Go to ...

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi


Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek olan vatandaşlar için çok büyük fırsat halini alıyor. İhtiyaçlar birikse de bugünlere kredilerini denk getirenler daha düşük faiz ile kredi ödeyebiliyorlar.

QNB FİNANSBANK BAYRAM ÖZEL KREDİSİ

Dediğim gibi bu sıralar kurban bayramına özel kredi fırsatı sunuluyor. Bizlerde bu kampanyaları anında sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Maksat olabildiğince fazla alternatifiniz oluşsun. Sizlerde bu alternatifler arasından hesaplı olanını seçip tercih edin. Ben bu yazıyı Qnb Finansban’a ayırdım. Kurban bayramı için bir kredi kampanyası hazırlamış. Peki şartları nasıl? Faizler düşük mü? Kredi limiti yüksek mi? Kredi vadesi nasıl? Tüm bu soruların ve kredi ile ilgili aklınızdaki bir çok sorunun cevabı yazımızın devamında.

QNB FİNANSBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE ÖZELLİKLERİ

Qnb finansbank ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için kolay kredi imkanı sunuyor. Ayrıca kredi vadeleri de çok iyi. Çünkü en düşük faiz oranı 3 aydır. En yüksek vade sayısı ise 48 aydır. Ayrıca qnb finansbank’tan alacağınız kredinin en küçük limiti 1.000 TL dir. Bununla birlikte en yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. İhtiyacınız ölçüsünde kredi limitini belirleyebilir ve kredi vadenizi de seçebilirsiniz. Kredi çekeceğiniz zaman hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti de %0,5 oranı kadar ödeme yapmanız gerekecektir.

Kredinin en küçük faiz oranı %1,28 dir. En yüksek faiz oranı da %1,73 dür. Bu oranlar Findeks Kredi Notunuza göre belirleniyor. Kredi notunuz yüksek ise faiz oranınız da düşük oluyor. Tabi bunun tersi de doğru. Faiz oranı ile kredi notu arasında ters orantı var. Özellikle kredi notunuza güveniyorsanız bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.

KREDİ İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Şimdide kredi için başvuru yollarını inceleyelim. Dilerseniz qnb finansbank’ın şubesine uğrayabilirsiniz. Tabi giderken gelir belgenizi de yanınıza alınız. Ayrıca dilerseniz online başvuru yapma imkanınız da bulunuyor. Qnb Finansbank’ın online Başvuru Linki (kredi.qnbfinansbank.com/?FROM=2&ref=Finansbank&tutar=10000&vade=12) ile de başvurunuzu 4 adımda tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında SMS yolunu da kullanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyenler 11 Haneden oluşan TC Numaralarını mesaj olarak yazmalarını gerekiyor. Sonrasında ise bunu 5030’a göndermeniz yeterli oluyor.

Tabi müşteriler hem cep şubeden, hemde internet şubeden kolayca başvurularını yapabilirler. Zaten başvuruyu 2 dakika da yapabiliyorsunuz. bankadan da cevap hemen bir kaç dakika da geliyor. Olumlu cevap gelirse de cumartesi pazar dahi olsa kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Hem bayram masrafınız için hemde ailecek çıkacağınız tatil masrafınız için 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödeme talebinde bulunduğunuzu varsayalım. Banka da kredi notunuza bakarak %1,28 faiz oranı sunuyor. Bu verilere göre hesaplama yapıldığı vakit ise aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 296 TL olacağını söyleyebiliriz. Sigorta prim tutarınız 347,92 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz de 52,50 TL olacaktır. Toplam yıllık maliyet oranının da %20,4240 olacağını söyleyelim.

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Kurban Bayramında Hangi Bankadan Kredi Almalıyım? Hangi Banka En Hesaplısı

2017 Kurban Bayramından En Uygun Kredi Veren Bankalar, Kurban Bayramında Düşük Faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır?- Sevgili dostlarım, sizler için çok özel bir yazı derlemeye karar verdim. Bu yazı sizlerin oldukça fazla işinize yarayacağına inanıyorum. Hatta Kurban Bayramında En Hesaplı Kredinin yolunu açacak. Şimdiye kadar kurban bayramına özel kredi veren banka varsa, bunların

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin