Kredi borçlarını tek bankada toplama

Tüm kredi ve kredi kartı borçlarını tek bankada toplama ve kredi borçlarını taksitle bir bankaya ödeme Yok arkadaşım yok, benim borcum bir türlü bitmez, öyle bol keseden kredi kartı ile onu alalım bunu alalım dedim. Çocuğum doğru bezidir hastane masrafıdır onu ödedim, bu ara telefon aldım baya bi açıldım… Bu cümleleri uzadıkça uzatabiliriz arkadaşlarım. Sonuç değişmiyor. Sonuçta değişik bankaların peynir ekmek gibi verdiği kredi kartlarından edindi iseniz, üç beş bankaya da borcunuz var ise yandınız.

Artık kredi kartlarını ödemek için belki de artık birisinden çekip birisinen asgari ücretini yatırmaya başladınız. O zaman tehlike çanları çalıyor demektir. KREDİ borçlarınızı bütün bankaların kampanyaları ile tamamını kapatıp, tüm borçları yeniden yapılandırıp tek bir bankaya ödeyebiliyorsunuz.

Aşağıda sizler için daha önceden açmış olduğum ( sürekli güncellenecek ) konular ile borç transferi kredisi ile alakalı tüm bankaların istediği evraklar şartlar hakkında detaylı bilgileri sunacağım sizlere. Eğer borçlarınızı tek bir bankada ödemek istiyor iseniz faiz oranları ve sizden istenilen tüm belgelerin neler olduğunu aşağıda yer alan linkteki konularıma bakarak inceleyebilirsiniz.

Zaman kaybetmeden tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

 

Finansbank borç kapama kredisi için TIKLAYINIZ

İş bankası borç kapama kredisi için tıklayınız

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.