Go to ...

Ramazan Bayramında En Hesaplı Kredi Veren Bankalar


2017 Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Düşük Faizli Bayram Kredisi, En uygun Kredi Hesaplamaları – Ramazan Bayramına sayılı günler kaldı desek abartmış olmayız. Geçen bankaya kredi borcumu kapatmak için gittim ama, gittiğime de pişman oldum. Banka tıklım tıklım. Kredilerde adeta patlama olmuş. Sonra gözümle bir kaç banka şubesini daha yokladım ve aynı şeyi gördüm. Ramazan bayramında herkes kendine göre bir plan gerçekleştirmiş. Ama bayram masraflarının dışında en önemli faktör yıllık izinler.

RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ VEREN BANKALAR VE EN HESAPLILARI

Bayram haziranın sonunda. Kimi görüyorsam yıllık iznimizi bayram tatili ile birleştirdik diye beyanat veriyor. Hatta geçen bir arkadaşım 10 yıldır ailemi tatile çıkaracağım diye oyalıyorum dedi ve banka tavsiyeniz ne olur diye sordu. 10 bin lira kredi çekip güzel bir tatil yapmayı planlıyormuş. Bende sizlere yardımcı olmak istedim ve en hesaplı bankaları bir araya getirmeye çalıştım. Bu sayede sizler de hesaplı kredi veren bankalar arasından en hesaplısını seçebileceksiniz. Üstelik sadece bayram masraflarınız için değil, diğer tüm ihtiyaçlarınız için de ramazan kredisi kampanyalarını değerlendirebilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI GELENEKSEL RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

İş Bankası ile gerek bayram öncesi, gerekse de bayram sonrası oluşabilecek masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Hesaplı ve özel bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Bu kredi kampanyasına göre 3 bin lira ile 100.000 TL arasında kredi çekebilirsiniz. Bankaya sunduğunuz gelir belgenize göre de kredi limitiniz belirlenecektir. Faiz oranı %1,25, %1,27 ve %1,29 olarak sunuluyor. Kredi limiti arttığı zaman faiz oranı da düşüyor. 3 Ay ile 48 ay arasında ise kredi vadelendirmesi yapabilirsiniz. Dilersneiz şimdide örnek bir hesaplama gerçekleştirelim.

İŞ BANKASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Gelir durumunuz çok iyi ve bir işletmeniz var. Bayram hazırlıkları ve sonrası için 100.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Bankada buna onay verdi. Taksit sayısı olarak ise 48 ayı uygun görüyorsunuz. Bu verilere göre bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,25 oluyor. Aylık taksit tutarınız 2.938,00 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 500 lira ödersiniz. Hayat sigortası olarak da yıllık 627 TL ödersiniz.

AKBANK RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Akbank milyonları sevindirecek özel ve güzel bir bayram kredisi kampanyası hazırlamış. Bu kampanya ile ödeme planı seçenekleri de sunuluyor. Bu seçeneklerden en dikkat çekeni dilerseniz kredinizi 3 ay ertelemeli olarak alabiliyorsunuz. Bunun anlamı da iki bayram arasını ödemesiz geçireceksiniz olarak tanımlanıyor. Haliyle de hem kurban bayramı masraflarınızı hemde ramazan bayramı masraflarınızı tek kredi ile çözebilir, ilk taksitinize de Eylül ayında başlayabilirsiniz.

Kredinizi 48 ay vadeye kadar taksit yapabilirsiniz. Bunun dışında kredi üst limitini de sizin gelir durumunuzun belirlediğini ifade etmek istiyorum. 50.000 liranın altındaki limitler de faiz oranı %1,41 olacaktır. 50.000 TL ve üzerindeki limitlerde ise faiz oranı %1,23’e düşecektir.

AKBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Bayram hazırlıkları ve sonrası için 50.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Bankada buna onay verdi. Taksit sayısı olarak ise 48 ayı uygun görüyorsunuz. Bu verilere göre bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,23 oluyor. Aylık taksit tutarınız 1.461,24 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 250 lira ödersiniz. Hayat sigortası olarak ise kredi özelliklerinin yanı sıra kişisel özelliklerinize göre ayrıca hesaplanacaktır.

