Go to ...

SMS ile Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kolay Para


2017 Kurban Bayramı kredi Kampanyası, yapı Kredi Bankası kurban bayramı kredisi, bireysel hesaplı ve uygun kredi – Tüm işlerimiz paraya bağlanmış durumda. İhtiyaçlarımız da aynı şekilde. Para işlerimizi çevirmeye ve gereksinimlerimizi karşılamaya çalışıyoruz. Para dediysem de öyle herkesin evinde bir bankası yok. Meteliğe kurşun atıyoruz. Buradan kastım krediler elbette. Yalnız son zamanlarda piyasayı incelediniz mi? bilmiyorum ama, faizler almış başını gidiyor. Doğru kredi tercihi yapmak hayati önem taşıyor.

EY UYGUN OLAN BANKA HANGİSİ

Şimdilerde ise kurban bayramı kredileri dönmeye başladı. Aslında böylesi özel günler için sunulan kampanyalarda faiz oranları biraz daha uygun oluyor. Ama bura da önemli olan, en uygununu bulmak. Ben günlük olarak bankaların sunduğu kredi kampanyalarını zaten sizler ile paylaşıyorum. Amaç kısa sürede olabildiğince kredi kampanyasını bir arada görebilmeniz. Tabi aralarından da hesaplı olanı tercih etmeniz. Bugün de yapı kredi bankası daha fazla beklemeden bir kampanya başlattı. Kurban bayramına özel bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası. Ben bu kampanyaya değineceğim.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM ÖZEL KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Kurban bayramı için yapı kredi bankası da rekabete dahil olmuş. Günde 10 lira ödeyerek 10.000 TL kredi almanıza olanak tanıyor. Kampanyanın özü bu. Ama merak edilen özellikleri elbette var. Ben de bu özellikleri sizler için hızlı ve akıcı bir dil ile anlatmak istiyorum. Öncelikle kredi kampanyasında cebinizden çıkacak olan 2 giderin olduğunu belirtmek isterim. Bunlar hayat sigortası ve kredi tahsis ücretidir. Tahsis ücreti bankaların genel çoğunluğunun talep ettiği ufak tutarlı dosya masrafıdır. Hayat sigortası da ölüm halinde devreye girer ve geride kalanlara borcunuz kalmaz.

KREDİ VADESİ, LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi vadesi için dünyalar kadar tercihiniz var. Ama en yüksek taksit sayısının 48 ay olduğunu unutmayın. 4 yılda ihtiyaç kredileri için belirlenen en yüksek vade sayısıdır. Faiz oranı 10 bin lira için %1,33 dür. Bayram özel kampanyasıdır. Bu tutar bana yetmez diyenler, elbetteki daha farklı limitlere de başvuru yapabilir. Lakin bu defa da faiz oranları değişiklik gösterebilir. Bu konular oldukça fazla önem arz ediyor ve ince ayrıntı niteliğinde oluyor. Kredi başvurusunda adresinizi gösteren yeni tarihli bir belge, maaş bordronuz yada aylık gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınızı mutlak suretle sunmanız gerekiyor.

YAPI KREDİ KURBAN BAYRAMI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Arkadaşlar başvuru yapı kredi banka şubelerindne gerçekleştirilebiliyor. Ama bu zaman da kimse başvuru için saatlerini ayırmak istemiyor. Dolayısıyla da banka SMS ile başvuru imkanı sunuyor. Başvurunuzu yapıyorsunuz. Onay aldığınız zaman bankaya gidiyorsunuz. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız da aralarında birer boşluk olacak şekilde; Bireysel (Boşluk), T.C. No (Boşluk), Aylık gelir yazılıyor. (örnek ile belirtelim; Bireysel 33333331111 1750) Şimdi ise bu mesajı 4411’i tuşlayarak göndermeniz gerekiyor.

MÜŞTERİLERİN İŞİ ÇOK KOLAY

Müşterilerin internet şifreleri oluyor zaten. İnternet şubeye giriş yapıyorlar. sağ üst köşede ürünler bulunuyor. Burada kredilerden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ben denediğimden biliyorum. 2 dakika da kredi başvurusu yapılıyor. Sonra da bir kaç dakika içerisinde cevap mesajı geliyor. Olumlu ise yani krediniz için onay verilmiş ise anında paranızı hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Pazar günü dahi ihtiyaç durumunda paranıza kavuşabiliyorsunuz. Telefon bankacılığını yada ATM’yi kullanarak da krediye başvuru yapma imkanınız oluyor.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Yapı krediden 48 ay vade ile 10.000 TL Kurban bayramı kredisi almak için talepte bulundunuz. Hatta olumlu cevap bile geldi. Bundan sonra bankada %1,33 faiz oranını verdi. Hesaplama yapıldı. Her ay ödeyeceğiniz taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 50 TL.

 

 

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Şubesi

Türkiye İş Bankası Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi Başvuru Şartları

İş bankası Sonbahara Özel Kredi Kampanyası, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Uygun ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Parasız hiç bir iş dönmüyor. Dünyalar kadar ihtiyacımız var. Birde yılın bazı zamanlarında bazı zaruri harcamalarımız oluyor. Sonbaharda buna dahil. Toplumun geneli itibari ile sonbahar ile birlikte harcamalarımız artıyor. Zira herkesin kendi çapında bazı hazırlıkları oluyor. Örneğin bir

Qnb Finansbank Kredi Notuna Göre Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve hesaplı bayrama özel kredi – Saygıdeğer dostlarımız, 2 -3 haftadır bankaları kurban bayramına özel olarak sundukları kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Zira bayram gibi, yılbaşı gibi veya doktorlar günü, öğretmenler günü gibi özel haftalarda bankalar kredilerini daha da uygun faiz ile veriyorlar. Bu da kredi çekecek

Türkiye Halk Bankası Emeklilere 5.000 TL Uygun Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Emekli Kredi Kampanyası –  Emekli okurlarımız, sizler için güzel bir kredi kampanyası hazırladık. Hani nerede özel bir kampanya varsa anında bu siteden sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz zaten. Dediğim gibi bu yazıda da emekliler için güzle bir kampanya hazırlanmış. Sizlerinde yüksek faiz ile kredi almasını istemediğimizden bu

Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017

Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya

Abank’tan Kurban Bayramı Müjdesi Kredi Kampanyası İnternetten Anında Başvuru

Abank 2017 kurban bayramı ihtiyaç kredisi, alternatifbank hesaplı kredi, uygun faizli bayram kredisi kampanyası – Kurban bayramı tüm ihtişamı ve gösterişi ile yaklaşmaya devam ediyor. Büyük AVM’ler kendilerini hazırladılar. Marketler ise kendi çapında hazırlıklarını tamamladılar. Esnaflarımız hazır gibi. Vatandaşlar ise son rötuşlarını yapıyorlar. Örneğin bizim apartmanda ki komşuların hemen hemen hepsi otellerde yerlerini ayırdılar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About admin