Go to ...

Kredi Notu Sorgulama cep telefonundan mümkün


Cep telefonları ile kredi notunu öğrenme kredi notu neyi ifade ediyor? Öncelikle Kredi Notu Ne demek sizlere onu anlatmak gerekiyor. BDDK yani Banka Düzenleme ve Denetleme Kurumu Tarafından Türkiye’de yer alan tüm bankalara otomatik olarak kişinin yaptığı harcamaları, ödeme alışkanlıklarını kısacası güvenilirliğini gösteren ve rakamlardon oluşan sayı dizini.

Yani her Türk Vatandaşı’nın BDDK tarafından oluşturulmuş olan bir kredi notu ortalaması var. Yazımızın altından sizlere Kredi notu rakamlarının tam olarak neyi ifade ettiğini detaylı olarak anlatacağız. Türkiye’nen hangi bankasına giderseniz gidin, sizin için oluşturulmuş olan kredi notu ortalaması daha doğrusu net rakamı ne ise tüm bankalarda bunlar görünür.

KREDİ NOTU ORTALAMASINA GÖRE BANKALARIN KREDİ VERMESİ DEĞİŞİR Mİ ?

Kredi notlarınız biraz önce belirttiğimiz gibi tüm bankalarda aynı olduğu için, bir bankadan size kredi çıkmaz iken ( riskli kredi çeken olarak adledilirsiniz ) diğer bir bankadan da çıkma ihtimali malesef bulunmamaktadır. Kredi notları tüm bankalar için aynı rakamsal veriyi ve anlamı taşımaktadır.

KREDİ PUANLAMA SİSTEMİNİN AÇILIMI

KREDİ PUANI 0-799 Bu puana sahip kişiler Türkiye Ortalamasının çok altında olmasından dolayı kredi alamazlar. Hiç mi ? Hiç bir şekilde alamazsınız

KREDİ PUANI 800-1200 Bu puana sahip bir kişi iseniz muhtemelen borçlarınızın ödenmesi için bankalar tarafından aradınız siz de risk durumundasınız ama yinede kredi alabilirsiniz.

KREDİ PUANI 1300-1499 Bu puan aralığında iseniz ve kredi için bankalara başvurdu iseniz şanslısınız zira bankalar bu puan ortalamasındaki kişilere güvenir ve riski az kişiler arasına alır.

KREDİ PUANI 1500-1699 Tamam oldukça güvenilirsiniz muhtemelen borçlarınız biraz da yükselmiş durumda ama krediyi rahatlıkla alabilirsiniz. En azında gayretlisiniz.

KREDİ PUANI 1700-1900 Tamda bankanın istediği puana sahip, Nirvana’ya ermiş kişi olarak biliniyorsunuz. Daha önce herhangi bir banka ile hiç bir şekilde sıkıntı ve ödemede gecikme yaşamayan kafasının üzerindeki hale’si iyice belirginleşmiş, güzelliği yüzüne vuran 🙂

KREDİ PUANLARINI NERELERDEN ÖĞRENEBİLİYORUZ ?

Keşke sizler bunu ücretsiz bir şekilde öğrenebilseniz çok para lazım çok 🙂 Şaka arkadaşlarım, ücretsiz olarak sizler sorgulayabilirsiniz. Bunun için tanıdık bir bankacı ile görüşmeniz ve benim tc kimlik numaram şu bi bakarmısın demeniz yeterli. Ha unutmadan şunuda belirtelim sizlere, sık sık şekilde kredi notu sorgulamaları, puanlarınızda düşüşe neden olur bilginiz olsun. İyide Neden ? E bu vatandaş kredi alacak heralde az öncede başka bankadan  aracı kurum yada kuruluşlardan kredi sorgulaması yapmış gibi ibareler BDDK’na otomatik olarak düştüğü için bir sonraki ayda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

CEP TELEFONLARINDAN KREDİ NOTU ÖĞRENME YAPILABİLİYOR MU ?

Evet değerli kredice.com kullanıcıları sizler cep telefonlarınızdan bu puanlama sisteminin tüm verilerini öğrenebiliyorsunuz. Fakat ücretlidir bilginiz olsun.

TURKCELL hatlı telefonlarına girerek mesaj yaz bölümünden 1122 nolu adrese

TCKİMLİKNUMARAM DOĞUM TARİHİM yazarak gönderiyorsunuz ( Tc kimlik numarası bitişik rakam olacak bitince bir boşluk verip doğum tarihinizi 1985 gibi yazarak gönderiyorsunuz ) Peki şimdi bu işlemden dolayı ne kadar para ödeyeceğim. 9 tl arkadaşlarım.

Konu hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Lütfen konumuzun altındaki yorum bölümünden bizlere ulaşınız. Her türlü soru ve önerilerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

TC KREDİ NOTU / ÖZEL

Bankalarla olan ilişkiler nasıl tutulmalı, kredi hesaplamaları yapılırken nelere dikkat ediliyor, kredi haberlerini ve özellikle tc ile kredi notu sorgulama haberlerini Sitemiz kredice.com adresinden bulabilirsiniz. Aşağıdaki konular da dikkatinizi çekebilir. Özellikle kredi notu sorgulama hususunda bu yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

KREDİ NOTU İLE İLGİLİ TAVSİYE YAZILARIMIZ

Banka Kredi Notu Nasıl Yükselir

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Hesaplama

 Kredi Notu Sorgulama cep telefonundan mümkün

Banka kredi notu nasıl yükseltilir ?

Akbank kredi notu sorgulama

Banka Kredi notumu nasıl yükseltebilirim ? CEvaplar burada

Kredi notu yükseltme

Findex kredi notu sorgulama

 Banka Kredi notu öğrenme

Bilmeyenlere kredi notu nedir ?