VAKIFBANK GELENEKSEL RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Vakıfbank’a gelmiş olduk. Vakıfbank da özel ve kaliteli bir kredi kampanyası hazırlamış. Kredi kullanacakların bankaya mutlaka gelir belgesini sunması gerekiyor. 1.000 TL ile 90.000 TL arasındaki kredi ihtiyaçlarınız için bu bankayı tercih edebilirsiniz. Kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında tercih edilebiliyor. Faiz oranları kredi limiti ile kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Ama yine de en düşük faiz oranı %1,16 dır. En yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Yalnız en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor.

VAKIFBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Gelir durumunuz çok iyi ve bir işletmeniz var. Bayram hazırlıkları ve sonrası için 90.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Bankada buna onay verdi. Taksit sayısı olarak ise 48 ayı uygun görüyorsunuz. Bu verilere göre bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,16 oluyor. Aylık taksit tutarınız 2.583,20 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 450 lira ödersiniz. Hayat sigortası olarak da yıllık 319,91 TL ödersiniz.

 

GARANTİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Dilerseniz garanti bankasının bayram kredisinden de az biraz söz edelim. Garanti bankası ramazan ayının ilk günlerinden beri bu kampanyayı yapıyor. Bir çok kişide faydalandı. 75.000 TL üst limitli bir kredi fırsatı sunuluyor. Garanti bankası müşterileri başvurularını internet şubeden kolaylıkla yapabiliyor. Faiz oranları %1,29 ile %1,44 arasında değişiklik gösterebiliyor. Kolay kredi imkanı veriyor. Gelir belgesi isteniyor mu? diye soranlar için evet diyelim. 3 ay ile 48 ay arasında vade de yapabilirsiniz. Tahsis ücreti de ödemeniz gerekir.

GARANTİ BANKASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Bayram hazırlıkları ve sonrası için 75.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Bankada buna onay verdi. Taksit sayısı olarak ise 48 ayı uygun görüyorsunuz. Bu verilere göre bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,29 oluyor. Aylık taksit tutarınız 2.225,76 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 375 lira ödersiniz. Hayat sigortası olarak da 1.143,75 TL ödersiniz.

FİBABANKA RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Fibabanka da müşterilerin değerlendireceğini düşündüğümüz bayram kredisi kampanyası yapmış. 3 ay ile 48 ay arasında kredi vadenizi seçebiliyorsunuz. En düşük kredi limiti 1.000 TL dir. En yüksek Kredi limiti ise 30.000 TL dir. Fİbabanka müşterileri internetten anında başvuru yaparak anında kredilerini alabilirler. Kredi vadeniz 3 ay ile 36 ay arasında yaparsanız faiz oranı %1,43 olacaktır. Eğer kredi vadenizi 37 ay ve yukarısında yapacaksanız da faiz oranı sizler için %1,33 olacaktır. Tabi kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekecek.

FİBABANKA İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Bayram hazırlıkları ve sonrası için 10.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Bankada buna onay verdi. Taksit sayısı olarak ise 48 ayı uygun görüyorsunuz. Bu verilere göre bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,33 oluyor. Aylık taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 50 lira ödersiniz. Hayat sigortası olarak da 323 TL ödersiniz.

ODEABANK RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Odeabank ile yazımıza devam edelim. Kredi notunuza göre bayram kredisi kampanyası hazırlamış. Kampanyanın en üst kredi limiti 35.000 TL ve en alt limiti ise 3.000 TL dir. Dilerseniz aldığınız krediyi 3 ay ertelemeli olarak da geri ödeyebilirsiniz. 48 Ay vade en uzun taksit sayısı olarak kaşımıza çıkıyor. Kredi notu yüksek olanlar daha düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. En yüksek faiz oranı %1,79 dur. Bununla beraber en düşük kredi notu ise %1,29 olarak karşımıza çıkmaktadır. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor ayrıca tahsis ücreti de ödemelisiniz.

ODEABANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Bayram hazırlıkları ve sonrası için 10.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Bankada buna onay verdi. Taksit sayısı olarak ise 48 ayı uygun görüyorsunuz. Bu verilere göre ve Kredi notunuzun da çok iyi olduğu anlaşıldığından, bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,29 oluyor. Aylık taksit tutarınız 297 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 50 lira ödersiniz. Hayat sigortası olarak ise kredi özelliklerinin yanı sıra kişisel özelliklerinize göre ayrıca hesaplanacaktır.

 

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin