıyor. Yani en fazla 5 bin liraya kadar ihtiyaçlarınızda değerlendirebileceğiniz ve başvuru yapabileceğiniz bir kampanya. Ayrıca aldığınız krediyi de en fazla 10 ay içerisinde geri ödemenizi istiyorlar. Murat Bey, sizin gibi seneyi doldurmadan krediyi kapatmak isteyenler için mükemmel bir fırsat. Ama daha da güzeli var. Ne mi? Kredi faizi elbette. İnanılmaz derecede düşük seviyelerde. Halkbank bu krediyi %1,10 faiz oranı ile alabilmenize olanak tanıyor.

FAİZ ORANI PİYASAYA GÖRE NASIL?

Piyasayı araştırdınız mı bilmiyorum ama, %1,10 şuan bankaların veremediği ve yanaşamadığı bir faiz oranı. Sadece bir banka var. Oda ing kredi notunuz çok yüksek ise %1,09 oranını veriyor. Bunu almakta çokta kolay değil. Bazı bankalarda faiz oranları olarak %1,60’lar ve %1,99’lar havalarda uçuşuyor. Lakin halkbank ile %1,10 iyi yani. Bunu demeye çalışıyorum. Kredi küçük, vadesi de küçük ama faiz oranı ile avantajları oldukça büyük.

TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Bu kredi kampanyasının tahsis ücreti vardır ve alınmaktadır. Ama kredi limiti düşük olduğundan sizden alınacak tahsis ücreti de küçük olacaktır. Az sonra hesaplamalarda zaten belirteceğiz. Tahsis ücreti hesaplanırken kredinizin binde 5’i alınıyor. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Bu rakamlar oldukça küçüktür. yaşa ve cinsiyete ve kredinin limiti ile vadesine göre hesaplanıyor. Diyelim ki 35 yaşında erkek bir müşteri 5 bin lirayı 10 ay vade ile çekecekse yıllık hayat sigortası primi de 25 TL kadar oluyor.

BAŞVURU VE GEREKLİ BELGELER

Başvuru yapmak isteyenlerin en yakın halkbank şubesine uğramaları gerekiyor. Buradan başvuru formunu doldurup ve gerekli belgeleri de sunup hemen kredinizi alabilirsiniz. Peki gerekli olan belgeler neler? Meraklanmayın çok zor belgeler yok. Basit bir kaç belge. Öncelikle nüfus cüzdanınızı sunuyorsunuz. Ardından çalıştığınız yerden gelir belgenizi yani maaş bordronuzu alıyorsunuz ve adresinizi gösteren bir belge sunuyorsunuz.

5.000 TL KREDİMİNİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Tatile çıkacaktınız ve 5 bin lira lazımdı. Tabi herkes kendine göre nedenlerden kredi çekebilir. Sorgulayan yok yani. Adı üstünde ihtiyaç kredisi. Kredinizi 10 ayda geri ödeyeceğinizi düşünelim. Faiz oranı da %1,10 dur ve sabittir. Buna göre 10 ay boyunca aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 537,01 TL dir. Geri ödenmesi gereken kredimini tutarı 5.370,13 TL dir. Kredi tahsis ücreti 25 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %18,4224 dür.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

5 Responses “Halkbank KREDİmini Çook Düşük Faiz İle 5 Bin Lira Kredi”

 1. ismaıl cankurtaran
  Nisan 22, 2017 at 8:05 pm

  Bankanizin 19126616 nolu musterisiyim uygun gorurseniz kredinizden yararlanmak istiyom acil ihtiyac tesekkurler

 2. ismaıl cankurtaran
  Nisan 22, 2017 at 8:07 pm

  Tesekkurler

 3. ismaıl cankurtaran
  Nisan 22, 2017 at 8:09 pm

  Tesekkurler ben tesekkur ederim yArdimci olursaniz memnun olurum

 4. Nisan 23, 2017 at 10:48 pm

  5000 veya 7500. İhtiyacım var emekliyim

 5. Imail cankurtaran
  Nisan 26, 2017 at 5:21 pm

  Emekli masim halk bankta cok acil ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin