Go to ...

Kredi borçlarını tek bankada toplama


Tüm kredi ve kredi kartı borçlarını tek bankada toplama ve kredi borçlarını taksitle bir bankaya ödeme Yok arkadaşım yok, benim borcum bir türlü bitmez, öyle bol keseden kredi kartı ile onu alalım bunu alalım dedim. Çocuğum doğru bezidir hastane masrafıdır onu ödedim, bu ara telefon aldım baya bi açıldım… Bu cümleleri uzadıkça uzatabiliriz arkadaşlarım. Sonuç değişmiyor. Sonuçta değişik bankaların peynir ekmek gibi verdiği kredi kartlarından edindi iseniz, üç beş bankaya da borcunuz var ise yandınız.

Artık kredi kartlarını ödemek için belki de artık birisinden çekip birisinen asgari ücretini yatırmaya başladınız. O zaman tehlike çanları çalıyor demektir. KREDİ borçlarınızı bütün bankaların kampanyaları ile tamamını kapatıp, tüm borçları yeniden yapılandırıp tek bir bankaya ödeyebiliyorsunuz.

Aşağıda sizler için daha önceden açmış olduğum ( sürekli güncellenecek ) konular ile borç transferi kredisi ile alakalı tüm bankaların istediği evraklar şartlar hakkında detaylı bilgileri sunacağım sizlere. Eğer borçlarınızı tek bir bankada ödemek istiyor iseniz faiz oranları ve sizden istenilen tüm belgelerin neler olduğunu aşağıda yer alan linkteki konularıma bakarak inceleyebilirsiniz.

Zaman kaybetmeden tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

 

Finansbank borç kapama kredisi için TIKLAYINIZ

İş bankası borç kapama kredisi için tıklayınız

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Kartı

Vakıfbank WorldCard’dan Ramazan’a Özel 50 TL WorldPuan 2017

2017 Vakıfbank Ramazan Ayı Kampanyası, Ramazan’a özel Worldcard ile 50 TL Worldpuan, Kredi kartı kampanyası – En özel ve en kaliteli kredi kartı kampanyası ile siz değerli okurlarımız ile tekrardan buluşmuş olduk. Bu sıralar içimiz huzur ve mutluluk ile dolu. Zira ramazan ayı gelmiş oldu. Gerek çocuklar için, gerekse de aile büyükleri için ayrı bir

Bedava Alışveriş İçin Akbank Axess ile Ekstra 400 TL Chip Para

İlk Defa Axess’li Olanlara Ekstra 400 TL Chip Para, Akbank kredi kartı kampanyası, Bedava alışveriş – Bu yazıya farklı bir giriş yapmak istiyorum. Zengin bir toplum muyuz? Kalbimiz zengin ve kocaman olsa da, cebimiz çok da fazla zengin sayılmaz. Çoğumuz kazancımızı daha ay sonu gelmeden bitiriyoruz. Giderlerimiz çok fazla. Ele güne de minnet etmek istemiyoruz.

Banka kredi notu nasıl yükseltilir ? Tüm Tüyolar burada

Banka kredi notum düşük nasıl yükseltebilirim ? Benim ödeme alışkanlığım ne ise kredi notumda ona göre veriliyor. Öncelikle bunu bilmek gerekiyor. Bankalar sadece para satan kurumlar olduğundan dolayı, sizlere verilen kredi notları, yine sizlere verilecek olan kredilerde kesinlikle önem arzetmektedir. Yani bankalar bir nevi sizin ödeme alışkanlığınıza ve sağlamlığınıza bakarak size kredi verip vermeyeceklerini bu verilen

Kara listedeyim kredi almak istiyorum

Kara listedeyim kredi almak istiyorum kara listedeyim ev kredisi kredi kartını hangi bankadan nasıl alabilirim ? Bir kere kredi işlemleri ile ilgili herhangi bir bankadan kara listeye girdi iseniz sizlere geçmiş olsun arkadaşlarım. Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki hiç bir bankadan kredi kartı ya da kredi çekme olayına girme ihtimaliniz de bitmiş demektir. Hiç mi alamam ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About kredice