Go to ...

INGBank İhtiyaç Kredisini Şimdi Alıp 2018’de Ödemeye Ne Dersiniz?


Ingbank Kredi Notuna Göre Kredi, 4 Ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, 2018 ödemeli kredi – Hayatımız krediye endekslenmiş adeta. Kredi aşağı kredi yukarı yatıp kalkıyoruz. Kredileri de belirli bir faiz oranı karşılığında alabiliyoruz. Borç harç işleri halletmeye çalışıyoruz ama hiç bir bankada demiyor ki; Al kardeşim bu parayı ödemeyi 4-5 ay sonra yap. Aynı gün faizi işletmeye başlıyorlar. 3 ay ertelemeli kredi veren bazı bankalar var ama onlarında bir sürü teferruatı oluyor. Bugünde size hangi haberi sunsam diye düşünürken, karşıma ingbank çıktı.

INGBANK’TAN 4 AY ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI

Ingbank inanmayacaksınız ama 4 ay ertelemeli bir kredi kampanyası başlatmış. Üstelik son başvuru tarihi de 30 eylül . Kredinizi şimdi alıp 2018 yılında ödeyebiliyorsunuz. Özellikle de kredisinin ödemesini sonra yapmak isteyenler için biçilmez kaftan. Zira kimisi krediyi işlerinde kullanıyor. İş oldukça da para geliyor. İlk aylarda ödemeye başlayınca da sıkıntı olabiliyor. Peki ingbank tam olarak ne sunuyor?, Bu krediye kimler başvuru yapabiliyor? Faiz oranları ve vade sayıları kaç? bunların hepsini aşağıda bulabilirsiniz.

INGBANK 4 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kampanyaya tüm müşteriler başvuru yapabiliyor. İng’den kredi almak çok kolay. Kredi notunuza güveniyorsanız, kara listede değilseniz ve al benim aylık gelir belgem var diyebiliyorsanız kredi alabiliyorsunuz. Yalnız 4 ay ertelemeli kredi almak isteyenlerin kredi notunun 1850 ve üstünde olması gerekiyor. Bu şekilde kredinizi alıp, 2018 de ödemeye başlayabiliyorsunuz. Hani en baştan bu durumu belirtmek istedim. Sonradan sıkıntı olmasın. Hemen faiz oranlarına da değinelim. Bu kampanyada faizler kredi notunuza göre belirleniyor.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1900 ile 1850 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,19 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1849 ile 1800 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,29 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1799 ile 1750 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,39 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1749 ile 1700 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,39 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1699 ile 1600 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,39 olacaktır.

 

KREDİ LİMİTİ, VADESİ, TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Krediyi 1.500 lira ile 50 bin lira arasında alabiliyorsunuz. Bu tutarlar gayet güzel. Bunun dışında kredi vadesini de 3 ay ile 48 ay arasında kendiniz seçip, belirleyebiliyorsunuz. Kredi limiti de çok iyi vade sayısı da. Kredi notunuz da çok iyi puan ise yaşadınız 🙂 Cebinizden çıkacak iki masrafın olduğunu da belirtelim. Bunlardan ilki kredi tahsis ücretidir. İkinci masraf kalemi ise hayat sigortasıdır. Zaten bir banka bu iki masrafı mutlaka sizlerden talep ediyor.

KREDİNİN ÖRNEK MALİYET TABLOSUNU ÇIKARALIM

Bankaya kredi için başvurdunuz. Bankada hemen kredi notunuza baktı ve 1900 puana sahip olduğunuzu gördü. 4 ay ertelemeli kredinin kapısı da sizler için açılmış oldu. 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Faiz oranınız da kredi notunuza bakıldığı zaman %1,19 olduğu anlaşılıyor. Bu sayede taksit borcunuz da hesaplandığında 338,62 TL olarak karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası için tam net olmasa da 587,36 TL olduğunu belirtebilirim. Hayat sigortanız da 50 TL kadar tutuyor.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin