Odeabank Ramazan Bayramı Nakit Hazır Kredi Kampanyası 2017

2017 Ramazan Bayramına Özel ihtiyaç Kredisi, Odeabank Nakit Hazır Kredi – Sevgili okurlarım ve değerli dostlarım, bu yazım ile kredi ihtiyacınıza bir alternatif oluşturmak istedim. Tek bir bankaya bağlı kalmaktansa, elinizde bir kaç bankanın olması her zaman yararınıza olacaktır. Önceki yazımızda Garanti Bankasının Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisinden söz etmiştik. Oldukça da beğeni toplamıştı. Bu yazımızda ise odeabank’a değineceğiz. Zira bir çok kişinin yararlanacağını düşünüyorum. Ayrıca da kolay başvuru imkanları söz konusu.

ODEABANK SİZLER İÇİN DOĞRU TERCİH OLABİLİR Mİ?

Ramazan ayında, bayramında ve sonrasında hepimizin giderleri ve masrafları olacak. önemli olan bu masrafları rahat ve kolay ödemekte. Krediyi herkes çekecek. Bayramdan önce nakiti görmek ve o günümüzü doya doya yaşamak istiyoruz. Küçük yada büyük hepimizin kendine göre giderleri var. Bir arkadaşım 20 bin lira kredi çekmiş ve eşi ile birlikte tüm Avrupayı gezeceklermiş. yan komşum yaşlı Mehmet Amcam ise 3.000 TL kredi çekmiş. O gün herkes Mehmet Amcada toplanacakmış. Peki siz hangi bankada kredi çekeceksiniz? Odeabank sizler için doğru banka olabilir mi?

ODEABANK RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ DETAYLARI

Odeabank gerek bayramdan önce, gerekse de bayramdan sonra ki masraflarınızı karşılamak istiyor. Bundan dolayı da hesaplı bir kredi kampanyası hazırlamışlar. En az 3 bin lira kredi alabiliyorken, en fazla da 35 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Kredi limiti güzel ve her kesime hitap ediyor. Ayrıca da krediyi 3 ay ertelemeli olarak da alabiliyorsunuz. Heni şimdiden kredi alayım, nasıl olsa kurban bayramı da yaklaşıyor diyorsanız, iki defa kredi çekmenize gerek yok. Kredinizi ramazandan önce alırsınız ve eylül ayında ödersiniz.

BAYRAM KREDİSİNİN VADE SAYISI VE FAİZ ORANLARI

Vade sayısını esasen siz belirliyorsunuz. ödeme gücünüze göre geri ödeme taksit sayınızı seçiyorsunuz. Ama en uzun taksit sayısının 48 ay vade olduğunu söylemek istiyorum. Faiz oranları da kredi skorunuza göre belirleniyor. Kredi notu çok yüksek ise düşük faizli kredi alabiliyorsunuz. Kredi notu düşük olanlara ise yüksek faiz uygulanıyor. İşte bu açıdan kredi notuna güvenen ve yüksek olduğunu bilenlerin özellikle tercih edeceği bir kampanyadır. En düşük faiz oranı %1,29 dur. En yüksek faiz oranı ise %1,79 olarak belirlenmiş.

Kredi ile birlikte tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Tahsis ücreti kredi miktarınızın %0,5’i kadar oluyor. Ayrıca da hayat sigortası da yaptırılıyor. Hayat sigortası da kredi özelliklerinin yanı sıra sizlerin yaş ve cinsiyetinize göre hesaplanıyor.

KREDİ İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Odeabank müşterileri, başvurularını internet şubeden yada cep şubeden kolayca yapabilirler. Onaylanan tutarları da hesaplarına aktarabilirler. Bankaya gitmek zorunda kalmazlar. Herkes başvurusunu banka şubelerinden de gerçekleştirebilir. Bunun dışında online olarak başvuru yapmak isteyenler şu link; odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx aracılığı ile de bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Ha birde SMS ile de başvuru yapabilme imkanınız var. Yapmanız gereken şey ise mesaj ekranına NAKIT yazıp bir boşluk bırakmak ve T.C Numaranızı yazmak. Sonrasında ise 8444‘e bu mesajınızı yollamanız gerekiyor.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Masrafınız çok az olacak. Bu açıdan da 3.000 TL bayram kredisi alacaksınız. Geri ödeme yaparken de 48 ay vade istiyorsunuz. Kredi notunuza bakıldığında çok yüksek olduğu görülüyor. Dolayısıyla da sizlere %1,29 faiz oranı uygulanıyor. Tahsis ücreti olarak 16 TL ödersiniz. Taksit tutarınız da 89 TL dir.

Masrafınız çok olacak. Bu açıdan da 10.000 TL bayram kredisi alacaksınız. Geri ödeme yaparken de 48 ay vade istiyorsunuz. Kredi notunuza bakıldığında çok yüksek olduğu görülüyor. Dolayısıyla da sizlere %1,29 faiz oranı uygulanıyor. Tahsis ücreti olarak 53 TL ödersiniz. Taksit tutarınız da 297 TL dir.

10.000 TL bayram kredisi alacaksınız. Geri ödeme yaparken de 48 ay vade istiyorsunuz. Kredi notunuza bakıldığında çok düşük olduğu görülüyor. Dolayısıyla da sizlere %1,79 faiz oranı uygulanıyor. Tahsis ücreti olarak 53 TL ödersiniz. Taksit tutarınız da 336 TL dir.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.