Go to ...

HALKBANK’ndan Ayda 537 Tl Taksitle 5.000 TL Kredi başvurusu yapabilirsiniz


Halkbank Kredimini başvurusu, düşük faizli hesaplı kredi- Halkbank yine özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Herkesin kendine göre küçük ihtiyaçları olabiliyor. Küçük harcama derken de 200 – 300 TL’lik harcamalardan söz etmiyorum. Çocuk LED TV ye çarpıyor ve televizyon parça parça oluyor. Haydi yenisini al diyorsun, en az 3 bin lira çıkarmanız gerekiyor. Yada acil bir sağlık harcaması oluyor, para bulmanız gerekli. Bu örnekleri artırmak mümkün.

ZOR DURUMLAR İÇİN ÖZEL KREDİ HALKBANK’DA

Sevgili okurlarımız, hani 40 – 50 bin lira kredi çekmeye kalksak, bankalar ciddi manada sorgulama işlemi yaparlar. Ama küçük limitlerde çok fazla sorgulama olmaz. Buda size kolay kredi alma imkanı sunmaktadır. Halkbank’da ufak ihtiyaçlarınız için ufak bir kredi kampanyası sunuyor. Tabi bu kredi kampanyasından pek fazla kimsenin haberi yok. Haberi olanlarda hiç vakit kaybetmeden başvuru yapıyorlar. Ben de yazımızın devamında bu kredi kampanyasının özelliklerinden söz edeceğim.

HALKBANK KREDİMİNİ KAMPANYASI İLE 5.000 TL KREDİ FIRSATI

Halkbank’ı yaptığı bu özel kampanyalardan dolayı tebrik etmek gerekiyor. Durmadan kredi haberleri yapıp duruyoruz. Ama halkbank bir devlet bankası olmasına rağmen, yaptığı kredi kampanyaları ile özel bankalara taş çıkarıyor adeta. Bu kredi kampanyası ile de 5.000 TL’ye kadar nakit para almanıza olanak tanıyor. üstelik aynı günde paranızı alabilme imkanınız var var. Şimdi sıkı tutunun. Çünkü sizler için sunulan faiz oranı %1,10 dur. Bu oran çok iyi.

Düşük kredi ama faiz oranı çok avantaj sağlayacaktır size. Şu gün itibariyle, bu kredi faizini veren bir bankanın olduğunu görmedim. Aldığınız krediyi de 10 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Aldığınız kredinin binde beş oranı kadar kredi tahsis ücretinin olduğunu belirtelim. Bir de hayat sigortası da ödemeniz gerekecektir. hayat sigortası yaptırmanız şart. Lakin kredi miktarı düşük olduğundan, bu sadece cüzi miktar olacaktır. Az sonra hesaplamalarımızda bunu daha da iyi görebileceksiniz.

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

5.000 TL çekmeye karar verdiniz. Kendinize göre harcamalarınız var. Bunu da kendinizi yormadan ve bıkmadan 10 ayda geri ödeyeceksiniz. Tabi tabi faiz oranı da sizler için %1,10 olacaktır. Şimdi %1,10 faiz oranı ve 10 ay vadeyi ele alarak hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gerekecek kredi tutarı 537,01 TL olacaktır. Şimdide bunu 10 ayda ödeyeceğiniz tutar için hesaplayalım. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı da 5.370,13 TL olacaktır.

Kredi tahsis ücretiniz da kredinin %0,5’i kadar olduğuna göre 26,25 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranın ise %18,4224 olduğunu belirtelim. Şimdi sıra hayat sigortasına geldi. hayat sigortası bir kişinin yaşı ve cinsiyetine göre değişiyor. Bizlerde örnek olması adına bu krediyi 35 yaşındaki erkek bir müşterinin çektiğini düşünerek hesapladık. Buna göre hayat sigortanız da 25 TL olacaktır.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu için size en yakın halkbank şubesine gitmeniz gerekecektir. Bu krediyi çabucak ve kolayca alabilmek için yanınızda sadece ama sadece 3 tane belgenin olması gerekecektir. Bunlardan ilki Gelir belgenizdir. İkincisi Nüfus cüzdanınız ve üçüncüsü de adres teyit edici bir belgedir. Bunlar ile bankaya gider, bir kaç imza atar ve paranızı da cebinize katar, kapıdan çıkar gidersiniz. Bu kredi her zaman aklınızın bir köşesinde olsun.

Gördüğünüz gibi tüm şartlar sizden yana. Normalde nakit avans veya ek hesaptan kredi çekmeye kalksaydınız, günlük faizinin altından kalkamazdınız. Birde onların faiz oranları da neredeyse %2’ye yakındır. Bu kredi kampanyasında ise hem 10 ay, hem düşük faiz hemde makul düzeyde bir kredi limiti söz konusu.

 

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin