Go to ...

Ing Bank Mini Kredi ile Gelir Belgesi Göstermeden 5 Bin Hemen Hesabınzıda


Ing Bank Mini kredi, 5.000 TL limitli kefilsiz, anında hızlı ve kolay kredi – Adım Aysel, yıllardır aynı eşyaları kullanıyorum. Mutfağımda ki bazı eşyalar eskidi ve kimisi de bozuldu. Robot, tost makinesi, bulaşık makinesi vs. derken 5 bin liraya ihtiyacım var. Çok şükür çalışıyorum. Kredi çekip, uzun vadede ödemek istiyorum. İng bankası müşterisiyim. Bu bankayı mı? tercih etmeliyim, yoksa başka bankaya mı gitmeliyim? bilemiyorum. bankalar ile ve teferruatlar ile uğraşmak istemiyorum. Hatta bankaya bile gitmek istemiyorum dersem yeri olur 🙂 Lütfen yardımcı olur musunuz?

HESAPLI KREDİ İÇİN BANKA ARAŞTIRMASI, KOLAY KREDİ İÇİN ING BANK

Saygıdeğer okurlarımız, herkesin farklı farklı ufak ihtiyaçları oluyor.  Yukarıda ise Aysel hanımın ihtiyacından söz etmiş olduk. Kimisi eğitim nedeniyle kimisi sağlık nedeniyle kredi almak istiyor. Uygun ve hesaplı kredi almak isteyen herkesin banka araştırması yapması gerekir. Bizler de kesinlikle bir banka önermeyiz. Bu açıdan hesaplı krediyi bulmak için sitemizdeki kredi haberlerini toplamda 5 – 10 dakikada inceleyebilirsiniz. Bu sayede de avantajlı çıkarsınız. Lakin bazı zamanlarda vatandaşın istekleri daha farklı olabiliyor.

Banka ile, ürünleri ile ve kartları ile uğraşmak istemiyorlar. Hemen başvuru yapıp, kredisine kavuşmak istiyorlar. Bu ölçüde bankaların olduğunu belirtelim. Ama okurumuz, Aysel hanım ing bankası müşteri olduğundan ing bankasının mini kredi kampanyasından söz edeceğiz.

ING BANK MİNİ KREDİ İLE ONLİNE BAŞVURU

Ing bankası gerek kendi müşterilerine, gerekse diğer vatandaşlara çok özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kredide banka ile falan uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz. Ya gidip şu belgeleri al, hazırla falan diyen de olmuyor. Evde veya cebinizde internetiniz var ise hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için ihtiyaç duyacağınız link; ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu budur. Bu linki alın ve internet tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırın.

Karşınıza bir form gelecek. Bu formu doldurun ve yollayın. Şimdi sıra ing bank’da. sizin hakkınızda risk ve istihbarat çalışması yapar. Sıkıntı yoksa olumlu cevap alırsınız. Çok beklemezsiniz. Dakikalar içerisinde onay mesajını gelir. Onayı aldıktan sonrada bankaya gitmezsiniz ve belgeler ile uğraşmazsınız. Çünkü krediniz hemen hesabınıza yatar. Hiç kimseyle uğraşmazsınız. Paranızı da dilediğiniz gibi kullanırsınız. Müşteri olmayanlar onay aldıktan sonra bankaya gidip imza atarlar. Bu şekilde kredilerini alırlar.

ING BANK MİNİ KREDİ AYRINTILARI

Alacağınız kredinin maksimum tutarı 5.000 TL dir. Bu da ufak çaplı ihtiyaçlarınız için birebirdir. Adı üstünde kredi mini. Herkesin ödeme gücü farklı olabiliyor. Aynı olmuyor yani. Dolayısıyla da kredi vadesini herkes kendisi seçer. Ama en uzun vadenin 48 ay olduğunun altını çizelim. 4 yılda çok uzun bir süre. İşinize yarayacaktır. Faiz oranı %1,81 dir. Peki Benjamin Bey, bu faiz oranı yüksek mi? Piyasadaki kredilere göre yüksek. Ama alacağınız kredinin avantajları belli. Gelir belgesi vs. sunmazsınız.

Kefille uğraşmazsınız. İstediğiniz an 5 – 10 dakikada kredinize kavuşursunuz. İşe bu yönüyle bakmak gerekiyor. Hemen alacağınız kredinin tahsis ücreti olduğunu belirtelim. Ama bu ücret kredi limitine göre oldukça düşük olacaktır. Hayat sigortası da ödemeniz gerekecek. Hayat sigortası hesaplanırken, kredi limiti ve vadesinin yanında, yaşınız ve cinsiyetiniz de etkili oluyor. Haydi şimdi birde hesaplama yapalım.

ING BANK MİNİ KREDİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

5.000 TL lazımdı. Dolayısıyla bu kredinin en üst limitini kullanarak 5 bin lira çekeceksiniz. Ödemede ise zorlanmak istemediğinizden, 48 ay vade istiyorsunuz. Faiz oranının %1,81 olduğunun tekrardan altını çizip belirtelim. Şimdi buna göre hesaplama yapalım. Her ay ödemeniz gereken taksit borcunuz 169 TL olacaktır. Kredi sonunda toplam ödemiş olduğunuz borç tutarı 8.112 liradır. Kredi tahsis ücreti 25 liradır. Yıllık maliyet oranının ise %29,7961 dir.

 

 

 

 

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin