Odeabank’ta 35.000 TL Nakit Hazır Yaz Kredisi Fırsatı

Odeabank yaz kredisi, odeabank nakit hazır kredi, sms ile kredi başvurusu, kredi notunuza göre ihtiyaç kredisi – hayat şartları gittikçe zorlaşıyor. İhtiyaçlarımızın da adeta ucu bucağı yok. Birini karşılıyoruz, bu defa da öteki geliyor. Eldeki birikmiş de bu defa suyunu çekiyor. Ama bu defa yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Neyaplım gökten de para yağmıyor. Kredi çekmek için bankalara koşturuyoruz. Kredi bir çoğumuz için tek çözüm. Bu sayede kimseye minnet etmeden uzun vadede aldığımız borcu ödüyoruz.

ODEABANK NAKİT HAZIR YAZ KREDİSİ

Ben bu platform üzerinden diğer bankaların yaz kredisi kampanyalarına değinmiştim zaten. Bu yazımı da Odeabank’a ayırdım. Odeabank Yaza Özel Nakit Hazır Kredi Kampanyası hazırlamış. Gerekli incelemeyi yaptık ve önemli veriler elde ettik. Bu verileri sizler ile paylaşmak istiyorum. Yazımızın devamında bu konuyu masaya yatıracağız. Tüm merak edilenleri de cevaplandırmaya çalışacağım. Dilerseniz Odeabank nakit hazır kredi kampanyasının detaylarına hep beraber değinelim.

ODEABANK YAZ KREDİSİ DETAYLARI

Bir çok banka yaza özel kredi kampanyası hazırlamış. Odeabank’ta bu fırsatı kaçırmamak adına nakit hazır kredi kampanyasını sunuyor. Bu kampanyaya göre aldığınız krediyi rahat rahat ödeyebilin diye 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Uzun vade dar gelirli için çok özel bir imkan. Kredi limiti de hiçte fena değil. 35.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Alacağınız kredi özellikleri ile birlikte sizin yaş ve cinsiyetinize göre hayat sigortanız hesaplanacaktır.

Kredi tahsis ücreti de alınıyor. Ama alacağınız kredi tutarının %0,5’i oranında bir ödeme yapıyorsunuz. Faiz oranlarından da hızlıca söz edelim. En düşük faiz %1,29 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,79 dur. Bu aralıklar arasında faiz gelebilir. Kredi notunuza bakılarak faiz oranı belirleniyor. Yüksek kredi notuna düşük faiz veriliyor. Tabi düşük kredi notuna da yüksek faiz alıyorsunuz.

SMS İLE KREDİ BAŞVURU İMKANI

Odeabank müşterileri internet şube yada cep şubeden hızlıca başvurularını gerçekleştirebilir ve onay alma durumlarında ise anında kredilerini kullanabilirler. Bunun dışında SMS ile başvuru yapmak isteyenler de NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC. Numaranızı yazıyorsunuz. En sonunda ise 8444’e bu mesajınızı yolluyorsunuz. Operatöre de takılmanıza gerek yok. Olumlu cevap alırsanız gelir belgeniz ile birlikte banka şubesine gitmeniz gerekecek.

NAKİT HAZIR İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Odeabank’tan 10.000 TL kredi almaya karar verdiniz. Bunu da 48 ay vade yaparak ufak taksitler ile ödemek istiyorsunuz. Banka kredi notunuza baktı ve çok iyi olduğunu gördü. Buna göre de sizlere faiz oranı olarak %1,29‘u verdi. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 297 TL olacaktır. BSMV dahil kredi tahsis ücretiniz de 53 TL olacaktır. Hayat sigortanız daha öncede dediğim gibi yaş ve cinsiyetiniz ele alınarak belirlenecektir. Efektif yıllık faiz oranı da %20,5950 dir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.