İng Bank’dan Büyük Kampanya %1,09 Faizli Kredi Alma Fırsatı

ING Bank ihtiyaç kredisi, ing bank düşük faizli kredi fırsatı, uygun ve hesaplı kredi notuna göre kredi – Değerli okurlarımız, malum bir sürü ihtiyaçlarımız oluyor. Bu ihtiyaçların da maddi karşılığı oluyor. Toplum genelini düşünerek konuşuyorum ki maalesef cebimizde para yok. Ha deyince istediğimizi alamıyoruz. Aldığımız maaş ile de temel gereksinimlerimizi karşılayabiliyoruz. Haydi bir araba alayım deyip cebinden para çıkaran birisi var mı yok? Eşyalarımı yenileyim desen o da yok.

REFERANDUMDAN ÖNCE KREDİ ALMAK İSTENİYOR

İki kere kere ikinin dört olduğu gerçeği gibi, kredi de hayatımızın en önemli gerçeği. Kredisiz yapamıyoruz. özellikle de bu sıralar bankaların faiz oranlarında artış meydana gelmiş durumda. Çünkü referandum yaklaşıyor. Ne olacağı belli değil. Bu açıdan vatandaş bir an önce hesaplı kredi almanın derdinde. Referandumdan sonra artabilir bu bir seçenek. Azalada bilir. Ama bankalar niye durduk yerde faiz artırıyor? Millet bunun farkında. Referandumdan önce kredi almak mantıklı gibi.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİNİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

Herkes kendine göre sebeplerden dolayı kredi çekecek ama, hesaplı banka arayışı içerisinde. Bizlerde sizlere elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sitemizde bir çok bankanın güncel kredi haberlerini bulabilirsiniz. Bugün ise çok özel faizli kredi veren ING Bank İhtiyaç kredisinden söz edeceğiz. Detaylar hoşunuza giderse sizlerde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI

Sevgili dostlarımız, şuan piyasanın en avantajlı faiz oranının üzerinde duruyorsunuz desem yalan olmaz. Bankaların kredi kampanyalarını yapıp duruyoruz. Şuan için %1,09 faiz oranı gerçekten de mükemmel. Yalnız bu kampanyadan müşteriler ayrı ayrı yararlanıyor. Çünkü faiz oranları kredi skoruna göre değişiyor. Az sonra faiz oranlarını detaylandıracağız. Burada önemli olan mevzu kredi skoru oluyor. Kredi skoru yüksek ise düşük faizli kredi alabiliyorsunuz.

50 BİN LİRAYA KADAR KREDİ ALMA FIRSATI

Kredinizi dilerseniz 3 ay, dilerseniz de 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Aylık taksitlerinizi belirlerken bütçenizi baz alır ve ona göre yaparsınız. Aldığınız krediden dosya masrafı da alınıyor. Dosya masrafı da kredinizi %0,5’i kadar oluyor. Diyelim ki 20 bin lira alacaksınız. Bu durumda dosya masrafı 10 TL oluyor. Ing’den minimum 5.001 TL çekebilirsiniz. En fazla çekebileceğiniz kredi limiti ise 50 bin liradır. Bir çok işinizi rahatlıkla bu meblağ ile gerçekleştirebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?
  • Faiz oranları belirlenirken, findeks kredi notunuza bakılıyor. Dilerseniz bunları teker teker inceleyelim.
  • Kredi skorunuza bakıldığında 1850 ve üstünde bir puan çıkarsa, kredi aldığınızda faiz oranınız %1,09 olacaktır.
  • Kredi skorunuza bakıldığında 1800 – 1849 arasında bir puan çıkarsa, kredi aldığınızda faiz oranınız %1,19 olacaktır.
  • Kredi skorunuza bakıldığında 1750 – 1799 arasında bir puan çıkarsa, kredi aldığınızda faiz oranınız %1,29 olacaktır.
  • Kredi skorunuza bakıldığında 1700 – 1749 arasında bir puan çıkarsa, kredi aldığınızda faiz oranınız %1,39 olacaktır.
  • Kredi skorunuza bakıldığında 1600 – 1699 arasında bir puan çıkarsa, kredi aldığınızda faiz oranınız %1,49 olacaktır.

 

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Diyelim ki evinizdeki 20 yıllık eşyalarınızı değiştirmek istiyorsunuz. Bunun için elinizde az biraz para var ve hesaplama yaptığınızda 10 bin lira kadar daha ihtiyacınızın olduğunu gördünüz. Şimdi 10 bin lira kredi çekeceksiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için findeks’e baktınız ve 1900 Puan çıktı. Bu puan Türkiye ortalamasının üstünde. Doğal olarak da sizin yararlanacağınız faiz oranı %1,09. Bu orana göre aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 281,85 TL dir.

Genel toplamda ödemeniz gereken kredi tutarı 13.528,80 TL dir. Kredi tahsis ücreti binde beş oranında olduğu için 50 liradır. Toplam sigorta bedeli 407,72 TL dir.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Kredi başvurusunu ing şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında internetten başvuru yapabilme imkanınız da var. Arzu ederseniz belirttiğimiz bu ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linki kullanarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.