Go to ...

ICBC Turkey Emeklilere Özel Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi


SGK emeklilerine özel ICBC Turkey Hesaplı Kredi, Düşük faizli emekli ihtiyaç kredisi – Saygıdeğer okurlarımız, bankaların hazırladığı en özel ve kaliteli kredi haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Hayatımız kredilere endekslenmiş durumda. Kredi ile ihtiyaç ve gereksinimlerimizi karşılayabiliyoruz. Düzenli geliri olan, kredi notu iyi olan ve kredi sicilinde de bir problem olmayan herkes kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Kredi başvurusu yapanların çok büyük bir bölümünün emekliler tarafından oluşturulduğunu biliyor muydunuz?

ICBC URKEY’DEN EMEKLİLERE HESAPLI KREDİ

Emekliler çok fazla kredi başvurusunda bulunuyor. Bankalar da kredi vererek büyüme hedeflerini tutturmaya çalışıyorlar. Doğal olarak da her ay geliri düzenli olan emeklileri kaybetmek istemiyorlar. Onlar için çok özel ve hesaplı kredi kampanyaları yapıyorlar. Bende bu platform üzerinden zaten sizleri kredi kampanyaları ile bilgilendirmeye devam ediyorum. Yazımızı da ICBC Turkey’in SGK Emeklilerine Özel olarak sunduğu Kredi Kampanyasına ayırdım. Sizlere de kredi lazımsa, o halde bunu daha hesaplı yapmaya ne dersiniz?

EMEKLİLERE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ICBC TURKEY’DE

Bankalar emekli maaşını, taşıyan emeklilere özel kredi kampanyaları yapıyor. ICBC’de hesaplı bir kampanya hazırlamış. Ön şart olarak da emekli maaşınızı ya ICBC’den almanız yada buraya taşımanız gerekiyor. Faiz oranı ise çok uygun. Daha doğrusu iki farklı faiz oranı sunuyor. Bunlardan bir tanesi ise çok mükemmel. Kredi vadesi en kısa 2 ay ve en uzun 48 ay yapabiliyorsunuz. Yalnız Kredi vadesini 2 ay ile 12 ay arasında yaparsanız faiz oranı %1,22 oluyor. Eğer vade sayınızı 13 ay ile 48 ay arasında düşünürseniz de bu defa faiz oranı %1,13 olacaktır.

TAHSİS ÜCRETİ, HAYAT SİGORTASI VE KREDİ LİMİTİ

Tahsis ücretiniz olacaktır. Bankalar masraf ücreti alıyorlar. Bu tutar çok yüksek değildir. Diyelim ki 25.000 TL kredi aldınız. Tahsis ücretini de 125 TL kadar olacaktır. kredi limitinin binde beşidir. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Hayat sigortası hesaplaması ise herkes için farklı oluyor. Çünkü kredi tutarı, faiz oranı, vade sayısı, yaş ve cinsiyet gibi faktörler ele alınarak hesaplanıyor. Kredi limiti ise en az 1.000 TL ve en fazla 100.000 TL dir. Bu limitler çok iyidir. 100 bin lira ile karşılanmayacak ihtiyaç yok herhalde.

Ama sözlerimden de her başvuru yapan 100 bin lira alır diye bir anlayış çıkmasın. Sonuçta bankaya gelir bilginizi sunuyorsunuz. Haliyle de aylık gelirinize göre sizin için üst kredi limiti belirleniyor. Çok iyiyse aylık geliriniz en yüksek limit olan 100 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Banka herkese bir limit sunuyor. Bu limit çerçevesinde ise ne kefil, ne teminat sunuyorsunuz. Kolayca krediye ulaşıyorsunuz. Bazen de sunulan kredi limiti vatandaşın hoşuna gitmez. Bu durumda kefil yada teminat sunarak, daha yüksek limitli kredi alabilirler.

15.000 TL KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Sizde emekli maaşınızı ICBC Turkey’den alıyorsunuz. 15.000 TL kredi ihtiyacınız oldu. 15.000 TL’yi 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Banka da bu isteğinize göre faiz oranını demin yukarıda belirttiğimiz gibi %1,13 olarak sizlere verdi. Kredi tahsis ücretiniz 75 TL kadar olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz kredi borcunuz 427 TL dir. Hayat sigortanız ise sizin demografik özellikleriniz dikkate alınarak hesaplanacaktır. Yıllık efektif faiz oranı da %18,0998 olacaktır.

Sizde emekli maaşınızı ICBC Turkey’den alıyorsunuz. 15.000 TL kredi ihtiyacınız oldu. 15.000 TL’yi 12 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Banka da bu isteğinize göre faiz oranını demin yukarıda belirttiğimiz gibi %1,22 olarak sizlere verdi. Kredi tahsis ücretiniz 75 TL kadar olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz kredi borcunuz 1.372 TL dir. Hayat sigortanız ise sizin demografik özellikleriniz dikkate alınarak hesaplanacaktır. Yıllık efektif faiz oranı da %21,0229 olacaktır.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin