Go to ...

Oturduğun Yerden Masrafsız CEPTETEB İhtiyaç Kredisi


CEPTETEB İhtiyaç kredisi başvurusu, Kredi tahsis ücreti ödemeden krediniz ayağınıza gelsin – Değerli okurlarımız, zaman ilerledikçe kurumlardan alınan hizmetlerde, istek yönünden değişiklik olabiliyor. Kredi eskiden de lazımdı, şimdide lazım. Ama eskiden kredi için bankada bir kaç gün beklemeyi normal sayardık. Lakin şimdilerde bu duruma sıcak bakılmıyor. Kimse vaktini verip de 1 gün bankada kredi için başvuru yapıp sıra beklemek istemiyor. Herkesin işi ve vakti geri getirilemeyecek kadar değerli. Bu açıdan kolay başvuru ve kolay kredi alımı isteniyor.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINI DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Okurlarımızdan gelen isteklere baktığımızda genelde kolay kredi nasıl alabilirim? sorusu oluyor. Hatta kimisi faiz oranları ile de ilgilenmiyor. İstediğim zaman param hesabıma yatsın istiyor. Örneğin Ali Bey, işini yarım saat bile bırakamıyormuş. Ama bir yandan da iş yerine yeni ürün alacağından krediye ihtiyaç duyuyormuş. Bizden talebi bankaya gitmeden param ayağıma gelsin. Aslında bununla ilgili bir iki bankanın haberini yapmıştık. Lakin çok fazla istek olduğundan bu yazımızda da CEPTETEB’in ihtiyaç kredisinden söz etmeyi planlıyoruz.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Aslında bu kampanya ile bankaya gitmenize gerek yoktur. Sıra bekleme gibi vakit alıcı durumlarda söz konusu değildir. Oturduğunuz yerden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca krediye de kolayca ulaşabilirsiniz. Bu kampanyanın genel tanımı budur. Şimdi ayrıntılara inelim ve detaylandıralım. Bu kampanya yakın tarihe kadar en fazla 36 aya kadar vade yapılıyordu. Lakin yapılan değişiklikle vade sayısı 48 aya yani 4 yıla çıkarılmıştır. Ödemelerinizi her ay eşit olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alınabilecek en düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. Ayrıca alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise alınmıyor. Faiz oranını merak edenler için %1,29 olduğunu söyleyebiliriz. Başvuru yaparken de ne kefil nede teminat talebinde bulunuluyor. Sizlerden istenilen tek şey var. O da borcunuzu zamanında ödemeniz. Bu davranış hem banka nezdinde değerinizi artıracak, hemde kredi notunuzu yükseltecektir. Buda olumlu bir şey.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Burada 2 farklı başvuru durumu ortaya çıkıyor. Bunlardan birincisi eğer CEPTETEB müşterisi değilseniz nasıl başvuru yapacaksınız? Başvuru için bu; cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=sayfa&KuponNo=default#Step1 linki kullanıyorsunuz. Açılan sayfada bilgilerinizi girerek kısacık bir sürede başvurunuzu tamamlıyorsunuz. Banka hemen sizi araştırmaya başlıyor. Riskli bir durum ile karşılaşmaz ise sizlere olumlu yanıt veriliyor. Ardından Destek merkezi sizleri arıyor.

Ne zaman, hangi gün ve hangi saat müsaitseniz bunun bilgisini sizlerde alıyorlar. Ardından sizin belirteceğiniz adrese ziyarete geliyorlar. Bir kaç imza alınıyor ve krediniz hesabınıza yatıyor. İkinci başvuru durumunda ise CEPTETEB Müşterileridir. Sizlerde eğer müşteri iseniz internet şubeden yada mobil şubeden  başvurunuzu 2 dakika da yapabilirsiniz. Onay geldikten sonra da sizi kimse ziyaret etmez. Çünkü paranız hemen hesabınıza yatar. Bu açıdan değerlendirebileceğiniz bir durum.

CEPTETEK İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ÖDEME PLANLARI

5.000 TL Krediyi 12 Ay Vade ile aldığınızı düşünelim. Faiz oranı ise %1,29 olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti 0 TL dir. Yani ödemiyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 459 TL dir. Geri ödemeniz gerekecek toplam kredi tutarı da 5.517,29 TL dir. Sigorta masrafı 111 TL dir.

Arzu ederseniz şimdi de 10 bin lirayı 24 ay vade ile aldığınızda ne kadar ödersiniz bunu hesaplayalım. Tabi hesaplamalara geçmeden önce faiz oranının %1,29 olduğunu tekrardan hatırlatalım. Şimdi bu verileri dikkate alarak aylık ödemeniz gereken kredi borcunuzun 502,03 TL olacaktır. Hesaplamamıza göre geri ödemeniz gerekecek toplam kredi tutarı da 12.048,72 TL dir. Kredi tahsis ücreti alınmıyor.

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin