Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek olan vatandaşlar için çok büyük fırsat halini alıyor. İhtiyaçlar birikse de bugünlere kredilerini denk getirenler daha düşük faiz ile kredi ödeyebiliyorlar.

QNB FİNANSBANK BAYRAM ÖZEL KREDİSİ

Dediğim gibi bu sıralar kurban bayramına özel kredi fırsatı sunuluyor. Bizlerde bu kampanyaları anında sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Maksat olabildiğince fazla alternatifiniz oluşsun. Sizlerde bu alternatifler arasından hesaplı olanını seçip tercih edin. Ben bu yazıyı Qnb Finansban’a ayırdım. Kurban bayramı için bir kredi kampanyası hazırlamış. Peki şartları nasıl? Faizler düşük mü? Kredi limiti yüksek mi? Kredi vadesi nasıl? Tüm bu soruların ve kredi ile ilgili aklınızdaki bir çok sorunun cevabı yazımızın devamında.

QNB FİNANSBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE ÖZELLİKLERİ

Qnb finansbank ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için kolay kredi imkanı sunuyor. Ayrıca kredi vadeleri de çok iyi. Çünkü en düşük faiz oranı 3 aydır. En yüksek vade sayısı ise 48 aydır. Ayrıca qnb finansbank’tan alacağınız kredinin en küçük limiti 1.000 TL dir. Bununla birlikte en yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. İhtiyacınız ölçüsünde kredi limitini belirleyebilir ve kredi vadenizi de seçebilirsiniz. Kredi çekeceğiniz zaman hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti de %0,5 oranı kadar ödeme yapmanız gerekecektir.

Kredinin en küçük faiz oranı %1,28 dir. En yüksek faiz oranı da %1,73 dür. Bu oranlar Findeks Kredi Notunuza göre belirleniyor. Kredi notunuz yüksek ise faiz oranınız da düşük oluyor. Tabi bunun tersi de doğru. Faiz oranı ile kredi notu arasında ters orantı var. Özellikle kredi notunuza güveniyorsanız bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.

KREDİ İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Şimdide kredi için başvuru yollarını inceleyelim. Dilerseniz qnb finansbank’ın şubesine uğrayabilirsiniz. Tabi giderken gelir belgenizi de yanınıza alınız. Ayrıca dilerseniz online başvuru yapma imkanınız da bulunuyor. Qnb Finansbank’ın online Başvuru Linki (kredi.qnbfinansbank.com/?FROM=2&ref=Finansbank&tutar=10000&vade=12) ile de başvurunuzu 4 adımda tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında SMS yolunu da kullanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyenler 11 Haneden oluşan TC Numaralarını mesaj olarak yazmalarını gerekiyor. Sonrasında ise bunu 5030’a göndermeniz yeterli oluyor.

Tabi müşteriler hem cep şubeden, hemde internet şubeden kolayca başvurularını yapabilirler. Zaten başvuruyu 2 dakika da yapabiliyorsunuz. bankadan da cevap hemen bir kaç dakika da geliyor. Olumlu cevap gelirse de cumartesi pazar dahi olsa kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Hem bayram masrafınız için hemde ailecek çıkacağınız tatil masrafınız için 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödeme talebinde bulunduğunuzu varsayalım. Banka da kredi notunuza bakarak %1,28 faiz oranı sunuyor. Bu verilere göre hesaplama yapıldığı vakit ise aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 296 TL olacağını söyleyebiliriz. Sigorta prim tutarınız 347,92 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz de 52,50 TL olacaktır. Toplam yıllık maliyet oranının da %20,4240 olacağını söyleyelim.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.