Go to ...

Halkbank’dan Emekli Amcalarımıza ve Teyzelerimize Çok Hesaplı İhtiyaç Kredisi


Düşük faizli 48 ay vadeli Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi, Avantajlı, hızlı ve kolay kredi – Değerli Amcalarımız ve teyzelerimiz, yaşça büyük ve emekli olan abilerimiz ve ablalarımız, krediye ihtiyaç duyduğunuzu çok iyi biliyoruz. Durmadan kredi haberleri yapıyoruz ama genel anlamda. Dolayısıyla emekli okurlarımızın bize uygun bir kredi kampanyası yok mu tarzında soruların ardı arkası kesilmiyor. Sadece iki örnek vereceğiz ve çok özel bir kredi kampanyası ile sizleri baş başa bırakacağız. Haydi Başlayalım.

EMEKLİ OKURLARIMIZDAN GELENLER BÖLÜMÜ

MEHMET AMCA: Benjamin kardeşim, ekonomi, banka ve kredi haberlerini takip ediyoruz. Benim de biz maruzatım olacak. Emekli olduk ve balık tutmak benim en büyük zevkim. Artık bir tekne almak istiyorum ve bu iştende para kazanmak istiyorum. Lakin param yok. Bize uygun ve özel emekli kredisi veren banka ve kampanya var mıdır? Cevaplarsan sevinirim.

AYŞE TEYZE: Değerli yetkililer, Allah aşkına 30 yıldır kullandığım şu eşyalarımı değiştirmek istiyorum yardım edin. Emekliyim. Güzelde bir emekli maaşım var. Çocukları evlendirdim. Evimde var. Bunca zaman hep çocuklara harcadık ama artık birazda kendime ve evime harcamak istiyorum. Emeklilere özel olarak hazırlanan ve sunulan bir kredi kampanyası var mıdır? Hangi bankaya gitmeliyim? inanın ki onuda bilmiyorum. Bir iki banka baktım ama sizinde bana sunabileceğiniz bir alternatifiniz var mıdır?

HALKBANK’I DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Mehmet Amcalarım ve Ayşe teyzelerim, tüm emeklilerimizin kendine göre ihtiyaçları oluyor. Doğal olarak da kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Ama bunca iş hayatının ardından sonra, bankaların kazıkta atmasını istemiyorsunuz.Hesaplı ve uygun bir kredi peşindesiniz. Bende sizler için biraz piyasa araştırması yaptım. Halkbank’ın sizlere sunduğu ve hazırladığı güzel bir kampanyaya rast geldim. Yazımızın devamında, bu kampananın detaylarına değineceğiz. Bir çok kimsenin değerlendireceğine de inanıyorum.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ İLE YÜZÜNÜZ GÜLSÜN

Halkbank yaptığı kredi ile emeklilerin yüzünü güldüreceğe benziyor. Neden mi? O zaman hemen özelliklerini sayalım. Birinci sırada elbetteki düşük kredi faizi var. En düşük faiz oranı %1,13. Bakın bu oran çok iyi ve hesaplı. Şuan emekli kredisi adı altında %1,50 ile %1,70 arasında kredi veren bir çok banka var. Halkbank’da iki tane faiz oranı sizleri karşılıyor. Birincisi %1,13. Bu oranı almak isteyenlerin kredi tahsis ücreti ödemesi de gerekiyor. İkinci faiz oranı ise %1,19. Bu oranı da tahsis ücreti ödemek istemeyenler alıyor.

Her halükarda faiz oranları çok iyi. Bunun dışında Kredi limitine de değinelim. İhtiyacınıza göre en fazla 50 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. 5 bin lazım olanda çekebilir, 10 binde, 30 binde, 50 binde. Limiti de yüksek. Kredi vadesi ise 4 yıla kadar çıkarılabilmektedir. Herkes kendi ödeme gücüne göre taksit sayısını belirleyebilirler. Toplamda 48 ay kredi vadesi imkanı sunuluyor. Tabi kimisi 12 ay kullanacak, kimisi 24 ay , kimisi 36, kimisi de 48 ay vade seçeneğini seçecektir.

EMEKLİ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA YAPALIM

10 Bin lira kredi çekeceğinizi düşünelim. Tabi aldığınız krediyi de 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Faiz oranı %1,13 olduğunu var sayalım. Çünkü 52,5 TL tutarındaki kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmiştiniz. Aylık taksit tutarınıza geçelim hemen. Hesaplama yaptığımızda 48 ay boyunca ödeyeceğiniz taksit 285 TL olacak. Toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarınız ise 13.680 TL dir.

10 Bin lira kredi çekeceğinizi düşünelim. Tabi aldığınız krediyi de 48 ay vade ile almayı planlıyorsunuz. Faiz oranı %1,19 olduğunu var sayalım. Çünkü 52,5 TL tutarındaki kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmediniz. Aylık taksit tutarınıza geçelim hemen. Hesaplama yaptığımızda 48 ay boyunca ödeyeceğiniz taksit 289 TL olacak. Toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarınız ise 13.872 TL dir.

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin