İş bankası borç kapama kredisi

İş bankası borç kapama kretisi, 2015 yılı İşbankası borç taksitlendirme ve kapatma kredisi hakkında bitiğiz değerli kredice.com kullanıcıları, hem de ne bitik ! . Şu anda gerek çevremde gerek arkadaşlarım içinde gerek ise bu konuları araştırarak açtığımız sitemiz üzerinden gelen yorumlara baktığımızda, nerdeyse borcu olmayan yok gibi. Gibisi fazla hatta. Bankaların kara listesiynediym kredi çekemiyorum kredi lazım diyenler için daha önceden sitemiz üzerinden açtığımız konuları okumanız ve faydalanmanız için aşağıdan linklerini veriyorum.

Bu arada BANKA KARA LİSTESİ SORGULAMA TIKLA linkinden de sizler bankaların kara listesinde olup olmadığınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Kara listeye girmiş kişiler bu konuda yazdıklarımızın hiç birisini yapamazlar bilginiz olsun. Eğer tam sınırda iseniz yani bu ay yada önümüzdeki ay borçlarınızı, kredi kartı tutarlarınızı ödeyemeyecek durumda iseniz bu konumuzu takip edin. Türkiye’de bulunan tüm bankalarda borç kapama kredisi işlemleri var arkadaşlarım. Daha önceden de sizlere açtığım konuyu eğer finansbank ile çalışıyor iseniz inceleyebilirsiniz.

Finansbank borç kapama kredisi

Peki borç kapama kredisi için hangi bankaya gitmeliyim ?

Her banka borç kapama kredisi veriyor yani yüzde doksanı veriyor arkadaşlarım. Sizler özellikle ucuz faizli olan bankaları seçeceksiniz. Ben sizlere ODEABANK BORÇ KAPATMA yazıma bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Gelelim iş bankası olayına, bu bankada borç kapama işlemi tabiki yapıyor. Herhangi bir şubesine giderek tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Zira araştırmalarım sonucunda internet siteleri üzerinden pek bir bilgiye rastlamadım.

 

“İş bankası borç kapama kredisi” üzerine 11 yorum

  1. Borclarimikapamak istiyorum tek bir banka da toplan sın istiyorum fakat kredi notu 659 olmuş eğer tekbir bankada toplardan durumunu duzeltirim yardımcı olurmusunuz

    Cevapla
  2. 55 bin lira civarında toplam kredi ve kart borclarim var ve son üç dört aydır gecikmeli ödeme yapabiliyorum puanimda iyice düştü birkaç bankayı araştırdım borç kapatma kredisi için ama olmadı ve bu durumda ne yapabilirim

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.