KREDİ NOTU NEDİR VE BELİRLEYİCİ UNSURLAR NELERDİR?

Kredi alabilmek için Kredi notu kaç olmalı

Tc kimlikle kredi notu hesaplama

 KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA BLOKE TEMİNATLI KREDİ KARTI

Banka kredi notu nasıl öğrenilir ?

KKB OLUMSUZ KREDİ NOTU NASIL DÜZELTİLEBİLİR?

GARANTİ İNTERNET BANKACILIĞI İLE KREDİ NOTU SORGULAMA

Findex kredi notu öğrenme ( ücretlimi )

FİNANSBANK KREDİ NOTU SORGULAMA

Banka kredi notu nasıl yükseltilir ?

Banka kredi notu nedir kaç olmalı tüm bilgiler burada

AKBANK KREDİ NOTU SORGULAMA ( Tc ile )

 Kredi notu sorgulama ( Tc ile )

 

BDDK tarafından oluşturulmuş bir sistem vasıtası ile türkiyede kredi puanlarınızı ölçmeye yetkili olan kurum ve kuruluşların sayısı bellidir. Kredi puanlarınızı sorgularken lütfen tc kimli bilgilerinizi her siteye vermeyin. Kötü niyetli kişiler tarafından kredi puanı sorgulama bahanesi ile kişisel özel bilgileriniz çalınabilir bunu lütfen unutmayın. Sitemiz kredice.com sitesi üzerinden güncel kredi haberlerine, kredi notlarına ve kredi skoru sorgulama hususunda dikkat etmeniz gereken bazı önemli kişisel bilgilerimiz ile sizlerle paylaştığımız içeriklere erişmeniz mümkündür. Sitemizin bir kurum ya da kuruluşla bağlantısı bulunmamakla birlikte, komisyonla kredi sağlayan bir ticari işletme de değildir.

Aşağıda yer alan bazı önemli konularımızı incelemeniz yararınıza olacaktır.

E devletten kredi notu sorgulanabiliyor mu ?

Banka Kredi Notu Nasıl Yükselir

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Hesaplama

 Kredi Notu Sorgulama cep telefonundan mümkün

Banka kredi notu nasıl yükseltilir ?

Akbank kredi notu sorgulama

Banka Kredi notumu nasıl yükseltebilirim ? CEvaplar burada

Kredi notu yükseltme

Findex kredi notu sorgulama

Banka Kredi notu öğrenme

Bilmeyenlere kredi notu nedir ?

KREDİ NOTU NEDİR VE BELİRLEYİCİ UNSURLAR NELERDİR?

Kredi alabilmek için Kredi notu kaç olmalı

Tc kimlikle kredi notu hesaplama

KKB OLUMSUZ KREDİ NOTU NASIL DÜZELTİLEBİLİR?

Findex kredi notu öğrenme ( ücretlimi )

Kredi notu sorgulama ( Tc ile )

Banka kredi notu nedir kaç olmalı tüm bilgiler burada

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Sorgulama

Halkbank KREDİmini Çook Düşük Faiz İle 5 Bin Lira Kredi

Halkbank kredi mini, hesaplı 5.000 tl ihtiyaç kredisi, Avantajlı kredimini – Tüm dostlarım tckredinoru.com ile en avantajlı krediyi yakaladıklarını söylediler. Adım Murat. Güzel bir işim var. Ama güzel olduğu kadarda yorucu. Yıllık izin tarihim belli oldu. 2 hafta boyunca Antalya da güzel bir tatil programı ayarlayacağım. 5 bin lira benim için yeterli olacak. Kredi çekmeyi

enpara.com ayda 149,90 tl’ye 5 bin lira masrafsız ihtiyaç kredisi

Enpara.com masrafsız ve kesintisiz ihtiyaç kredisi, Günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi – Hayat şartları oldukça zor. Hele bir de bugünler de ekonomik sıkıntılar biraz daha da fazla. Ülkemizde de referandum belirsizliği, fiyatların artmasına da neden oluyor. Bir çok ihtiyacımız var. Bunları erteleyemiyor ve öteleyemiyoruz. Mecburen de banka arayışı içerisine giriyoruz. Uygun ve hesaplı kredi

Acil para lazım kredi çekemiyorum

Acil para lazım yorumları ile sizlere bir kaç tüyo ve tavsiye vereceğiz. Acil paraya ihtiyacım var kredi de çekemiyorum ben şimdi nereden para bulacağım diyenler için bir kaç örnek ve tavsiye vermek istiyoruz. Tabiki buradan vereceğimiz tavsiyelerin birini bir kaçını ya da tamamını uygulamış olabilir ve yeni bir fikriniz de bulunabilir arkadaşlarım. Siz değerli katılımcılarımızın bu

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Hesaplama

Ücretsiz ve cep telefonundan kredi notu sorgulama öğrenme, banka kredi skorunu ücretsiz olarak öğrenebilir miyim ? Findeks ücretli mi her şeyin detayı bu haberimizde.

En hızlı şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir

En hızlı şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalar, hızlı şekilde kredi faizi düşük kredi veren bankalar : Öncelikle sizlerin çok acil paraya ihtiyacınız oludğunu düşünüyorum. Daha doğrusu bu konumu inceliyorsanız kesinlikle ihtiyacınız var demektir. Konuya giriş yapmadan hemen önce aşağıda yer alan iki adet konuyu da incelemeniz yararınıza olabilir onların linkini veriyorum sizlere. Evet arkadaşlarım, hemen hemen bütün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About kredice