Go to ...

Kredi Notunu Yükselten Kredi Kampanyası Aktifbank’ta Acele Et


Aktifbank’tan Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Kredi Notunuzu Dert Etmeyin Krediniz Aktifbank’da – Hayatın acı ama gerçek olan bir durumu var. O da kredisiz yaşamın dönmediği. Krediye alışmışız. Ekonomik durumunuz çok fazla iyi değil. Doğal olarak da ev alacaklar krediye başvuruyor, araba alacakalr abnkalardan çıkmıyor, eşyasını yenilemek isteyenler de bankalara yöneliyor. Seyahat, sağlık ve eğitim tüm ihtiyaçlarımız da bankalar en büyük destekçimiz oluyor.

VATANDAŞ DÜŞÜK KREDİ NOTUNDAN DOLAYI KREDİ ALAMIYOR

Lakin çok büyük bir sıkıntı var. O da her isteyen kredi çekemiyor ve alamıyor. Kredi alamamanın en acı tarafı ise sadece kredi notunun düşük olması geliyor. Adam 7 yıldır güzel bir maaş ile çalışıyor. Kredi istihbaratında da sıkıntısı yok. Ama gel gör ki kredi notu çeşitli nedenler ile düşük. Bu durum da can sıkıcı bir durum. İşin açıkçası bu yazı ile sizlerin sıkıntısına bir çözüm yolu aramaya çalıştık. Yaptığımız araştırmalarda da bir banka karşımıza çıktı.

AKTİFBANK’TAN DÜŞÜK KREDİ NOTU SAHİPLERİNE KREDİ İMKANI

Aktifbank kredi istihbaratınız da bir sıkıntı yoksa ve gelirinizi belgelendirebiliyorsanız sizlere kredi imkanı sunuyor. Kredi notuna takılmıyor. bunu da kendisi dilegetirip ifade ediyor. Bu açıdan kredi notu düşük olanların öncelikli olarak şanslarını deneyecekleri kampanya az sonra bahsedeceğimiz Aktifbank’a ait. Hem kredi alabilecek hemde kredi notunuzu artırabileceksiniz. Peki detayları neler? O da yazımızın devamında.

AKTİFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Arkadaşlar ilerleyen teknoloji, bankaya gidip saatlerce bekleyip kredi başvurusu devrini kapattı. Artık zaman bizler için çok önemli. Haliyle ben bankaya gideceğime banka benim ayağıma gelsin anlayışı var. Aktifbank’da bu anlayışın hayat bulmuş hali var. Kredi için kesinlikle banka şubesine gitmiyorsunuz. Sıra bekleme, belge hazırlama derdiniz de yok. Ayrıca illahi şu ürünü de al gibisinden bir dayatma yok. Kredinizi alıyorsunuz ve sadece tahsis ücreti ödüyorsunuz.

DÜŞÜK KREDİ NOTUNU DERT ETMEYİN

Tahsis ücreti dışında ne bir masraf ne de komisyon ödüyorsunuz. Hayat sigortası zorunluluğu da yok. Sayfalarca kağıda imza atma, saatlerce onay bekleme vs prosedürlerde yok. En seveceğiniz yanı ise düşük kredi notunu dert etmeyin sloganı. Şuan büyük bankalar dahil, kredi notuna takılmış gidiyorlar. Ama Aktifbank tabuları yıkmış. Kredi sicilin temiz mi? Temiz. Gelirin var mı? Evet maaş bordrom var. O zaman kredinde hazır. Bu açıdan şuan için ilk şansınızı değerlendireceğiniz kredi kampanyası bu olmalı diyebiliriz.

25.000 TL’YE KADAR KREDİ ALABİLİRSİNİZ

Aktifbank’dan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 2.000 TL dir. Alınacak maksimum kredi tutarı ise 25 bin liradır. Ayrıca kredinizi en az 3 ay ve en fazla da 48 ay kadar vade yapabiliyorsunuz. Kredi vadesini seçerken ödeyebilme gücünüze göre tercihinizi yaparsınız. Faiz oranı herkes için aynıdır. %1,99 dur.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvurusu oldukça basittir. Karmaşık hiç bir şey yok. Aktifbank müşterileri şifrelerini kullanarak sisteme giriş yapabilir ve toplam da 5 dakika içerisin de kredilerine kavuşabilirler. Henüz aktifbank müşterisi olmayanlar ise; aktifbank’ın resmi internet sitesine giriş yapılır. Daha sonra internetten krediler kampanyasına giriş yaparsınız. Burada başvuru formu için link vardır. Tıklarsınız ve formu doldurduktan sonra kurye size bir hafta içerisinde uğrar. Bir iki imzanızı alır ve kredi hesabınıza geçer.

Yanınız da nüfus cüzdanınız bulunsun. Ayrıca adres teyidi için adınıza düzenlenmiş yeni tarihli doğalgaz, internet, elektrik, telefon veya su faturası da yanınızda bulunsun. En son olarak maaş bordronuzu da alın. Gerektiğinde sunmak için hazır olsun.

KREDİ NOTUNU YÜKSELTMEK İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT

Kredi notunuzu yükseltmek istiyorsanız, aktifbank’dan büyük bir fırsat sizlere sunuluyor. Faiz oranı sizlere yüksek gelmiş olabilir ama kredi notunuzu artırmanıza da imkan tanınıyor. Sizler de düşük limitli kredi çekebilirsiniz. Örneğin 2 bin lira kadar kredi çekin. Ödeme gücünüze göre de vade seçeneğinden yararlanın. Ardından her ay düzenli ödeme yapın. Findeks bunu yaptığınızı gördüğünde aylar içerisinde kredi notunuzu artıracaktır. Bu da güzel bir fırsattır.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
 • 2.000 TL İhtiyaç kredisini 36 Ay vade ve %1,99 faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 83,44 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı 3.003,84 TL dir. Tahsis ücreti 10 TL ve Efektif Yıllık Faiz Oranı da %33,2375 dir.
 • 2.000 TL İhtiyaç kredisini 48 Ay vade ve %1,99 faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 70,46 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı 3.382,08 TL dir. Tahsis ücreti 10 TL ve Efektif Yıllık Faiz Oranı da %33,1365 dir.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Hesaplamaları

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

3 Responses “Kredi Notunu Yükselten Kredi Kampanyası Aktifbank’ta Acele Et”

 1. Gokhan
  Nisan 21, 2017 at 2:41 am

  Benim puanım cok düşük bayramda nişanım var birsürü masrafım oldu ve kredi kartımı ödeyemedim gecikmeye düştü hem nişanım icin hemde kredi kartımı tamamen kapatmak icin kredi başvurularında bulunuyorum her defasında red alıyorum

 2. Süleyman
  Ekim 26, 2017 at 12:18 am

  krediye ihtiyacım var notun düşük tüm bankalarda ret alıyom 20000 ihtiyacımvar

 3. Aralık 1, 2017 at 10:32 pm

  Kredimin ve kredi kartim borca dusmustu ama tamanini kapattim nasil cekerim bana ulasin lutfennn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin