Go to ...

Maaşını İş Bankasından Alıyorsan Krediyi Dert Etmeyeceksin


Maaşım İş Bankasında Kredisi, Uygun Faizli bahara özel ihtiyaç kredisi, kolay başvuru, çabuk kredi- Dünya kadar ihtiyacımız var. Biriktire, biriktire bu zamana kadar erteledik. Artık evdekiler bile isyanda. 10 KM’de bir bozulan bir aracım var. Omu beni taşıyor ben mi? bilemedim 🙂 Ayrıca evdeki eşyalar artık kırılıyor. Çok eskiler. Çocukların ihtiyacı yok mu sayıyorsunuz? o da var. Bunları artık daha fazla erteleyemem ve kredi çekmek durumundayım. Maaşımı 10 yıldır iş bankasından alırım. Bu bankanın bize hiç mi faydası dokunmayacak? Bize özel bir kredi kampanyası var mıdır?

İŞ BANKASINDAN MAAŞINI ALANLAR İÇİN KREDİ KAMPANYASI VAR

İş bankası müşterileri haydi yine iyisiniz. Sizlerde maaşınızı iş bankası aracılığı ile alıyorsanız çok özel ve çok güzel bir ihtiyaç kredisi kampanyası sizleri bekliyor olacak. Hem de ne kredi. Alacağınız krediyi ister sağlıkta harcayın, ister eğitimde. İster seyahatte harcayın, ister bağ bahçe bakımında. Oooo bu örnekler saymakla bitmez ki. Peki iş bankası ne gibi bir kredi sunuyor? Dilerseniz şimdide buna değinelim. Yalnız en baştan tekrardan hatırlatıyorum, bu kampanyadan iş bankası aracılığı ile maaş alan müşteriler ve emekli maaşını alan emekliler faydalanabiliyor.

İŞ BANKASI MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Değerli okurumuz, madem iş bankası müşterisisiniz, o halde iş bankasını değerlendirmeye ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız. İş bankası maaş alan müşterileri için şahane ötesi bir kampanya başlatmış. Amma velakin kredi çekecekseniz elinizi de biraz hızlı tutmalısınız. Çünkü son yararlanma tarihi 4 Mayıs 2017 tarihidir. Bu tarihe kadar rahatlıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş bankası sizlere 100 bin lira limitli ihtiyaç kredisi sunuyor. Bakın bu limit çok özel ve çok yüksektir. Arabamı alıyonuz, eşya mı alıyonuz? her şeye  yeterde artar.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI VE VADESİ

Alacağınız krediyi en erken 3 ay içerisinde ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca da kredi vadesini 48 aya kadar da uzatabilirsiniz. Düşük kredi limitinde düşük vade tercih edebilirsiniz ama yüksek kredi çekeceğiniz zaman da uzun vade işinize yarayacaktır. İş bankası da 4 yıla kadar kredinizi uzatabilme fırsatını sizlere sunuyor. Şimdi iki çeşit faiz oranından söz edelim. İlki %1,19 dur. İkinci faiz oranı ise %1,21 dir. Bu oranlar kredinin limitine göre belirleniyor. Yüksek kredi aldığınızda faiz oranı da %1,19 oluyor.

HAYAT SİGORTASINI YAPTIRMAYI UNUTMAYIN

Alacağınız kredinin hayat sigortasının olduğunu da unutmayın. Benim tavsiyem bu konuda mırın kırın etmemeniz. Zira hayat sigortası ölüm halinde tüm borcunuzu ödüyor ve aileniz borçtan kurtuluyor. Sizin de bankaya ödediğiniz krediyi de ailenize ödüyor. Hayat sigortası yaşa, cinsiyete, kredinin limitine ve vade sayısına göre hesaplanıyor. Az sonra aşağıda vereceğimiz hesaplamalarda ise 35 yaşında erkek bir maaş müşterisini dikkate alacağız. Kredinizin tahsis ücreti de vardır. Tahsis ücreti de kredinin binde beşidir.

10 BİN LAZIM NE KADAR ÖDERİM?

10 Bin lira lazım 24 Ay vade bana yeter diyorsunuz. Şimdide ödeme planını merak ediyorsunuz. Öncelikle kredinin faiz oranının %1,21 olduğunu vurgulayalım. Taksit hesaplaması yaptığımızda 496 TL olduğu ortaya çıkıyor. Ardından toplam ödeme tutarını incelediğimizde 11.915 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 liradır. Hayat sigortanız da ortalama 67 TL dir.

50 BİN LAZIM NE KADAR ÖDERİM?

50 Bin lira lazım 48 Ay vade bana yeter diyorsunuz. Şimdide ödeme planını merak ediyorsunuz. Öncelikle kredinin faiz oranının %1,19 olduğunu vurgulayalım. Taksit hesaplaması yaptığımızda 1.446 TL olduğu ortaya çıkıyor. Ardından toplam ödeme tutarını incelediğimizde 69.421 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücretiniz 250 liradır. Hayat sigortanız da ortalama 312 TL dir.

100 BİN LAZIM NE KADAR ÖDERİM?

100 Bin lira lazım 48 Ay vade bana yeter diyorsunuz. Şimdide ödeme planını merak ediyorsunuz. Öncelikle kredinin faiz oranının %1,19 olduğunu vurgulayalım. Taksit hesaplaması yaptığımızda 2.893 TL olduğu ortaya çıkıyor. Ardından toplam ödeme tutarını incelediğimizde 138.842 TL bizleri karşılıyor. Kredi tahsis ücretiniz 500 liradır. Hayat sigortanız da ortalama 624 TL dir.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusunda telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet şube ve cep şubeyi de kullanabilirsiniz. İş bankası şubesinden veya iş bankası ATM’lerinden de başvurunuzu yapabiliyorsunuz. birde mesaj yollayarak da başvuru yapabilirsiniz. Mesaj olarak NAKIT, T.C. Kimlik Numaranız, İstediğiniz Kredi Tutarı, Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Sonrada 4402’ye mesajınızı yolluyorsunuz. Örnek mesaj metni: NAKIT 11133355577 50000 3500

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin