Go to ...

Kredi Notu Düşük Emeklilere PTT İhtiyaç Kredisi Fırsatı


Düşük Kredi Notuna Kredi, Aktifbank N Kolay İhtiyaç Kredisi, PTT Kredi Kampanyası – Emekli abilerim, ablalarım, amcalarım ve teyzelerim, yine mükemmel bir kredi haberi ile sizleri selamlamak istiyorum. Malum hayat şartları çok zor. Ama ihtiyaçların da ardı arkası kesilmiyor. Parasız ise devran dönmüyor. Sağlık giderleri zaten kimisi için çok fazla. Bunun dışında kimisi eşyalarını yenilemek istiyor, kimisi evini tadilattan geçirmek istiyor. Kimi emekli arabasını yenilemek istiyor, kimi emekli çocuğuna iş kurmak istiyor. Kimi emekli de kızına yada oğluna düğün yapmak istiyor.

DÜŞÜK KREDİ NOTUNDAN DOLAYI EMEKLİLER KREDİ ALAMIYOR

Bu saydıklarımın hepsi para. Tabi ben sadece ufak bir iki örnek vermek istedim. Örnekleri dağlar kadar artırabiliriz. Bu ihtiyaçların karşılanması için kredi çekilmesi gerekmektedir. Ama gel gör ki emeklilerin yarısında fazlası her ne hikmetse kredi alamamaktadırlar. Halbuki kredi alabilen en kolay kesim emekliler olmasına rağmen durum sanıldığı gibi değildir. Zira düşük kredi notu çok büyük bir problem teşkil ediyor. Sadece kredi notundan dolayı, kredi alamayan milyonlarca emekli var.

DÜŞÜK KREDİ NOTUNA PTT VE AKTİFBANK’TAN ÇÖZÜM

PTT ve Aktifbank emekliler için güzel bir kampanya yapmış. burada aracı kurum görevini PTT üstlenmiş. Zira tüm ilçelerde hatta büyük beldelerde bile PTT bulunuyor. Aktifbank ise düşük kredi notunu dert etmeyin diyor. Aylık düzenli geliriniz var mı? evet. Peki kredi siciliniz düzgün mü? Evet düzgün. O halde buyurun sizlere kredi diyor. Özellikle de yararlanabilecek kişilerin orta ve az riskli gruptakilerin olduğunu belirtmekte de fayda var. Puanı 0 olan yada çok riskli olanla genelde yasal takipte oluyor ve kara listeye girmiş oluyorlar. Bunlara yapacak bir şey yok.

KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

PTT’ye uğramanız gerekiyor. Burada yetkili memura aktifbank kredisine başvuru için geldiğinizi belirtmeniz gerekiyor. PTT sizden ne kefil ne de teminat istiyor. Kampanyadan yararlanmanın tek şartı var. O da Emekli Maaşınızı PTT’den alıyor olmanız. Ben maaşımı PTT’den almıyorum ama taşıyacağım diyorsanız, maaşını taşıyanlarda başvuru yapabilirler. Size bir form doldurtuluyor. Sonra bu form elektronik ortam üzerinden aktifbank’a yollanıyor. cevabı da hemen belirleniyor. Eğer olumlu yanıt alırsanız paranızı hemen PTT’den anında alabiliyorsunuz.

KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kredi kampanyasının faiz oranı %1,89 dur. o oran değişmiyor ve sabittir. Belki bu oran biraz yüksektir. Ama şartsız bir kredi kampanyasıdır. Kılçıksız balık gibidir yani. Ayrıca az olan kredi notunu da çok fazla takmazlar. Bu açıdan başvuru yapanlar oldukça fazladır. Kredinin en alt limiti 2.000 TL kadardır. En yüksek kredi tutarı da 50.000 TL kadardır. ihtiyacınız ölçüsünde, kredi alırsınız. Kredi vadesinin ise en kısa vadesi 3 ay iken, en uzun vadesi ise 48 aydır. Dilerseniz şimdide örnek bir hesaplama yapalım.

20.000 TL EMEKLİ KREDİSİ İÇİN ÖDEME PLANI

Emekli maaşınızı PTT’den alıyorsunuz. Kredi siciliniz de temiz. Kredi başvurusu yaptınız. kredi limitini de 20.000 TL olarak belirlediniz. Taksit sayınızın ise 48 ay olmasını talep ediyorsunuz. Başvurunuz kabul edildi ve %1,89 faiz oranı ile 20.000 TL’yi aldınız. Dolayısıyla da artık 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi borcunuz 688,10 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 100 lira kadardır. Yıllık maliyet oranı ise %31,2704 dür.

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin