Kredi Notunuzu Artırmanın Basit Bir Yolunu Biliyoruz Tıkla Öğren

Findeks Kredi Notu Yükseltme, En kolay kredi notu artırma tekniği, Kredi puanı nasıl yükseltilir? – Bugün çok özel bir yazı sizler için derledim. Malumunuz bankacılık adına en büyük sıkıntılarımızın başında findeks kredi notu geliyor. Çünkü kredisiz bu zaman da işler dönmüyor. Evlenenlerin neredeyse yarısı kredi ile düğün yapıyor. Kredi ile eşyalar alınıyor. Kredi ile ev alınıyor. Kredi ile araba alınıyor. Kredi ile eğitim masrafları karşılanıyor. Anlayacağınız krediler hayatımızın her alanında en büyük maddi kaynağımızı oluşturuyor.

VATANDAŞIN EN BÜYÜK PROBLEMİ FİNDEKS KREDİ NOTU

Kredi hayatımızda çok önemli bir konumda. Lakin bunu kullanabilmenin en büyük anahtarı ise Kredi Notu. Findeks Kredi Skoru, kredi alıp alamayacağımıza karar veriyor. Bazende düşük limitli kredi veriyor. Tabi vatandaş oldukça fazla şikayetçi. Bankaya gidiyor ve istediği kredinin çok altında bir tutar teklif ediliyor. İşte böyle durumda olanlar için çok güzel bir yöntemden söz edeceğim. Bu sayede kredi notunuzu kolay bir şekilde yükseltebileceksiniz. Dilerseniz konumuza geçiş yapalım.

BU YAZI KİMLERİ KAPSIYOR

Bu yazı kara listeye giren ve puanı 0 ile 799 aralığında olan okurlarımızı kapsamıyor. Kredi notu az riskli veya kredi notu orta riskli olanlar faydalanabilirler. Kredi sicili bozuk olanlar faydalanamazlar. Bunlara bankalar en az 5 yıl kredi vermezler. Ayrıca kredi alacakların aylık düzenli gelirinin de olması gerekiyor.

FİNDEKS’İN ÇALIŞMA PRENSİBİ VE MANTIĞI

Aslınd abu konuyu anlamanın en kolay yolu, findeks’in çalışma mantığını bilmekten geçiyor. Kredi notunuzun hesaplanabilmesi için bankalar ile ilişkinizin olması gerekiyor. Kredi kartınızın olması yada hesabınızın olması en basit basamaklardır. Findeks’e göre; bol bol bankacılık ürünlerini kullanmanız gerekiyor. Ardından da borcunuzu ödeme alışkanlığı ile kapatmanız gerekiyor. Diyelim ki kredi kartı kullandınız. yada kredi borcunuz var. Bu borcu bir ay düzenli bir ay geciktirerek öderseniz kredi notunuz yerlerde olur.

Borcunuzu ödemeniz önemli bir şeydir. Ama bu yeterli değildir. Düzenli ödeme alışkanlığı ile ödemeniz gerekir. İşte findeks’in mantığı budur. Sizi adım adım inceler. Sonrasında da yaptığınız her hareketi kaydeder. Tabi bankacılık adına. Sonrada borcunuzu ödeme alışkanlığınıza bakar.

FİNDEKS’İ KANDIRMAYA NE DERSİNİZ?

Findeks’in çalışma prensibini anladığımıza göre, o halde, findeks’i kandırmaya ne dersiniz? Banka size istediğiniz kadar kredi vermiyor mu? O halde sizde 1.000 TL gibi düşük limitli bir kredi alın. Bunu da aylık 50 yada 100 lira gibi ufak taksitlere bölün. bu taksitler sizi aylık etkilemez ve çok rahat bir şekilde ödemelerinizi geciktirmeden yaparsınız. Findeks sizi izler. Sonrada 3 -5 ay kadar düzenli ödeme yaptığınızı göründe kredi notunuzu %30 oranına kadar yükseltir. Bu oranı yaladıktan sonra ise borcunuzu kapatın. Findeks buna bayılır. Ardından bir anda kredi notunuzu fırlatır.

Burada yaptığımız iş şu; bankacılık ürünü kullandık mı? evet kullandık. Peki taksitlerimizi ödeme alışkanlığı ile yaptık mı? evet. Sonunda borcumuza sadık kalarak, tüm krediyi kapattık mı? evet. O halde findeks kapılarını açar ve kredi notunuzu yükseltir. Aynı şey nakit avans veya ek hesap için de geçerlidir.Ama onda günlük para alırsınız. Zira faiz günlük işler. 100 TL’yi alın ve bir günlük yada 2 günlük çekin. 2 gün sonra bunu ödeyin.

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.