Kurban Bayramı Masraflarınız İçin Krediniz Garanti’de

Garanti Bankası Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi, Garanti 2017 Bayram Kredisi, Anında Kredi, Uygun Kredi – Eeee geldik bir kurban bayramı ayına. Herkeste bir heyecan ve hareketlenme var. Esnaflar ise iş yerlerini bayrama özel olarak hazırladılar. Tabi esnaf hazır bekliyor ama, biz tüketicilerin de ciddi manada bir gideri olacak. Peki para var mı desen, yün binlerce kişi yok cevabını verecektir. Para olmayınca da bankalardan kredi çekme yoluna gidiyoruz. Kredi çekerken de diğer ihtiyaçlarımızı da göz önünde bulunduruyor ve o ölçüde para talebinde bulunuyoruz.

KREDİDE ALTERNATİF ÇOK BÜYÜK BİR AVANTAJ

Aslında bayram gibi, böylesi özel haftalarda bankaların faiz oranları da hesaplı oluyor. Birde elimizde çok fazla kredi kampanyası tercihi oluyor. ben önceki günlerde 3 -4 bankanın kurban bayramı için sunduğu kampanyalarını sizlere iletmiştim. Bu yazıda ise yeni bir bankanın, yani garanti Bankasının Bayram Kredisinden söz etmeyi planlıyorum. Ne kadar çok banka olursa, düşük faizli kredi alma şansımız o kadar yüksek. Diğer kalan bankalarda, kredi kampanyalarını piyasaya sürür sürmez hemen buradan sizler ile paylaşacağız.

GARANTİ BANKASINDAN BAYRAM KREDİSİ FIRSATI

Kredi lazım ise garanti bankası 1946 yılından beri yanınızda. İhtiyacınız ne olursa olsun, garanti tüm ihtiyaçlarınızda düşünebileceğiniz bir banka. Ben en fazla merak edilen konu olan faiz oranlarını en baştan açıklamak istiyorum. Faiz oranları %1,89 ile %1,29 arasında değişiyor. Bu oranlar ise kredi limitine göre değişiyor. Kredi limiti düşerse faiz oranı da yükseliyor. Tabi tersi de geçerli. Limit arttıkça faiz oranı da düşüyor. Kredi vadesi de 3 ay ile 48 ay aralığında tercih edilebiliyor. Bunu siz kendi aylık gelirinizi ve giderinizi göz önünde bulundurarak belirliyorsunuz.

Bu kampanya ile alınabilecek en yüksek kredi tutarı 75.000 TL dir. Burada aylık gelir oldukça fazla önem arz etmektedir. Aylık gelirinize göre  kredi limitiniz belirleniyor. Başvuruda da maaş bordronuzu bankaya sunmanız gerekmektedir. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında Ödeyeceğiniz bir diğer ücret ise hayat sigortası olacaktır.

KREDİYE BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM

Sizlerde krediye başvuru yapmak istiyorum diyenlerdenseniz, o işin kolay olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle garanti bankası müşterisi olduğunuzu varsayalım. Müşteriler garanti cep şube ve internet şube aracılığı ile 2 dakika da başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru onaylandığı zaman da kolayca kredilerine ulaşırlar. Bankaya gitme, sıra bekleme veya evrak sunma gibi bir durum ile karşılaşmazsınız. Ben müşteri değilim ama online başvuru yapmak istiyorum diyorsanız da, Buyurunuz Başvuru Linki; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UIDadfdb6

75.000 TL KREDİ ÇEKELİM Mİ?

Aylık gelir şükürler olsun ki çok iyi. Bir sürü de gider söz konusu. Gerek ev ihtiyaçları, gerek iş yeri giderleri ve gerekse de bayram masraflarını çok fazla. Niyeti de körelttiniz ve 75.000 TL krediyi almaya karar verdiniz. Tabi gelir her ne kadar yüksek olsa da rahat ödemek için 48 ay vadede yararlanmak istediğinizi de belirttiniz. Bankada faiz oranını %1,29 olarak belirledi. Bu durumda sizin aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 2.225,76 TL olacaktır. Tahsis ücretiniz 375 TL ve hayat sigortanız da 1.143 TL civarlarında olacaktır.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.