İnananılmaz Düşük Faizli Halkbank Halk Günü Kredisi

79. Yıla Özel Halk Bank İhtiyaç kredisi, Düşük Faizli Halk Günü İhtiyaç Kredisi Kampanyası – En yeni ve en kaliteli kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızı da Halk Bank’a ayırmak istedik. çünkü Halkbank 79. Yılını kutluyor. Bankalar artık kuruluş yıl dönümlerini hem reklama hemde fırsata dönüştürmeye başladı. Yaptıkları kampanyaları bu güne atfeden bankalar reklamlardan da düşmüyor. Bu bankalardan birisi de Halkbank. Çok güzel bir kampanyaya imza atmışlar. Dikkatleri de üstüne topluyor.

HALK BANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank inanılmaz düşük faizli bir kredi ile sizleri selamlıyor. Son zamanlarda bankalarda ciddi manada bir faiz artırımı olmuştu. Ama halkbank Halk Günü Adı altında düşük faiz ile karşımıza çıkıyor. Her şey gibi bu kampanyanın da sonunda bir bitimi olacak. Haliyle de hızlıca siz değerli okurlarımızı bilgilendirmek istedik. Bir fırsat varsa, herkesin bilmesi ve ihtiyacı olanların da değerlendirmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Ben lafı çok fazla uzatmak istemiyorum ve sizleri de daha fazla sabırsızlandırmadan detaylara inmek istiyorum.

79. YILA ÖZEL HALK GÜNÜ İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Bu kampanya ile tamı tamına 79 bin liraya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi limiti de anlamlı ve bir o kadar manidar. Ama her başvuru yapan bu limitli kredi alabilecek manası da çıkmasın lütfen. Çünkü kredi limitini, sizin bankaya sunduğunuz aylık geliriniz belirliyor. Bunun dışında alacağınız krediyi rahat rahat ödeyebilmeniz için 48 aya kadar taksit fırsatınız da oluyor. İsterseniz 12 ay, isterseniz 24, isterseniz 36 ve isterseniz de 48 ay vade yapmak sizin elinizde. Kredi limiti yüksek ve vadesi de uzun.

FAİZ ORANLARI OLDUKÇA UYGUN

Bir diğer güzel yanı ise faiz oranları. Bu kampanya ile sizlere sunulan iki farklı faiz seçeneği çıkıyor. Birinci faiz oranı kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul edenler için geliyor ve oranı ise %1,13 dür. İkinci faiz seçeneği ise Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenlere göre şekilleniyor ve %1,18 olarak karşımıza çıkıyor. Bunca zamandır kredi haberleri yapıyorum ve piyasayı çok sıkı takip ediyorum. Haliyle de şimdi için en avantajlı faiz oranlarının olduğunu söyleyebilirim. Bu avantajlardan dolayı da Halk Günü Kredi Kampanyası deniliyor.

HALKBANK SİZLERE 2 ŞART SUNUYOR

Halkbank demin belirtmiş olduğumuz faiz oranları ile kredi alabilmeniz için, iki farklı şart önümüze getiriyor. Bu şartlar içinde endişelenmeyin. İlki kredi taksit tutarınız kadar Kredili mevduat hesabı açtırmanızdır. İkinci şartı ise tüm bankaların müşterilerinden istediği hayat sigortasıdır. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetin yanı sıra kredinin limiti ile vadesine göre belirleniyor. Ama yinede bir örnek vererek açıklayalım. 15 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekmeyi düşünüyorsunuz. 35 yaşında erkek bir bireysiniz. Buna göre yıllık ödemeniz gereken hayat sigortası 47 TL dir.

HALK GÜNÜ KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Halk günü kredisine başvuru yapmak isteyenler banka şubelerinden, internet şubeden, Halkbank Dialog’tan yada SMS ile bu isteklerini gerçekleştirebilirler. SMS ile başvuru yapacaklar mesaj bölümüne Bük Harf kullanacak şekilde HALK yazıp bir boşluk bırakacak ve T.C. Numarasını yazacakalr. Ardındna bir boşluk daha bırakıp Aylık gelir yazılacak ve bir boşluk daha bırakıp talep ettiğiniz tutarı yazacaksınız. En sonrasında ise bu mesajı 3452‘ye göndermeniz gerekiyor. Örneğin; HALK 31111111113 2650 20000

79.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

79.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve 414,75 TL’lik Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlar altında sizlere sunulan faiz oranı %1,13 oluyor. Ayrıca aylık taksit borcunuz ise 2.250 TL oluyor.

79.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve Kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorsunuz. Bu şartlar altında sizlere sunulan faiz oranı %1,18 oluyor. Ayrıca aylık taksit borcunuz ise 2.279 TL oluyor.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.